Знайди себе у світі професій

Знайди себе у світі професій
27.04.2010
Під такою тематичною назвою у Районному Будинку культури пройшла профорієнтаційна пізнавально-розважальна програма КВН. Організаторами виступили міськрайонний Центр зайнятості спільно з відділом у справах сім’ї та молоді й управлінням освіти міської ради. В грі брали участь старшокласники зі всіх шкіл міста, які у вигляді гри та жартів пропагували різні попередньо обрані в жеребкуванні професії.

Перед молодими людьми дуже скоро постане важка проблема – вибір майбутньої професії… Тому й така тематична програма знайшла не останнє місце у команд КВНу. Команди «No comment» (СЗШ №4), «Королі нічного Хмільника» (СЗШ №3), «Сидориха рулить» (СЗШ №2) та «Заборонена зона» (СЗШ №1) досить вправно у розважливій формі показали всі сторони таких професій як водій, продавець, будівельник і кухар-офіціант. Учасників оцінювали семеро членів журі у складі заступника директора обласного центру зайнятості Ігоря Цопи, начальника відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Оксани Недзельської, головного редактора всеукраїнської «КВН-газети» Олександра Шемета, начальника відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Оксани Литвинюк, головного спеціаліста управління економіки райдержадміністрації В’ячеслава Прокоповича, головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг міськрайцентру зайнятості Юрія Рейша та головного спеціаліста управління освіти міської ради Наталії Мурзанівської. В якості спонсорів виступили приватні підприємці О. П. Грицишин, О. В. Шуберт, В. Е. Терещенко.

Така тематична розважальна гра була проведена у всіх районних центрах Вінницької області, після чого команди-преможці братимуть участь в другій частині КВН, яка відбудеться у Вінниці 30 квітня.

Вже від початку розважального конкурсу глядачам у залі стало зрозуміло: буде цікаво і прийшли ми недаремно. Конкурси візитка під назвою «Ми на професійному рівні», розминка «Професійна емблема» та музично-хоровий конкурс «Гімн професій» промайнули, ніби на одному диханні. Уже після другого конкурсу за кількістю балів було зрозуміло, хто вийде переможцем, але раптово доля повернула в інший бік. В третьому конкурсі команда «Заборонена зона» на 0, 2 бала випередила команду «Королі нічного Хмільника».

Доки судді вирішували долю команд, на сцені виступили Діана Королюк та Антон Степанов. Результатом конкурсу стала перемога команди «Заборонена зона», яка отримала Кубок і буде представляти Хмільник у другому турі КВН у Вінниці. Всі інші команди отримали грамоти та DVD-програвачі.

Розважально-конкурсну гру КВН у місті проводять ось уже п’ять років поспіль. Але за період проведення така важка тема була вперше. Та команди справилися із завданням на відмінно. Ігор Цопа, один із членів журі, висловив своє певне захоплення організацією та виступом команд міста Хмільника. Приїжджі члени журі навіть не очікували такого високого рівня підготовки та несподіваного шоу, яке показали їм хмільничани.

Алла Корнієнко,


слухач школи «Провідник».