ЯК РЕАГУВАТИ НА ПРОЯВИ ХАМСТВА В МАРШРУТКАХ НАШОГО МІСТА?

ЯК РЕАГУВАТИ НА ПРОЯВИ ХАМСТВА В МАРШРУТКАХ НАШОГО МІСТА?
22.08.2015
завантаження19 серпня я стала очевидицею грубого поводження водія маршрутного таксі № 1 (автомобіль жовтого кольору) з жінкою похилого віку. Пасажирка із важкими сумками виходила на зупинці «Автовокзал», втім, ще не встигла зійти, як водій рушив з місця. Ображена жінка вигукнула: «Дивіться уважніше в дзеркало», й вийшла, після чого водій крикнув їй услід: «Закрий рот!». Та на цьому хамство з боку водія не закінчились, далі по дорозі він глузував з пасажирки і незадоволено бурчав. На задніх сидіннях відпочивальниці санаторію обговорювали поведінку водія, а потім без слів вдячності покинули салон маршрутного таксі.

Переважна більшість хмільничан щодня дістається до різних кінців міста у маршрутках, а неадекватна поведінка водіїв міського громадського транспорту зустрічається дедалі частіше. На жаль, нецензурна лексика і хамство не єдині погрішності водіїв на ряду з палінням цигарок в салоні, особливо тоді, коли залишається лише кілька пасажирів до кінцевої зупинки, а також невдоволення, коли на кінцеву зупинку потрібно везти одну чи дві людини, а він поспішає додому, бо його робочий день вже закінчується… До яких пір продовжуватиметься це свавілля, і як поводити себе в подібних ситуаціях?

Хмільничанка Оксана


Коментар Центру правової інформації та консультацій:

Питання, що робити в таких випадках – зовсім не риторичне. Ми переконані, що багато хмільничан дуже хочуть покласти край такій хамській поведінці водіїв. То ж єдиною рекомендацією для активних та небайдужих буде наступна – фіксуйте! Знімайте на фото та відео! І передавайте адміністрації Громадського форуму Хмільниччини для розміщення на цьому ресурсі. І не забувайте записувати номер маршрутки. Тільки так можна буде побороти хамство водіїв маршруток. А ми, в свою чергу, звертатимемося до міської влади з вимогою притягнути водія-хама до відповідальності.