Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.05.2011

Чого злякалися представники влади міста Хмільника?

Таке питання в мене виникло після того, як я ознайомився з Порядком сприяння проведенню громадської експертизи діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради, яке було затверджено на останньому засіданні виконавчого комітету…

Але все по-порядку. Нещодавно в нашому місті було створено громадську раду при виконкомі Хмільницької міської ради. Одними з перших кроків членів новоствореної ради було врегулювання окремих питань діяльності громадської ради. Якщо конкретно, то громадська рада була фактично позбавлена можливості проводити громадську експертизу та консультації з громадськістю, так як постанови КМУ, які регламентують їх проведення, носять рекомендаційний характер для органів місцевого самоврядування. От і було вирішено розробити окремі Порядки та затвердити їх рішеннями виконавчого комітету. Ціль благородна, але що маємо на практиці?

Громадською радою було розроблено та погоджено ці порядки й на останньому її засіданні рекомендовано до затвердження виконавчим комітетом. Начебто все добре… Але після затвердження Порядок трішки відрізнявся від запропонованого громадськістю варіанту…

Було внесено всього три правки, але вони кардинально змінили саму суть документу й механізм проведення громадської експертизи зокрема. Нагадаю, що ці порядки розроблялися громадською радою у відповідності до рекомендацій Кабінету Міністрів України…

Правка перша… Запропонований документ містив таку норму:

«У цьому Порядку під інститутами громадянського суспільства слід розуміти громадські організації, професійні та творчі спілки, …, органи самоорганізації населення, … та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства».

Нормальна норма? А що ж затвердив виконавчий комітет?

Пропоную ознайомитися (затверджена версія місцевої влади):

«У цьому Порядку під інститутами громадянського суспільства слід розуміти громадські організації, професійні та творчі спілки, …, органи самоорганізації населення, … та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства та які зареєстровані в місті Хмільнику»…

Нічого не помітили? Начебто незначна правочка, але на практиці вона фактично позбавляє окремі інститути громадянського суспільства проводити громадську експертизу… Зараз поясню…

Згідно Порядку інститутом громадянського суспільства є органи самоорганізації населення, які, згідно законодавства, легалізуються шляхом реєстрації чи повідомлення. В Хмільнику немає жодного (!!!) зареєстрованого органу самоорганізації населення (будинкового чи вуличного комітету). Всі вони легалізовані шляхом повідомлення, причому з грубим порушенням законодавства (але це окрема історія)))… От і виходить, що органи самоорганізації населення просто випадають з запропонованого владою переліку – бо незареєстровані на території Хмільника… Така ж доля чекає і осередки всеукраїнських та обласних громадських організацій, які легалізуються шляхом повідомлення… Цікаво?

Питання тільки в іншому: а навіщо свідомо було вводити таку норму? Навіщо було свідомо дискримінувати певні інститути громадянського суспільства? Підемо далі…

Правка друга… Ось цитата з запропонованого громадською радою Порядку:

«Виконавчий комітет Хмільницької міської ради сприяє інституту громадянського суспільства у проведенні громадської експертизи у разі надходження від нього письмового запиту…»

А що ж маємо після «редагування» виконкомом?

Прошу ознайомитися:

«Виконавчий комітет Хмільницької міської ради у випадку наявності підстав сприяє інституту громадянського суспільства у проведенні громадської експертизи у разі надходження від нього письмового запиту…»…

Про які підстави йдеться взагалі і хто має визначати ці підстави? На мою думку на практиці це буде виглядати приблизно так: в нас (чи у вас) немає підстав для проведення громадської експертизи, так що заберіть свій запит… Але знову питання: навіщо видумувати таку недолугу норму? Причому більш ніде в документі не має жодної згадки про критерії визначення цих підстав та спосіб реагування інституту громадянського суспільства та органу влади після їх виявлення… Що це таке? Навіщо такі перестороги? Хтось чогось злякався?

Третя правка… Ось запропонований громадською радою варіант:

«Пропозиції, підготовлені інститутом громадянського суспільства за результатами проведеної громадської експертизи (далі – експертні пропозиції), враховуються виконавчими органами Хмільницької міської ради…».

А що ж затвердив виконком? Прошу:

«Пропозиції, підготовлені інститутом громадянського суспільства за результатами проведеної громадської експертизи (далі – експертні пропозиції), можуть враховуватись виконавчими органами Хмільницької міської ради…»

Завдяки такому формулюванню місцева влада фактично знімає з себе будь-який обов’язок щодо врахування пропозицій за результатами громадської експертизи… «Можуть враховуватись, а можуть і не враховуватись…»

А тепер виникає питання: так що ж так налякало місцеву владу в Хмільнику, що вона була змушена вносити такі правки до запропонованого громадською радою документу? Чому громаду фактично позбавили можливості впливати на формування місцевої та державної політики через проведення громадської експертизи? Чого ви боїтеся, панове?

121 Comments on “Чого злякалися представники влади міста Хмільника?

Макарон
05.05.2011 at 09:59

Очень интересно как на это отреагировали инициаторы?
” відповідно до законодавства та які зареєстровані в місті Хмільнику»…”
Виталий чем вы их так напугали? )))))

Ничего себе все людям! Вот как власть работает для людей! Чем дальше в лес, тем темнее власть!

R0m@Nuke
05.05.2011 at 10:12

А хто сказав що вони чогось бояться??? ЦЕ ТІЛЬКИ ВАША СУБ’ЄКТИВНА ДУМКА!!! І ви її зараз свідомо нав’язуєте тим хто читає цей сайт!!! Все це робиться тільки для того щоб показати наскільки ж погана у нас влада з точки зору ПАНА ВІТАЛІЯ!!

Олександр
05.05.2011 at 10:22

Шановні, про шо йде мова, якщо хтось не розуміє?
Громадська рада, яка створена при міській раді, приймає своє положення. Його повинна затвердити міська рада. На томісць, міська рада затверджує положення про Громадську раду, але вносить свої поправки, і що саме головне, без погодженням з Громадською радою. НОНСЕНС!!!

Макарон
05.05.2011 at 10:27

Если пункты документа переписаны один в один, так здесь же на лицо видно что власти закрылась от общественных организаций с других регионов Украины! Так зачем же вы начинаете бузить! R0m@Nuk вижу вы уж очень любите своего главу города, даже когда он начинает работать против общества.

Дід Відун
05.05.2011 at 10:34

Все по ділу… на місці влади я б також вніс такі самі поправки… чому на роботу виконавчої влади мають впливати якісь утворення, які навіть у місті не зареєстровані…. скажіть будь-ласка, а що таке запит??? запит надається для отримання певної інформації. А ви хочете через запит отримувати дозвіл. Так що оскільки ми, правова держава, хоч на папері, але все-таки , то мають бути спочатку підстави для громадської експертизи… якщо вони БУДУТЬ, тоді від них ніхто не втече. Головне бажання, якщо воно у вас є, то вас ніщо не зупинить… а надумати можна чого хочеш… адже дуже важко будти обєктивним субєктивно.
Ну і третя поправка ніщо не змінює… якщо є слушні зауваження то вони будуть враховані в любому випадку… а виспочатку декларували таким чином, що навіть маразм буде ОБОВЯЗКОВО враховуватись виконкомом.
Слава Україні!!!!!

Макарон
05.05.2011 at 10:51

Советую открыть 976 постановление  КМУ если не ошибаюсь и вы увидите ответы на свои вопросы. Вот только вся беда в том что это постановление напрямую действует на РГА, а вот местное самоуправление может отпетлять от этого, что собственно и сделали!
Я вот смотрю, и вижу одно на этом сайте комментирующие которые уж больно хотят обгадить Виталия, при этом не брезгая грязными методами! И при всем непонимании украинского законодательства крутят им как  угодно. Я вот уж больно хочу посмотреть как вы милиционеру будете доказывать по человечески себя отпустить, а в ответ получите сутки за  неповиновение, и боли на теле без ссадин.
Ребята Вы наверное забываетесь в какой стране Вы  живете. И кумовством братством, или просто хорошими терлами далеко не заехать…

