Запрошення до участі в конференції «Публічна дипломатія та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні»

Запрошення до участі в конференції «Публічна дипломатія та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні»
21.02.2009
Інститут Політичної Освіти зарошує взяти участь в конференції
депутатів місцевих рад та представників громадських організацій

Сьогодні чимало організацій громадянського суспільства намагаються вплинути на вирішення органами місцевого самоврядування актуальних питань місцевого розвитку. Попри велике бажання змінити в цьому напрямку ситуацію на краще, більшість громадських ініціатив так і залишаються не втіленими або знаходять лише часткову підтримку від місцевої влади.
Інститут Політичної Освіти та Посольство Королівства Нідерланди в Україні (програма «Матра КАП») проводить конференцію з публічної дипломатії та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні.

До участі у конференції запрошені народні депутати України, експерти, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, які здійснюють або мають намір у найближчий час здійснити проекти, які передбачають взаємодію, співпрацю або іншу громадську форму контактів з органами місцевої державної влади та місцевого самоврядування.

Матеріали конференції будуть включені до аналітичного збірника в якому також міститиметься інформація про шляхи, які подолали організації-учасники проекту від окреслення проблем своїх місцевих громад, до прийняття рішень органами місцевого самоврядування щодо їх вирішення.

Тематика конференції:

- законодавчі можливості та реальна практика лобіювання та кампанії громадської публічної дипломатії в органах влади на місцевому рівні;

- інформаційна політика органів місцевої влади. Проблеми доступу до інформації на місцевому рівні;

- проблеми використання інструментів та механізмів участі громадськості у прийнятті рішень на місцевому рівні та лобіювання (просування) і захист інтересів суспільних груп;

- перспективи законодавчого регулювання лобістської діяльності в Україні. Чи заважає відсутність закону здійснювати реальну діяльність.

Остання дата повідомлення про бажання взяти участь у конференції - 10.02.2009р. Конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3а, Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (зал засідань, к. 416).

Додаткову інформацію ви можете отримати електронною поштою, надіславши заявку на адресу ipo_deputaty@yahoo.com, або звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, 8 (097) 284-61-83 (Оксана Однорал), 8 (050) 372-51-00 (Олександр Солонтай).