ЯКОЮ БУДЕ ХМІЛЬНИЦЬКА ГРОМАДА? – запрошуємо взяти участь в голосуванні

ЯКОЮ БУДЕ ХМІЛЬНИЦЬКА ГРОМАДА? – запрошуємо взяти участь в голосуванні
11.05.2021
Зараз в Хмільницькій міській територіальній громаді продовжується підготовка проєкту Стратегії розвитку громади до 2027 року.

Жителі нашої громади можуть обрати стратегічне бачення її розвитку до 2027 року. Наразі розроблено 2 варіанти стратегічного бачення:

  1. Хмільницька міська територіальна громада – визнаний у світі лідер лікувально-відновлювальної радонотерапії, туризму, прогресивний агровиробник, що використовує енергоефективні технології, інфраструктурно розвинена та культурно збагачена громада, сприятлива для бізнесу та відкрита для інвестицій, комфортна для проживання та самореалізації особистості.

  2. Хмільницька міська територіальна громада – громада європейського рівня життя з розвиненою економікою та інфраструктурою, унікальна оздоровниця з неповторними властивостями лікувально-рекреаційної бази, культурний та спортивний центр з якісним дозвіллям.


Для того, щоб обрати той варіант, який, на вашу думку, найбільш точно відображає бажане майбутнє нашої громади, потрібно перейти за посиланням https://forms.gle/jUyDNn2HH9qwQHv36 і обрати один з варіантів стратегічного бачення розвитку Хмільницької громади.

Саме стратегічне бачення відображає те, куди громада має прийти в результаті реалізації стратегії свого розвитку. Воно є чітким уявленням мешканцями того, якою вони хочуть бачити свою громаду у майбутньому. Тому пропонуємо кожному долучитися та обрати той варіант, який визначить фінальну точку зору процесу росту громади в майбутньому.

Отже, долучайтесь до голосування!

За інформацією відділу прогнозування,

залучення інвестицій та розвитку курортної галузі

управління агроекономічного розвитку

та євроінтеграції міської ради