ЯКУ ПІДТРИМКУ МАТИМУТЬ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ?
06.09.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x209/text_images/292a361fa47804d938b22caf11099a83.jpg?itok=r8GGcifs)
Причиною цього стали розбіжності щодо відсотків, які громадські організації могли б витратити на заробітну плату своїм керівникам.
Ми попросили депутатів міської ради прокоментувати голосування та висловити свою позицію.
Отже, коментар депутата від Громадського руху «Народний контроль» пана Юрія Шевченка:
Далі пропонуємо коментар депутата від Радикальної партії Олега Ляшка пана Сергія Ваховського:
Для довідки:
Публікацію підготовлено в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.
Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.