Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.08.2013

БУДІВЛЮ КІНОТЕАТРУ «ДРУЖБА» ОЦІНИЛИ МЕНШ, ЯК В МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ… КІНА НЕ БУДЕ?

100_8732Виконавчий комітет Хмільницької міської ради має намір затвердити звіт про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі – приміщення колишнього кінотеатру «Дружба». В проекті рішення, який розміщено на Офіційному сайті міста Хмільника зазначається, що будівлю кінотеатру оцінили в 855 855 гривень. Саме такою буде початкова вартість об’єкту, який мають намір продати з аукціону.

Цікавим є те, що міськвиконком має намір змінити вимоги щодо подальшого використання об’єкта після продажу. Раніше його збиралися продати під «влаштування кінотеатру з торговельно-офісними приміщеннями, культурно-комерційного комплексу з кінозалом», а якщо рішення виконкому буде затверджено в поточній редакції, то після продажу об’єкт використовуватиметься «для влаштування торговельно-розважального центру».

15 Comments on “БУДІВЛЮ КІНОТЕАТРУ «ДРУЖБА» ОЦІНИЛИ МЕНШ, ЯК В МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ… КІНА НЕ БУДЕ?

Небайдужий
08.08.2013 at 15:19

Правільно! Для чого в Хмільнику кінотеатр? Лучче хай буде ще один магазін! А хто хоче кіна, нехай на березі Бугу під відкритом небом дивляться або дома по тілівізору чи по інтернету! 😆

Віталій
08.08.2013 at 15:47

От я чогось не зрозумів… Цитую проект рішення:
1.Затвердити звіт №21/06/13-1 про проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі (приміщення колишнього кінотеатру, загальною площею 1305,8 кв. м) без урахування варто-сті земельної ділянки по вулиці Леніна №25 в м. Хмільнику.
2. Затвердити початкову ціну для відчуження об’єкта в розмірі 855855 грн.(вісімсот п’ятдесят п’ять тисяч вісімсот п’ятдесят п’ять грн.) з урахуванням ПДВ.
Звіт затверджується без урахування вартості земельної ділянки… А вказана ціна, яка зазначається (855855 грн.) – це вже з врахуванням вартості земельної ділянки? Чи обєкт мають намір продати підвішеним в повітрі? Чи землею вже розпорядилися раніше? Може хтось пояснити?

LEON
08.08.2013 at 16:18

Дурдом “Веселка”.По перше, якась така цікава вартість 855855грн.))) 1м2 коштує 655.43грн. а чому не 1000 грн? Хто це провів цю незалежну оцінку? Хто купить даний обєкт без земельної ділянки? Чи ті, що розпорядилися даною земельною ділянкою вже отримали своє по закону і протирають підошви об бруківку, чи асфальт.

Небайдужий
08.08.2013 at 17:07

Схоже на те, що будівлю кінотеатру продають під демонтаж на будматеріали…. Вартість дуже близька до т.зв. “ліквідаційної”. Тому то там і немає вартості землі. Новий власник робере будівлю і звільнить землю…. А “торгівельно-розважальний центр” він має будувати із, добутих при демонтажу кінотеатру, матеріалів в якомусь іншому місці?
Знову робиться все через анальний отвір….

LEON
08.08.2013 at 17:58

Із добутих при демонтажу кінотеатру матеріалів можна побудувати, хіба що здоровий туалет. Пане Небайдужий, Ви самі розумієте, що то будуть за будівельні матеріали, такі, як після пожежі приміщення магазину, де побудовано супермаркет “КОРОНА”. Але,))) це чаргова аферисична операція.

