ЗУСТРІЧАЙТЕ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ НА ВІННИЧЧИНІ! Ми починаємо…
29.11.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x196/text_images/4dfd15c81edcee141ddd51b511456cc4.jpg?itok=ShZcXTj5)
Фестиваль презентували Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО», Оксана Яцюк (Подільський центр соціальних технологій), Андрій Сільченко (громадська організація «Унікальна країна») та Олександр Вешелені.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x399/text_images/01a64d26420a010fe41566d9a398413e.jpg?itok=L7YPOnlm)
Організатори ознайомили присутніх з цьогорічними особливостями показів, з переліком фільмів, які пропонуються до перегляду, а також з графіками показів в окремих містах Вінницької області.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/2b12964bc98df0f64077f420d5acc1a7.jpg?itok=7o2pnV6O)
Варто зазначити, що Фестиваль мандрує Україною в чотирнадцятий раз, а у Вінницький області це буде десятий сезон показів фільмів про права людини. Покази документальних фільмів відбуватимуться в найрізноманітніших місцях - в книгарнях, зокрема, у Книгарні «Є» у Вінниці, в бібліотеках, кінотеатрах, будинках культури і в сільських садибах. Під час заходів громадські активісти проводитимуть обговорення кожної стрічки, акцентуючи увагу на важливості дотримання прав людини в будь-якій частині світу.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x400/text_images/92509aa3f087a2aa93cd5be3c4e1da6d.jpg?itok=7zfGvxO_)
У Вінницькій області покази відбуватимуться з 1 по 20 грудня у Вінниці, Хмільнику, Жмеринці, Погребищі, Козятині, Немирові, Літині, Липовці, Ямполі та Барі.
Організаторами у Вінницькій області стали: Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО», Вінницька обласна громадська організація «Подільський центр соціальних технологій» та громадська організація «Унікальна країна».
В публікації використано матеріали з Офіційного сайту Вінницької ОДА