ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ МИСТЕЦЬКУ ВИСТАВКУ «МАЙДАН ГІДНОСТІ»

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ МИСТЕЦЬКУ ВИСТАВКУ «МАЙДАН ГІДНОСТІ»
20.08.2014
28514_real21 серпня, о 13.45, в фойє районного Будинку культури, відбудеться урочисте відкриття художньої виставки «Майдан Гідності».

Ідея пересувної виставки художників виставки зародилась у Тернополі. Тут і відбувся старт унікального проекту. Ініціатори звернулась до колег художників презентувати роботи створені під час Майдану, та написані після нього на тему подій, що сколихнули весь світ . Реалізовують задум інформаційний центр «Майдан Моніторинг» та місцеві регіональні партнери. Хмільник шосте місто в Україні , мешканці якого зможуть побачити Мистецький проект. Після того, як виставку побачать жителі України, її чекають у містах Європи. Особливістю експозиції є те, що митці можуть приєднатися до неї в будь-який момент. Організатори запрошують художників приносити свої роботи на тему Майдану. Отже, всього два дні 21 та 22 серпня хмільничани зможуть переглянути близько півсотні картин, створених різними техніками, що відображають епізоди буремних подій нашої історії.

19_140670614160

Регіональним партнером виставки виступає громадська організація «ПРАВО» в партнерстві з громадською організацією «Об’єднані ініціативи Арт Лайф»

Після Хмільника проект демонструватимуть у Рівному. Далі Хмельницький, Полтава, Дніпропетровськ, Харків та інші міста.

Запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний.

Контактна особа:

Тарас Носальський

068 052 27 72