Ramirez
09.08.2013 at 05:32

А кінотеатр в нас ніколи не буде рентабельним. Наскільки мені відомо, кінопрокатчики, які готують релізи, дублюють і розмножують стрічки, дуже недешево обходяться кінотеатрам. За прокат “обітелі зла 3” в 2008-му к-тр “Мір” заплатив біля 10 тис грн. За всього-навсього тиждень прокату, зібрав чуть більше 15. А є фільми, які себе навіть приблизно не окуповують. Ну не пішов народ! І все, попандос. В нашій “Дружбі”, було дєло, крутили якийсь час кіно. Третьої категорії, склеєне з кількох стрічок, затертою звуковою доріжкою і тд. І то його прокат коштував гроші, а оскільки не було прибутку, справа не пішла. Чесно кажучи, як би нам того не хотілось, але в нашому пгт ніколи не буде – ні, не кінотеатру, полотно, проектор і крісла можна купити, – а якісного кіно. Інакше, щоб воно окуплялось, нам треба всім кожен день ходити хоча б на сеанс…

А тому як не шкода, але кінотеатр уілл дай… рано чи пізно

LEON
09.08.2013 at 07:39

Ніхто не говорить про рентабельність кінопрокату. Мова йде про продажу кінотеатру та перепрофілювання після реалізації. Стартова ціна низька, невідомо, як продається з землею чи без неї. Без землі це неможливо, якщо вартість землі включена так ціна занижена. Крім того необхідно враховувати, що це центр міста. Багато недомовок з сторони міської ради.

XXL
09.08.2013 at 08:56

Якщо порівняти з вартістю басейну, то явно щось мутять.

громадянка
09.08.2013 at 09:12

І що тут не зрозумілого ? Оцінили будівлю кінотеатру,назвали початкову ціну, продавати будут саме будівлю. Майбутній власник земельну ділянку візьме в оренду чи потім викупе.
Я против продажу кінотеатру, но змушена константувати кінотеатр “Дружба” привид минулого. Для того щоб зберигти кінотеатр нам потрібно було його відвідувати. Адже саме ми, глядачі, даємо йому право на життя. На жаль я вже забула коли відвідувала його за прямим призначенням. Тепер буду відвідувати черговий супермаркет від “донецьки” ((

Небайдужий
09.08.2013 at 10:07

“І що тут не зрозумілого ? Оцінили будівлю кінотеатру,назвали початкову ціну, продавати будут саме будівлю. Майбутній власник земельну ділянку візьме в оренду чи потім викупе.”

Поясню. Істотною умовою ринкової вартості об’єкту нерухомого майна є земельна складова. При чому ця складова інколи може переважати вартість самої будівлі. Все залежить від того, яку площу має земельна ділянка і ДЕ вона розташована.
Одне діло, якби цей кінотеатр стояв на в’їзді до Голодьок чи Широкої Греблі і зовсім інша- коли він стоїть в самому центрі міста в найдорожчій і найпрестижнішій його зоні. Не враховувати земельну складову при визначенні ринкової ціни такого об’єкту- рівнозначно свідомому занижуванню його вартості. Тобто такі дії призводять до втрат міського бюджету в особливо великих розмірах.
Але я більш ніж впевнений, що прокурор і на цю ситуацію буде дивитися із широко заплющеними очима…..

LEON
09.08.2013 at 14:03

У прокурора свої заморочки. Необхідно завершити реконструкцію, чи капітальний ремонт, приміщення прокуратури а ви забиваєте голову якимись дурницями, продажою кінотеатру з вемельною ділянкою чи без неї. Продається майно комунальної власності, є мер нехай він думає. Продадуть з порушенням, обласна прокуратура поправе. Як це може міжрайпрокурор, друг міського голови, йому перечити, чи контролювати, що він робить?

Дід Відун
10.08.2013 at 11:26

за ці всі роки ніхто не захотів шось путнє зробити з того сарая, хай продають, валять і хоч шось роблять, аби світилось)

Віталій
10.08.2013 at 11:31

А хіба хтось проти? Питання в законності продажу і, власне – у вартості обєкту…)))

ОЛЕСЯ
12.08.2013 at 22:55

А прокурор так саме взяв собі вже не першу земельну ділянку по Таращанській буцімто купили будиночок старої контори комунхозу без землі .а земельку у кількості 23 сотки забрав собі прокурор та ще й депутати на сесії не слухали цього питання.Кого з депутатів не питала ніхто не чув.

LEON
13.08.2013 at 08:57

Не тих питали, петю необхідно спитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *