ЮНІ ХМІЛЬНИЧАНИ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАТИСЯ МЕДІАЦІЇ
03.10.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/373x226/text_images/e5ace1616821d5968b5b4bcb26dfeb7a.jpg?itok=YlliZppt)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/1b859869c00a1bb1a0139b678703d69b.jpg?itok=RthuSMT-)
Від Хмільницького району взяли участь координатори та медіатори діючих ШСП Широкогребельської ЗОШ І-ІІІ ст., Великомитницької ЗОШ І-ІІІ ст. та НВК “ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лозова”.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x357/text_images/1ba9418caa218977d39bc42e3c3f4724.jpg?itok=ZLOThvTl)
Досвідченні тренери, представники громадської організації «Інститут Миру і Порозуміння», Роман Коваль та Єлизавета Коваль навчали учасників тренерським методикам і надали можливість кожному спробувати себе у ролі тренера!
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/27944f862dc89f97d237071e2f1fd4e0.jpg?itok=mgL2Da3A)
В результаті тренінгу в Хмільницькому районі підготовлено 6 тренерів-фасилітаторів, які в кінці жовтня проведуть 3 тренінги з «Базових навичок медіації» для учнів і координаторів із восьми навчальних закладів м. Хмільника та Хмільницького району.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/1b859869c00a1bb1a0139b678703d69b.jpg?itok=RthuSMT-)
Тренінг побудовано на багаторічному практичному досвіді та проводився за програмою, розробленою громадською організацією «Інститут Миру і Порозуміння» (http://ipcg.org.ua/). Також ГО «Інститут Миру і Порозуміння» надає методичну підтримку у вигляді посібників на теми відновних практик, робочі зошити для медіаторів та необхідні документи для роботи ШСП міста Хмільника та Хмільницького району.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/a6d89456a88f1b9b5aaf2dab8f182ccf.jpg?itok=zy2UqAHD)
Тренінг пройшов в рамках проекту "Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку", що реалізує ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" у співпраці з організаціями-членами МПР за підтримки Міжнародний фонд "Відродження"
Координатор проекту в місті Хмільник та Хмільницькому районі ГО «ПРАВО», контактна особа Тетяна Шевчук тел. (096) 900 58 71