ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?
05.04.2013
![infa](/sites/default/files/styles/compressor/150x130/text_images/95a5990a1fe1f2fb284d0fb0af81f765.jpg?itok=-wqk3BP4)
Справа в тому, що за оте «формування інформаційної політики» міська влада вплачує редакціям обох газет. Під час сесії прозвучали суми, які було сплачено в минулому році:
Газета «Я та МІСТО» - 59 000 гривень;
Газета «Життєві обрії» - 21 000 гривень.
Нагадаємо, що нещодавно інформаційний простір сколихнула інформація про конфлікт між редактором газети «Життєві обрії» та секретарем міської ради Петром Дреженковим, який пригрозив привести редактора на нараду в наручниках.