ЯК ВЕДЕТЬСЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ЗЛОВЖИВАНЬ НАВКОЛО САНАТОРІЮ «ПОДІЛЛЯ»?

ЯК ВЕДЕТЬСЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ЗЛОВЖИВАНЬ НАВКОЛО САНАТОРІЮ «ПОДІЛЛЯ»?
20.06.2014
vopross67Громадський форум Хмільниччини свого часу повідомляв, що прокуратурою Вінницької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за фактом незаконного відчуження майна ТОВ «Санаторій «Поділля» з ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365-1 (перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Проведеною апаратом прокуратури Вінницької області перевіркою установлено, що керівник об’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників», шляхом підробки протоколу рішення засновників, незаконно відчужив корпоративні права на майно санаторію «Поділля» іншому товариству з обмеженою відповідальністю. У результаті цього новий власник незаконно заволодів контрольною часткою статутного фонду закладу, балансова вартість якого становить понад 20 млн. грн.

Нещодавно на сайті видання «20 хвилин» з’явився матеріал, який трішки прояснив ситуації з санаторієм: там було розміщено коментар начальника відділу процесуального керівництва прокуратури області Володимира Карнарука, який він дав журналісту RIA. Зокрема він зазначив, що рада обласного агрооб’єднання "Вінницька рада сільгоспвиробників" колегіально прийняла рішення про відступлення належних їй корпоративних прав ТОВ «Здравниця «Поділля». Не було встановлено кримінальних порушень голови ради сільгоспвиробників області пана Панасюка. Тому кримінальне провадження було закрито.
- В той же час перевіркою законності прийнятого рішення процесуальним керівником виявлено, що під час слідства не були з'ясовані всі можливі обставини для встановлення істини у справі, - наголошує пан Карнарук. - У зв'язку з цим, досудове розслідування відновлено і нині слідчий продовжує роботу.