ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО СОЛІДАРНУ ПУБЛІЧНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
22.10.2015
![IMG_9872](/sites/default/files/styles/compressor/160x120/text_images/e3e14e151c1521eaebdfd47b11c7c2b2.jpg?itok=ap3pUHwb)
Як зазначив Анатолій Мороз, запропонована угода цілком відповідає програмним тезам Європейської партії України, яка завжди відстоювала ідею впровадження принципів відкритості та прозорості в діяльності органів влади, а також забезпечення участі громадськості в процесах прийняття рішень.
![IMG_9876](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/65d2668813087725c3b1edf04b5d1957.jpg?itok=Aib9t2Er)
На думку пана Анатолія налагодження співпраці між Європейською партією та громадськими організаціями сприятиме запровадженню в місті кращих практик доступності та відкритості органів місцевого самоврядування.