Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.04.2012

Чергова технічна помилка чи перевищення повноважень?

Читачам сайту відомі перипетії навколо затвердження Положення про надання послуг у сфері розваг http://pravongo.org/hmilnytski-osoblyvosti-rehulyatornoji-polityky-h-chy-ne-zanadto/. Якщо коротко, то міська влада розмістила проект рішення, який має всі ознаки регуляторного акту в розділі «Проекти рішення сесії за квітень», який не пройшов належного громадського обговорення.

Але все ж таки сумніваючись в своїх висновках, я звернувся із запитом на інформацію до міського голови з пропозицією надати наступну інформацію:

Поки відбувався розгляд мого звернення, В останьому номері газети “Я та місто”, зявилося повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту. Візповідно до нього, сам проект Положення про надання послуг у сфері розваг на території м. Хмільника мають намір оприлюднити 12 квітня 2012 року. Відповідно до норми ст. 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, строк, протягом  якого  від  фізичних  та юридичних осіб,  їх об’єднань приймаються  зауваження  та  пропозиції,  встановлюється розробником  проекту  регуляторного акта і не може бути меншим ніж один місяць та більшим ніж три місяці з дня  оприлюднення  проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Таким чином Положення про надання послуг у сфері розваг на території м. Хмільника в жодному разі не може бути винесене на розгляд сесії Хмільницької міської ради, яке має відбутися в квітні. Мінімальний термін, якого необхідно дотриматися складає 1 місяць. Тобто не раніше 12 травня 2012 року…

Сьогодні надійшла відповідь від міського голови щодо термінів оприлюднення проекту Положення. Ось цитата з листа:

«Проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері розваг на території міста Хмільника» в результаті технічної помилки було розміщено в розділі «нормативно-правові акти/Проекти рішень міської ради/Квітень». До посадової особи, яка допустила технічну помилку, застосовано заходи дисциплінарного впливу».

Ну з Положенням, начебто, все зрозуміло… Технічна помилка… Але хто мені пояснить, на підставі якого документу і керуючись якими нормами, на наступне засідання виконавчого комітету мають намір винести проекти рішень про надання дозволів суб’єктам господарювання, діяльність яких якраз і підпадає під визначення «надання послуг у сфері розваг на території міста Хмільника»? До того ж вимагаючи від підприємців, наприклад, укладання договору строкового земельного сервітуту? Положення, яке регламентує діяльність в цій сфері має бути затверджене не раніше травня… Чи знову технічна помилка?

Пропоную вашій увазі проекти згаданих «дозвільних» рішень:

http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2012/02042012/18.doc

http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2012/03042012/19.doc

 

 

5 Comments on “Чергова технічна помилка чи перевищення повноважень?

pravduchenko
11.04.2012 at 19:59

Що Ви хлопці знову займаєтесь непотрібом! Ви б краще написали статтю про нелегальний зал ігрових автоматів на території колишньої текстильної фабрики (зараз власність Кубряка). Чи може Ви боїтесь про таке публікувати, бо кришуються такі заклади Великими людьми?

Віталій
12.04.2012 at 17:20

))) Пане Правдиченко. Мені особисто нічого не відомо про нелегальний гральний заклад. Я не гравець і Вам того не раздж. Якщо Ви маєте такий матеріал, причому з доказами, а не прості слова, то пропоную Вам надіслати його нам (перепрошую за каламбур))). Я Вас зрозумію, якщо Ви не наважитеся підписати той матеріал своїм справжнім ім’ям. Якщо моя пропозиція для Вас прийнятна, пропоную скористатися розділом “Зворотній зв’язок” та надіслати матеріал адміністрації сайту. 
Прошу також взяти до уваги, що Громадський Форум Хмільниччини не є ЗМІ, який має штат. І ніхто нікого не може зобов’язати підготувати той чи інший матеріал. Ресурс громадський і матеріали готують самі громадяни. Такі як ми з вами. То ж прошу обдумати пропозицію і долучитися до формування новин…

Віталій
12.04.2012 at 22:46

))) Сперечатися з Вами точно не буду…)))
 

Паштет
12.04.2012 at 22:52

Правильно, з фактами не посперечаєшся. Я очікував знаменитих дужок, але ця відповідь теж згодиться.

Віталій
12.04.2012 at 23:58

)))))))))))))))))))))))))) Це щоб не розчаровувати…)))))))))))))))))))))))))))))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *