ЖУРНАЛІСТИ ТА ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ВІННИЧЧИНИ ВЧИЛИСЯ РОЗУМІТИ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

ЖУРНАЛІСТИ ТА ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ВІННИЧЧИНИ ВЧИЛИСЯ РОЗУМІТИ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ
28.11.2017
24-25 листопада, в місті Вінниця, відбулися тренінги для представників засобів масової інформації та громадських активістів Вінницької області на тему «Основи бюджетної грамотності».

В якості тренерів виступили Віталій Дорох та Інга Фляжнікова.Під час тренінгу учасники дізналися, чому потрібно громадськості долучатися до бюджетного процесу на місцевому рівні, хто «витрачає» бюджетні кошти та за допомогою яких он-лайн сервісів можна контролювати витрачання бюджетних коштів.Також учасники розібрались в структурі органів державної влади та місцевого самоврядування, їх повноваженнями, з’ясували, хто такі розпорядники бюджетних коштів та тендерні комітети.
Окрім теоретичної частини учасникам було запропоновано виконати цікаві практичні завдання.Всі, хто успішно пройшов навчання – отримали відповідний сертифікат.

Тренінги відбулися в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», який реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Партнером в реалізації цієї ініціативи виступив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.