ЯК СПРАВИ З РЕФОРМОЮ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ?

ЯК СПРАВИ З РЕФОРМОЮ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ?
27.09.2014
conceptЯк справи з реформою місцевого самоврядування в Україні? На якому етапі знаходиться процес реформування? Яка роль громадськості в цьому процесі? Чи готові будуть територіальні громади до впровадження цієї реформи?

Відповіді на ці та інші запитання спробують знайти учасники дебатів, які відбудуться в Хмільнику.

До участі в заході запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники інститутів громадянського суспільства та журналісти, активні громадяни.

Свою участь в дебатах анонсували представники україно-польського проекту «Суспільний капітал для українського самоврядування» пан Przemyslaw Fenrych (Щецинський регіональний центр Фундації Розвитку Місцевої Демократії, Польща), пані Magdalena Bratko та пані Оксана Колісник (Інститут демократії імені Пилипа Орлика, Україна).

Під час дебатів буде презентовано діяльність, яка була здійснена на реалізацію Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Окремо буде акцентовано увагу на проблемах та можливостях, з якими можуть зіткнутися територіальні громади, а також про роль громадськості в процесі реформування.

Захід відбудеться 30 вересня, вівторок, в конференц-залі Хмільницької міської ради.

Початок о 14.30.

Для довідки:

Захід відбудеться в рамках проекту «Супільний капітал для українського місцевого самоврядування», який здійснюватиметься МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» спільно з Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (FRDL) в рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Плльща.

Співорганізаторами заходу виступають громадська організація «ПРАВО» та депутатська група «Громадянська варта».

Контакти:

Віталій Дорох

067 425 84 95

doroh-hm@yandex.ru