ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ГРОМАДСЬКОГО ДІАЛОГУ

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ГРОМАДСЬКОГО ДІАЛОГУ
02.11.2022
В четвер 03 листопада, о 14:00 в гуманітарному хабі «Мурашник», відбудеться засідання Клубу громадського діалогу. Будемо обговорювати результати опитування, яке ми проводили серед ВПО, щоб виявити проблеми з якими їм щодня доводиться стикатись.

Запрошуємо всіх бажаючих і місцевих, і внутрішньо переміщених осіб приєднатись до обговорення. Давайте разом подумаємо, як долати виклики, які життя ставить перед нами.

Варто нагадати, що таке Клуб громадського діалогу. Отже…

…ще в 2014 році, в рамках проекту «Суспільний капітал для українського місцевого самоврядування», який здійснюватиметься МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» спільно з Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (FRDL) в рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, нашою організацією було створено Клуб громадського діалогу в місті Хмільнику. На той час головним мотивом створення Клубу була необхідність залучення потенціалу громади до процесу реформування місцевого самоврядування. Ми були переконані, що процес реформування та об’єднання громад може містити багато підводних каменів та викликів для територіальних громад. Тому є важливим залучення до процесу реформування членів територіальної громади, щоб мінімізувати можливі ризики. Тоді нашою командою було проведено багато засідань Клубу і це дало свої позитивні результати: нам вдалося напрацювати спільне бачення щодо майбутнього складу Хмільницької громади, долучити до цих процесів активних членів громади, а також вирішити дуже багато гострих питань щодо майбутнього об’єднання.

Зараз ми вирішили відродити формат Клубу громадського діалогу, в рамках якого ми обговорюватимемо та шукатимемо шляхи вирішення проблем та потреб внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в нашій громаді.

Сам формат Клубу полягає в періодичному відслідковуванні, виявлені, обговоренні (з використанням інтерактивних методів) та розробки рішень для вирішення наявних в середовищі ВПО проблем та проблем в громаді загалом.

Загалом, протягом 8 місяців, ми плануємо провести 16 засідань Клубу.

Головна мета засідань Клубу громадського діалогу – налагодження комунікації, обговорення проблемних питань, формування дружніх відносин між ВПО та членами громади, які постійно в ній проживають.

Засідання Клубу відбуватимуться в рамках реалізації проєкту «Хмільницька громада – дружня для всіх», який виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Мережею правового розвитку та гуманітарним хабом «Мурашник», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа:

Віталій Дорох

0674258495

pravo.ngo@gmail.com