Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

28.05.2014

БУДІВНИЦТВО В ХМІЛЬНИКУ ХРАМУ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПІД ЗАГРОЗОЮ

kozaky_hrajut_u_futbol_i_vyhrajutРелігійна громада Київського патріархату може не отримати дозволу на виведення земельної ділянки з прибережної захисної смуги річки Південний Буг. Принаймні позиція завідувача сектору з питань регулювання земельних відносин міської ради пані Світлани Рибак, яка викладена в проекті рішення міської ради, говорить про те. Що такі дії не передбачені законодавством України.

Пропонуємо аргументацію пані Світлани:

«Відповідно до ст. 60 Земельного кодексу України, ст. 88 Водного кодексу України, вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм з метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності встановлюються прибережні захисні смуги.

Прибережні захисні смуги встановлюються за окремими проектами землеустрою. Проекти землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг (з установленою в них пляжною зоною) розробляються в порядку, передбаченому законом (ст. 88 ВКУ).

Відповідно до ст. 61 Земельного кодексу України, ст. 89 Водного кодексу України, прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.

Отже, чинним законодавством України виготовляючи проекти землеустрою передбачено встановлення прибережних захисних смуг, однак не передбачено внесення змін до таких проектів та, відповідно, до прибережних захисних смуг».

Таким чином релігійна громада Київського патріархату може втратити шанс побудувати в Хмільнику свій храм.

Нагадуємо, що свого часу міська рада надала дозвіл релігійній громаді Київського патріархату дозвіл на виготовлення документації з землеустрою, з подальшим будівництвом храму в місті Хмільнику.

13 Comments on “БУДІВНИЦТВО В ХМІЛЬНИКУ ХРАМУ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПІД ЗАГРОЗОЮ

володимир
28.05.2014 at 22:47

Якщо рибачка консультувалась з грушком та чудо-юристками, то шансів у церковників маловато, а точніше сказати 0%.

Прохожий
29.05.2014 at 02:14

для будівництва храмів завжди Закони заперечують, зато найбільше місця виділяеться для генделів, як грибі після дощу ростуть(((

Жека Гребенюк
29.05.2014 at 07:06

Цілком з Вами згоден. Нажаль поки ще не все змінено і ділянки отримують “хлібні” заклади.

Жека Гребенюк
29.05.2014 at 07:10

Чесно кажучи я недолюблюю священників, принаймні наших, бо вони ще ті корупціонери. Живуть у 2-х поверхових віллах, їздять на лексусас. У моєму понятті священник це бідна людина яка несе слово боже народу. А не бізнесмен.
Якщо я когось образив то вибачте. Я нічого не маю проти віри. Це людське право вірити в те що вони бажають.

LEON
29.05.2014 at 07:37

Хотів би запитати панянку Рибак. Банно-пральний комбінат, ресторан “Червона рута”, санаторій МВС “Південний Буг”, для цих обєктів, відповідно до ст. 61 Земельного кодексу України, ст. 89 Водного кодексу України, прибережні захисні смуги НЕ є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності? Не роздувайте щоки пані Рибак, вашу відповідь я знаю наперед, приблизно вона буде наступного змісту. Ці обєкти будувалися давно і ми за них не несемо відповідальності. А збудований ресторан і готель “Візит”, магазин “Меридіан” і прибудоване до нього кафе, магазин “Дари мера”,зупинка біля санаторію МО тут все без порушень?Шановна пані Рибак, не шукайте причин для того, щоб задовільнити вказівку керівництва міста, які намагаються виконати забаганку недолугих хотінь деяких служителів церкви.

Мегофон
29.05.2014 at 09:25

таке враження, що їм навмисно запропонували ту ділянку біля річки, щоб потім не дозволити, бо закон забороняє. Ментам і прокурорам можна давати землю військового санаторію під забудову, а для каплички греко-католикам та православним КП місця нема.

Айро Пупис
30.05.2014 at 08:27

значить рибачку під люстрацію, як таку, що виконує вказівки свого скомпроментованного керівництва…

Віталій
30.05.2014 at 08:29

А до уваги не береться, що вона таки може бути права?

LEON
30.05.2014 at 09:14

Пане Віталій, не захищайте корумповані елементи, хоча в кремих випадках вони приймають вірні рішення.

Прохожий
30.05.2014 at 09:27

В КРАЇНІ ІДЕ ВІЙНА З АГРЕСОРОМ, А МИ БУДЕМ ПРИ ТАКИХ МІСЬКИХ ХАЗЯЇНАХ ДАЛІ ХОДИТИ ДО ЦЕРКВИ УПЦМП І ПОЖЕРТВУВАТИ КИРИЛУ, ПРИ ВІДСУТНОСТ УПЦКП, А ЖАЛЬ, ВІРА ОДНА ТІЛЬКИ РІЗНІ ВІДХОДЖЕННЯ ЦЕРКОВНОГО КАПІТАЛУ(ДО МОСКОВІЇ)

Віталій
30.05.2014 at 10:24

Та я не захищаю… Просто справді варто брати до уваги вимоги законодавства… До речі, свого часу на ГФХ була дискусія МирВана з Небайдужим, в якій останній доводив МирВану незаконність такого будівництва… Основною тезою було те, що попереднє рішення незаконне і тому будівництво рано чи підно стикнеться з певними перешкодами… От і маємо…

LEON
30.05.2014 at 15:11

Пане Віталій, видаючи дозвіл релігійній громаді Київського патріархату, на виготовлення документації з землеустрою, з подальшим будівництвом храму в місті Хмільнику, знаючи завідома, що він незаконний, на що розраховувала міська рада))))При наймі з сторони Грушка це підло, хоча про це напевно знало духовенство Київського патріархату. А взагалі і історія, і ситуація цікава. Цікаво, чому пані Рибак раніше мовчала))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *