ЗАПРОШУЄМО ДО ШКОЛИ ІНСТИТУЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ЗАПРОШУЄМО ДО ШКОЛИ ІНСТИТУЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
05.10.2020
Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проєкту «Кроки до інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів за рахунок коштів державного бюджету оголошує набір учасників і учасниць Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю (базовий рівень) (далі-Школа). Школа буде проводитися з сурдоперекладом.

У рамках даного проєкту відбудеться 8 онлайн Шкіл для 80 представників/представниць громадських організацій осіб з інвалідністю.

Мета Школи: ознайомити учасників і учасниць з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від донорів, що присутні в Україні; з основами організаційного розвитку громадських організацій.

Школи відбуватимуться у програмі Zoom.
Участь у Школах є безкоштовною.

Основні теми Школи:
- Визначення і формулювання проблеми проекту
- Визначення цільових груп проекту
- Мета, завдання та методи виконання проекту
- Розробка плану виконання проекту
- Визначення очікуваних результатів виконання проекту
- Висвітлення ходу реалізації проекту у ЗМІ/соціальних мережах
- Ресурси, необхідні для реалізації проекту
- Бюджетування проекту
- Оцінка ефективності проекту
- Прогнозування ризиків
- Лідерство і командна робота під час підготовки і реалізації проектів

Учасники Школи:
Члени/членкині, працівники/працівниці, волонтери/волонтерки українських громадських організацій осіб з інвалідністю, які мають мінімальний обсяг знань щодо розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів.

Орієнтовна кількість учасників і учасниць: 10 осіб (кожна Школа).

Тренерки:
Оксана Яцюк – тренерка і консультантка з проектного менеджменту, голова ради Подільського центру соціальних технологій.
Олена Смірнова – проєктна менеджерка Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток».

Умови участі у Школі:
1. Бути представником чи представницею громадської організації осіб з інвалідністю.
2. Мати телефон, планшет, ноутбук або ПК з підключенням до мережі Інтернет та встановленим додатком Zoom, який можна завантажити з Play Market, додаток безкоштовний.
3. Учасники Школи мають будути присутніми на навчанні протягом усіх 3-х днів.
4. Після закінчення навчання із числа учасників Школи буде створено команди з трьох осіб з кожної з громадських організацій осіб з інвалідністю України, які отримають індивідуальну менторську та наставницьку підтримку в організаційному розвитку організацій і написанні та поданні проєктних пропозицій.
5. Кожна з команд повинна буде створити проєкт та взяти участь у захисті даного проєкту.

При виконанні усіх умов кожен з учасників/ниць Школи отримає відповідні сертифікати, Довідник «Проєктний та організаційний менеджмент для громадських організацій осіб з інвалідністю» чи аудіозапис Довідника.

Друга Школа відбудеться з 8 по 10 жовтня 2020 року з 12 до 15 години.
Про дати проведення інших Шкіл буде відомо з наступних оголошень.

Для участі у Школі необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0ORC7y1hKkLfWJIOZdDkYzgpv9AkaWuqLVLws-K4AuJkN5A/viewform?usp=sf_link до 05.10.2020 року до 23.59 год.

Контакти для зв’язку і відповідей на запитання: +38(067)109-69-98 Олена Смірнова, avvsmirnova@gmail.com