Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

14.05.2014

БРАТСТВО ХМІЛЬНИЧАН ПІДТРИМУЄ ПЕТРА ПОРОШЕНКА

bratstvoТаке рішення було прийняте на засіданні Президії організації та вирішено звернутись до земляків та громадян України із закликом проголосувати за кандидата у Президенти  –  Петра Порошенка.

Нам зараз потрібно об`єднатися заради майбутнього України. Частина території нашої держави окупована агресором, наш суверенітет і мирне життя опинилось під загрозою. До цього додається складна економічна ситуація, зниження рівня життя громадян, ріст цін тощо. Зараз вже потрібно думати про майбутнє України, про її існування як державного утворення.

Ми усі хочемо змін, бо втомились від потрясінь, корупції, свавілля, безкарності, підлості, брехні. Зараз дійсно час розпочати жити по – новому. Жити вільно, чесно, безбідно, безпечно. Час будувати, а не руйнувати. Час жити мирно, а не у війні. Час йти до добробуту та благополуччя кожної родини, а не до її зубожіння. Час рухатись до європейської цивілізації, а не бути на задвірках історії.

Тому має бути перемога кандидата, що має найбільшу підтримку вже у першому турі виборів, бо другий може просто не відбутися. А ми маємо отримати  всенародно обраного Президента. Це зупинить зовнішню агресію. Це дасть ще один  шанс Україні та її громадянам. І ми повинні його не втратити.

 Голова Правління

Братство хмільничан у Києві

Олег Побережний

3 Comments on “БРАТСТВО ХМІЛЬНИЧАН ПІДТРИМУЄ ПЕТРА ПОРОШЕНКА

Олег
14.05.2014 at 23:14

Загальні фрази. Ніякої конкретики. Людина нічого конкретного не обіцяє — не дай Боже щось зайве ляпнути, рейтинг впаде. Жаль.Ось такий у нас буде президент. І ніде, ні в одному інтерв”ю, жодного слова, як він збирається вколошкати терористів. Чому? А на сході голосів не добере. І з Ахметом щось треба робити…

АО
15.05.2014 at 21:46

Та не буде він президентом , народ Хмільника за нього не проголосує навіть лише за те що його всіма зусиллями пхне до влади в минулому регіонал Юрчишин , якого Заболотний возе за собою по заграницях як спонсора . а не особистість.

Віктор
19.05.2014 at 22:24

Народ Хмільника окремо не вирішує загальну думку всіх українських виборців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *