ЯК НАЛАГОДИТИ СПІВПРАЦЮ МІЖ МІСЬКОЮ ВЛАДОЮ ТА БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩЕМ?

ЯК НАЛАГОДИТИ СПІВПРАЦЮ МІЖ МІСЬКОЮ ВЛАДОЮ ТА БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩЕМ?
13.07.2016
navchanyaВідповідь на це питання спробують знайти учасники презентації проекту громадської організації «ПРАВО», який має на меті розробку та затвердження заходів Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва в місті Хмільнику.

До участі запрошуються представники виконавчих органів міської ради, депутати міської ради, а також підприємці міста, громадськість та представники засобів масової інформації.

Під час заходу експертами громадської організації «ПРАВО» буде презентовано саму ідею Дорожньої карти, а також заходи, які мають бути реалізовані в рамках реалізації проекту.

Презентація відбудеться в п’ятницю, 15 липня 2016 року, в конференц-залі міської ради.

Початок о 10.00.

Контакти:

Віталій Дорох

doroh-hm@yandex.ru

067 425 84 95

Для довідки:

Проект громадської організації «ПРАВО» реалізується в в рамках Програми «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою проекту є доопрацювання (вдосконалення) Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес-середовища для МСП (далі – Дорожня карта) в місті Хмільнику Вінницької області.