Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.02.2014

БРЕХНЯ, БРЕХНЯ І ЩЕ РАЗ БРЕХНЯ?

00233998Ситуація з порушеннями Генерального плану міста при виділенні земельних ділянок під забудову в промисловій зоні набирає комічного забарвлення. Який комік за цим стоїть – напевно варто розібратися депутатам…

Як відомо, і в сесійній залі, і в ЗМІ багато говорилося про порушення генплану. Це підтвердив і головний архітектор, коли депутати про це в нього запитали.

Більше того: під час загальноміської наради головний архітектор пан Загниборода визнав, що порушення таки були, причому зробив це публічно, перед громадою…

Але потім почалася комедія… У своїй відповіді на запит міський голова зазначив, що земельні ділянки виділялись в межах законодавства… Тобто, на думку міського голови, архітектор збрехав?

Більше того, депутат міської ради Володимир Шеремета звернувся до архітектора з вимогою прокоментувати ситуацію і чітко вказати, що саме було порушено. Ось витяг з депутатського звернення пана Володимира:

Під час загальноміської наради, яка відбулася 6 лютого 2014 року, на запитання громадського активіста, Ви визнали, що, під час виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову на території по вулиці Жданова та вулиці Пирогова, яка, відповідно до Генерального плану міста Хмільника, є промисловою зоною, було допущено порушення законодавства, яке регламентує відносини в сфері архітектури та містобудування.

Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас, відповідно до частини 1 статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» дати офіційне роз’яснення ситуації що склалася з виділенням земельних ділянок під індивідуальну забудову на території прилеглій до вулиці Жданова та вулиці Пирогова, яка, відповідно до Генерального плану міста Хмільника, є промисловою зоною, а також прошу зазначити, які саме нормативно-правові акти було порушено (прошу вказати назву документу, а також конкретну статтю).

Нещодавно було отримано відповідь, за підписом архітектора міста пана Загнибороди, в якому він зазначає, що… ПОРУШЕНЬ НЕ БУЛО!

Тобто виходить, що головний архітектор міста пан Загниборода відверто збрехав… Або тоді, коли говорив про порушення перед громадою міста та депутатами, або в своїй відповіді…

l1l2

На нашу думку це питання потребує детального розслідування, зокрема, що стосується дій пана Загнибороди щодо надання інформації…

8 Comments on “БРЕХНЯ, БРЕХНЯ І ЩЕ РАЗ БРЕХНЯ?

Небайдужий
23.02.2014 at 16:27

Як вони вже всі дістали ці брехуни, крадії та пройдисвіти….

Віталій
23.02.2014 at 16:36

Цікаво, а на яку статтю і якого коексу Загниборода вже наговорив?))) 

Васалатий
23.02.2014 at 18:16

повалено антинародну владу, яка кришувала незаконні діяння васі і петі, тому громадськість має піднімати ці питання на відповідний рівень і настійливо турбувати правоохоронців, щоб вони обьєктивно все розслідували і не дали можливість замести сліди та втекти …

Небайдужий
23.02.2014 at 18:39

Васалатий, хто вам таке сказав, що “повалено антинародну владу”? Повалено лише одного-єдиного Януковоща з його недолугою сімейкою (так і хочеться сказати “Адамсів”). Вся інша банда залишилася у Верховній Раді і займається активною узурпацією тієї самої влади. При цьому так, що й Овощу не снилося…. 🙁

володимир
23.02.2014 at 19:49

Рахую що депутати та громада міста , повинні також перезавантажити міську владу! І зараз як ніколи для цього є можливості, думаю що міліція та прокуратура не хочучи народного гніву буде об’єктивно розслідувати васіні та петіні злочини, і тоді нехай людям розкаже про свою криштальну чесність. Також потрібно провести вибори до міської ради, щоб там лишились дійсно достойні люди, а не такі як бойки , кубряки, грушки, владики. 

громадянка
24.02.2014 at 15:17

Депута міської ради порушуючи генеральний план міста затвердили  проект із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на зазначеній території та  передали її у власність громадянам. Ось де порушення. Ось кого потрібно притягувати до відповідальності. Потрібно провести позачергові вибори до міської ради. 
Депутати  Хмільника мають будувати Хмільник, розвивати його інфраструктуру, а не захищати інтереси  місцевих олігархів та захищати свої приватні інтереси та інтереси партійних вождів.

ВІТЕР
24.02.2014 at 21:56

Може хтось опублікує список депутатів які проголосували за роздачу зем.ділянок в промисловій зоні  і тих хто не голосував.

Валентин
26.02.2014 at 18:00

Незабаром вибори і ці прихвостні знову попруть балатуватись. Потрібно весь час показувати людям  прізвища всіх тих, хто покривав злочини Васі і Петі коли вони деребанили землю і крали громадське добро. Це депутати: Щербина, Бойко, Терещенко, Сташко, Владика, Каленіченко, Кубряк, Денисюк, Бонсевич, Грушко, Бабюк, Подольський, Попов. Сьогодні всі політичні сили повинні не допустити цих прізвищ в своїх списках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *