ЯК РЕАГУВАТИ НА ПРОЯВИ ХАМСТВА В МАРШРУТКАХ НАШОГО МІСТА?
22.08.2015
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x104/text_images/aa87e4056d6ba6f51cfbefea3ac9f961.jpg?itok=RDopoytK)
Переважна більшість хмільничан щодня дістається до різних кінців міста у маршрутках, а неадекватна поведінка водіїв міського громадського транспорту зустрічається дедалі частіше. На жаль, нецензурна лексика і хамство не єдині погрішності водіїв на ряду з палінням цигарок в салоні, особливо тоді, коли залишається лише кілька пасажирів до кінцевої зупинки, а також невдоволення, коли на кінцеву зупинку потрібно везти одну чи дві людини, а він поспішає додому, бо його робочий день вже закінчується… До яких пір продовжуватиметься це свавілля, і як поводити себе в подібних ситуаціях?
Хмільничанка Оксана
Коментар Центру правової інформації та консультацій:
Питання, що робити в таких випадках – зовсім не риторичне. Ми переконані, що багато хмільничан дуже хочуть покласти край такій хамській поведінці водіїв. То ж єдиною рекомендацією для активних та небайдужих буде наступна – фіксуйте! Знімайте на фото та відео! І передавайте адміністрації Громадського форуму Хмільниччини для розміщення на цьому ресурсі. І не забувайте записувати номер маршрутки. Тільки так можна буде побороти хамство водіїв маршруток. А ми, в свою чергу, звертатимемося до міської влади з вимогою притягнути водія-хама до відповідальності.