ЯКІ ФЕСТИВАЛІ МОЖУТЬ СТАТИ ВІЗИТНОЮ КАРТКОЮ ХМІЛЬНИКА?

ЯКІ ФЕСТИВАЛІ МОЖУТЬ СТАТИ ВІЗИТНОЮ КАРТКОЮ ХМІЛЬНИКА?
26.07.2018
Вже кілька років в Хмільнику відбувається фестиваль «Живий вогонь». Він вже, певною мірою, став візитівкою нашого міста і є дуже популярним серед пошановувачів звичаєвої культури.

Але проведенням цього фестивалю не вичерпується весь потенціал Хмільника щодо можливості проведення фестивалів, які стануть цікавими для хмільничан та гостей нашого міста. То які ж фестивалі могли б проводитися в місті та сприяти його подальшому розвитку?

Відповіді на це питання шукатимуть учасники засідання «круглого столу», який відбудеться 27 липня, в конференц-залі міської ради.

Початок о 14.00.

Запрошуємо всіх зацікавлених – приходьте, буде цікаво!Захід відбудеться в рамках проекту ”Хмільник туристичний: робимо перші кроки”, що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.