Знову Щецин – знову навчання

Знову Щецин – знову навчання
04.09.2011
Після візиту до Берліну втома була страшенна. Ну принаймні в мене. І в понеділок довелося боротися з втомою. Хоча завдяки цікавій темі занять про втому з часом забув…

А розповідали нам цього разу про громадську активність та участь громади у співпраці з місцевим самоврядуванням. Наші тренери - Томаш Чубара та Пшемислав Фенрих, в досить цікавій формі розповіли про всі аспекти громадської участі, її важливості, а також про співпрацю неурядових організацій та місцевої влади.

По закінченню теоретичної частини, на нас чекали візити до різних організацій та установ. Я обрав собі групу, яка мала відвідати Щецинський центр сприяння неурядовим організаціям (Сектор 3), де на нас чекав пан Войцех Спихала – голова Товариства «Політес».

Якщо коротко описати сам Центр, то він чимось схожий на наш Хмільницький Центр підтримки громадських ініціатив, який створили громадські організації «ПРАВО» та «Молодіжна Рада». Принаймні завдання вони виконують однакові. Є звичайно специфіка (фінансова підтримка з боку влади, наявність у місцевої влади зацікавленості в діяльності такого Центру тощо), але, по великому рахунку ми вже також маємо такий центр в себе в громаді. Залишається тільки сподіватися, що наш Центр зможе налагодити ефективну діяльність. що можливе тільки за умови налагодження співпраці з органами влади.

Пропоную Вам черговий фоторепортаж з Щецина: