ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО НА ВІННИЧЧИНІ?
19.11.2013
![zvit](/sites/default/files/styles/compressor/150x120/text_images/3013fcb5752b35b46e34f3789eee7ff3.jpg?itok=jqPDK1Wg)
Предметом громадської експертизи є стан та ефективність реалізації Обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки.
Метою громадської експертизи є оцінка діяльності Вінницької ОДА та ефективності реалізації програми розвитку громадянського суспільства, а також внесення пропозицій щодо підвищення якості реалізації заходів Обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки.