ЯК ПОКРАЩИТИ СТАН ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ УКРАЇНИ?

ЯК ПОКРАЩИТИ СТАН ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ УКРАЇНИ?
25.07.2019
Відповідь на це питання шукали учасники робочої зустрічі, яка відбулася в Державному агентстві з питань електронного урядування України. Участь в зустрічі взяли експерти з оцінки Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО») та Олексій Гаврілов (Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина»), а також представники Держагентства з електронного урядування.Під час зустрічі було обговорено результати оцінки діяльності Державного агентства з питань електронного врядування України за напрямом «взаємодія з громадськістю». Після узгодження всіх дискусійних питань, учасники також обговорили пропозиції експертів щодо покращення стану інформування громадськості про діяльність Агентства.

В результаті було досягнуто домовленість щодо розробки проекту наказу голови Агентства, яке суттєво має покращити стан інформування. Цей документ буле розроблено експертами та обговорено за участю працівників Агентства, а також членів громадської ради, що створено при Агентстві. Після цього відповідний наказ має бути затверджених головою Держагентства.

Для довідки:

У межах проекту «За прозорість та підзвітність влади в Україні», що впроваджується Творчим центром ТЦК у партнерстві із Національним агентством України з питань державної служби було підготовлено групу експертів з оцінки та проведено їх силами низку оцінок діяльності центральних органів виконавчої влади, а саме: Національного агентства України з питань державної служби, Державного агентства з питань електронного урядування, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства молоді та спорту, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства фінансів, Міністерства інформаційної політики, Міністерства культури, Міністерства інфраструктури, Міністерства юстиції, Національного агентства з питань запобігання корупції, Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Після оцінки експерти мають на меті провести адвокаційну кампанії, метою яких є врахування центральними органами виконавчої влади пропозицій, які мають покращити діяльність ЦОВВ за напрямком «взаємодія з громадськістю».