ЗАПРОШУЄМО ХМІЛЬНИЧАН ДО ВІДВЕРТОЇ РОЗМОВИ ПРО КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ
18.03.2015
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x106/text_images/516465d411a41490579c7d0927e40317.jpg?itok=5wKDQ4pa)
Захід відбудеться 20 березня, в п’ятницю, в приміщенні районного Будинку культури (хорова студія).
Початок – 12.00.
До участі запрошуються представники органів влади, представники політичних партій та громадських організацій, активні громадяни та представники засобів масової інформації.
Для довідок:
Віталій Дорох
067 425 847 95
doroh-hm@yandex.ru
![eu-logo](/sites/default/files/styles/compressor/640x422/text_images/8a3c2b9c93fe8bccfa522e5cf9d55c39.jpg?itok=un-3XcWr)
This project is funded by the European Union and implemented by Khmilnyk regional civic organization ‘PRAVO’. The views expressed in this publication do not necessarily reflect the views of the European Commission.