ЗАВЕРШЕННЯ ЦІЄЇ СПРАВИ МАЄ СТАТИ СПРАВОЮ ЧЕСТІ ДЛЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА СЕРГІЯ РЕДЧИКА
12.02.2016
![Новый рисунок](/sites/default/files/styles/compressor/314x228/text_images/f195b01e816c25dfd2f0b7129a058574.jpg?itok=NPbZFBXh)
Під час свого виступу пані Тетяна розповіла присутнім про порушення регламенту, підробку рішень міської ради, намагання роздерибанити рекреаційні землі, кримінальну справу за фактом підробки рішень, а також про інші «особливості» місцевого самоврядування, які були притаманні Хмільнику в період з 2010 по 2015 роки.
Пропонуємо переглянути відео про те, як це все відбувалося:
Варто зазначити, що депутати, заслухавши інформацію пані Тетяни, вирішили створити тимчасову контрольну комісію, яка б продовжила досліджувати можливі порушення, які могли б бути в період з 2014 по 2015 роки, а також вже за кілька місяців 2016 року.
За таку пропозицію депутати проголосували одноголосно.