«ЗОЛОТІ ВІКНА» В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА

«ЗОЛОТІ ВІКНА» В ШКОЛАХ ХМІЛЬНИКА
06.09.2012
Ситуація щодо зриву навчального року в двох школах міста Хмільника набула нових обертів. Сьогодні, під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, депутат Володимир Шеремета, висловив припущення, що вартість вікон та робіт з їх встановлення в школах значно завищенні.

Також пан Володимир зазначив, що нові вікна не мають механізму провітрювання, що не припустимо для використання їх в шкільних класах та висловив побажання, що необхідно вжити заходів для того, щоб не допустити в майбутньому допущення таких помилок,

Висновки щодо можливого завищення вартості вікон та робіт депутат зробив проаналізувавши інформацію, яку було розміщено на сайті Інформаційної агенції «ПЕРСПЕКТИВА» де зазначалося, що «всього на СЗШ №1 необхідно встановити 256 віконних рам та 8 дверних блоків, вартість яких становить 1 млн. 235 тис. грн.». В той же час, в матеріалі було вказано, що за проведення будівельно-монтажних робіт їх виконавці отримають 999 тис. грн…На думку депутата, якщо провести нескладні обрахунки, то можна визначити, що вартість встановлення (саме встановлення!!!) одного вікна становить більше 3000 грн. Вартість же самого вікна становить більше 4000 грн. Таким чином вартість одного вікна (разом з монтажем) становить понад 7000 грн…

Керуючись такими обрахунками Володимир Шеремета припускає, що вартість і вікон, і, власне – робіт по їх встановленню, завищено приблизно вдвічі.

В свою чергу перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков зазначив, що вартість вікна (трохи більше чотирьох тисяч грн.) включає в себе і вартість будівельно-монтажних робіт, і що він особисто розбирався в питанні ціноутворення.