ЯК ПРАВИЛЬНО ВРЕГУЛЮВАТИ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ?

ЯК ПРАВИЛЬНО ВРЕГУЛЮВАТИ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ?
12.05.2015
imagesВідповідь на це питання спробують знайти учасники семінару, який відбудеться в Хмільнику.

До участі в навчанні запрошуються депутати, посадові особи Хмільницької міської ради, керівники комунальних підприємств міста, а також представники інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Під час семінару будуть розглянуті питання щодо змісту та можливих варіантів врегулювання конфлікту інтересів, які можуть виникати в діяльності посадових осіб місцевого самоврядування.

Семінар планується провести в четвер, 14 травня 2015 року, в конференц-залі Хмільницької міської ради. Початок об 11.00.

Контактна особа - Віталій Дорох

Моб. - 067 425 84 95.

doroh-hm@yandex.ru

Для довідки:

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» реалізує в Хмільнику проект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів».

Мета проекту - підвищити якість політики щодо попередження корупції через удосконалення механізмів і практик регулювання конфлікту інтересів, який може виникати під час виконання своїх обов’язків депутатами, посадовими особами Хмільницької міської ради, а також керівниками комунальних підприємств міста.

В рамках проекту вже було проведено низку заходів, спрямованих на підвищення обізнаності цільової групи щодо змісту конфлікту інтересів.

Також проектом передбачається проведення семінару для депутатів, посадових осіб Хмільницької міської ради та керівників комунальних підприємств щодо успішних практик врегулювання конфлікту інтересів, зокрема нормативно-правового, інституційного та ресурсного забезпечення.

Партнером в організації та проведенні семінару виступає депутатська група «Громадянська варта».

eu-logo

Проект «Громадянське суспільство та влада знають як виявити, запобігти та врегулювати конфлікт інтересів» фінансується Європейським Союзом та реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО». Погляди, висловлені в даній публікації, не обов'язково відображають погляди Європейської Комісії.

This project is funded by the European Union and implemented by Khmilnyk regional civic organization ‘PRAVO’. The views expressed in this publication do not necessarily reflect the views of the European Commission.