"ЗЛОВЖИВАННЯ, МАНІПУЛЯЦІЇ З ОФІЦІЙНИМИ ДОКУМЕНТАМИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ…"

"ЗЛОВЖИВАННЯ, МАНІПУЛЯЦІЇ З ОФІЦІЙНИМИ ДОКУМЕНТАМИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ…"
09.10.2013
znakТак вважають народні обранці Хмільника, які створили депутатську групу «Громадянська варта». До складу цього об’єднання депутатів увійшли представники різних політичних сил, а також позапартійні депутати, а саме:

 • Олена Брилянт (ВО ”Батьківщина”),

 • Сергій Гуцалюк (Партія Регіонів),

 • Олег Долін (ВО ”Батьківщина”),

 • Тетяна Карпенко (ВО ”Батьківщина”),

 • Олександр Керсіцький (ВО ”Батьківщина”),

 • Юрій Костюк (Партія промисловців та підприємців України),

 • Володимир Павлюк (ВО ”Батьківщина”),

 • Олександр Сомов (ВО ”Батьківщина”),

 • Володимир Мельничук (позапартійний),

 • Галина Храповіцька (ВО ”Батьківщина”),

 • Володимир Шеремета (Партія Регіонів),

 • Михайло Шиманський (ВО ”Батьківщина”),

 • Василь Шлапак (Всеукраїнська партія ”Діти війни”).


Координатором депутатської групи обрано Юрія Костюка, депутата міської ради 5-го та 6-го скликань.

Пропонуємо до вашої уваги текст Меморандуму про співпрацю задля гармонійного розвитку Хмільника, який було схвалено та підписано членами депутатської групи «Громадянська варта»:

МЕМОРАНДУМ


про співпрацю задля гармонійного розвитку Хмільника.


Депутатська група “Громадянська варта”– це ситуативне об’єднання депутатів Хмільницької міської ради 6-го скликання, яке визріло через системні порушення посадовими особами міської ради законодавчих та регламентних норм її діяльності. Суб’єктом виявлення таких порушень стала тимчасова контрольна комісія, утворена рішенням 31 сесії міської ради № 914-п 25 жовтня 2012 року, до завдань якої було віднесено перевірку рішень міської ради, що не відповідають озвученим на сесіях.

Резонансні результати роботи тимчасової контрольної комісії 4 рази виносились на розгляд депутатів органу місцевого самоврядування з метою усунення грубих порушень законодавства та Регламенту міської ради, наведення в її протокольному господарстві, в тому числі в аудіо записах пленарних засідань передбаченого вимогами діловодства порядку.

Довготривала робота тимчасової контрольної комісії та її результати на жаль не спонукали Хмільницького міського голову В. Грушка та секретаря ради П. Дреженкова виправити ситуацію. Навпаки, зловживання, маніпуляції з офіційними документами продовжуються і несуть нові загрози самоврядуванню та територіальній громаді Хмільника, що було підтверджено під час демонстрації підробок в аудіо записах пленарних засідань на 44 сесії міської ради 12вересня 2013 року.

Але наведені та озвучені на сесії технічними засобами цинічні порушення посадовців не стали беззастережним приводом для частини депутатського корпусу міста виявити офіційну недовіру секретарю ради як відповідальній за протокольне господарство посадовій особі, що делегована через таємне голосування на вказану посаду саме депутатами на першій сесії міської ради 6-го скликання.

Така ситуація спонукає групу депутатів, для яких історія місцевого самоврядування має витоки з далекого 1448 року, коли місто в числі перших 5 міст України отримало Магдебурське право, до більш активних і консолідуючих дій, а саме: на основі збереження традицій Хмільницького самоврядування,подальшого розвитку духовного, культурного, наукового, промислового, курортного та кадрового потенціалів міста ВІДРОДИТИ в міській раді такі чесноти як професіоналізм, порядність і принциповість, основані на чесності та людяності.

Завдання депутатської групи “Громадянська варта”:

- постійне відслідковування у законний спосіб процесу творення проектів рішень міської ради, її виконкому, дотримання суб’єктами розробки передбачених і логічних процедур з ініціювання, погодження, оприлюднення проектів і, насамкінець, прийняття офіційних рішень в інтересах територіальної громади, її громадян,трудових колективів тощо;

- забезпечення принципового і безумовного дотримання норм регламенту міської ради під час проведення засідань, засідань постійних та тимчасових контрольних комісій у передбачений спосіб;

- організація через секретаря і начальника відділу організаційно-масової роботи міської ради навчання депутатів та їх помічників основам депутатської діяльності, правам і обов’язкам обранців від територіальної громади, для свідомого і з повним розумінням прийняття рішень, рекомендацій і висновків в межах діючого законодавства.

З метою привнесення в роботу депутатського корпусу міста об’єднуючого духу, прагматичності, дієвості, моральності задля зрозумілого розвитку міста, а не його спотворення окремими посадовцями на свій лад, нижче підписані депутати вважають за можливе і вкрай необхідне на сьогоднішній момент оголосити необмежене входження у депутатську групу “Громадянська варта” відкритим для:

- депутатів від різних політичних сил;

- депутатів від різних рівнів самоврядування;

- лідерів та членів громадських об’єднань та організацій;

- членів територіальної громади м. Хмільник.

Єдиною умовою входження до депутатської групи “Громадянська варта” є розуміння ситуації в міській раді, готовність до принципових і активних дій для її врегулювання і відновлення попраних прав відповідних суб’єктів, а саме: окремих громадян, трудових колективів, територіальної громади міста.

Ми свідомі того, що діємо в інтересах територіальної громади міста-курорту Державного значення Хмільник, об’єднані єдиною волею і розуміємо свою особисту відповідальність за долю міста перед сьогоденням та його майбутнім.

memorandum 1memorandum