Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.12.2015

ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО РЕАЛІЗАЦІЇ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА СОЛІДАРНУ ПУБЛІЧНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

завантаженняВ Хмільнику зроблено черговий крок щодо реалізації Угоди про співпрацю та солідарну публічну відповідальність: міський голова Сергій Редчик видав розпорядження, яким створив робочу групу для впровадження визначених Угодою домовленостей.

До складу робочої групи увійшли посадові особи міської ради та експерти громадської організації «ПРАВО».

Відповідно до розпорядження міського голови робоча група має до 16 грудня напрацювати план першочергових заходів реалізації Угоди.

Scan

Scan0001

Для довідки:

В жовтні 2015 року, між тоді ще кандидатом на посаду Хмільницького міського голови Сергієм Редчиком та головою ради громадської організації «ПРАВО» Віталієм Дорохом було укладено Угоду про співпрацю та солідарну публічну відповідальність.

Угодою передбачено, що за умови обрання Сергія Редчика на посаду Хмільницького міського голови, він зобов’язується сприяти створенню в місті належних організаційно-правових умов для розвитку органів самоорганізації населення та інших форм місцевої демократії, а також сприяти впровадженню в роботу міської ради кращих практик доступності та відкритості органів місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.