Віталій
05.05.2011 at 11:01

Якщо норма стосовно організацій, зареєстрованих в Хмільнику є реверансом в сторону громадської організації “ПРАВО”, то це зовсім не виправдано))) Справа в тому, що організація легалізована Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції, а зареєстрована саме в місті Хмільнику… Місце проведення державної реєстрації – виконавчий комітет Хмільницької міської ради))))))))))))))). Тобто за місцезнаходженням юридичної особи))))))))))))))))))))))))
А щодо можливості впливу на діяльність виконавчої влади, то це і моє, і ваше право, гарантоване Конституцією.))))))))))))))))))))))
Про дозвіл я взагалі не зрозумів. Хто що має мені чи Вам дозволяти? Запит подається і орган влади зобовязангий сприяти))) Який дозвіл Ви маєте на увазі?))))))))))))))))))))))))

Віталій
05.05.2011 at 11:12

Це правда, що для місцевої влади згадана Макароном (пане, візьміть інший нік, а то якось не зручно Вас так називати)))) Постанова кабміну носить рекомендаційний характер. Але в ній прописана досить демовратична норма сприяння проведення громадської експертизи… Тож навіщо було хмільницьким чиновникам відступати від цих норм? Чого вони намагалися уникнути? Чого злякалися?

R0m@Nuke
05.05.2011 at 11:26

Дідусь Відун ти як завжди на висоті!)))) Пане Макарон не хочу вас образити але я можна усе що ви пишете писати на Державній мові а то половину слів я просто не розумію!!! Я думаю що не тільки я такої думки!! От наприклад що за слово “бузить”???
А що до закрилися чи не закрилися то це вирішувати не вам і не мені! Це їхня позиція, не влаштовує ПРОКУРАТУРА ЗАВЖДИ ВІДКРИТА!!! Так в мене є до нього симпатії!!! Бо він йде на зустріч людям які проголосували за нього!! Що тут поганого??
Пане Макарон  ви самі написали відповідь “Вот только вся беда в том что это постановление напрямую действует на РГА, а вот местное самоуправление может отпетлять” ТАК НАВІЩО ВИ САМІ Ж РОЗВОДИТЕ ДИСКУСІЮ ПО ЦЬОМУ ПИТАННЮ??? Якщо влада все зробила по закону!! Я бачу ви ярий прихильник пана Віталія!! Но читаючи ваші відповіді я так зрозумів що ви самі не з Хмільника! ТАК НЕ СУДІТЬ НАС ЗА ТЕ ЩО МИ БАЧИМО ЯКИЙ ВІН НАСПРАВДІ!!! Я не раз доказував міліції що вона не права і навіть по рукам їм давав щоб не лізли мені в кишені! І нічого мені за це не було!! І в мене є багато свідків цього дійства!!! так що не нав’язуйте свою СУБ’ЄКТИВНУ точку зору усім!!! Якщо у вас були проблеми з Органами міліції чи то влади то то тільки ваші проблеми!!!

R0m@Nuke
05.05.2011 at 11:30

Рекомендації можна можна вислухати но не брати до уваги! А ви хочете щоб влада вислухала та взяла до уваги все те що ви наговорили!!! Вони висловили свою точку зору якщо вона вас не влаштовує то це тільки ваші проблеми!!!

Макарон
05.05.2011 at 11:36

Они работают на людей, и не просто так, а за ваши деньги. Так и решать должны не для себя.

Віталій
05.05.2011 at 11:42

Міський голова має йти на зустріч всім, навіть тим, хто за нього не проголосував. Якщо він робить тільки так, як ти описав – це злочин. Не може бути жодної дискримінації стосовно “свій не свій”)))
А рекомендації громадськості повинні братися до уваги, а якщо й відхилятися, то обгрунтовано…
Всі хмільничани памятають ситуацію з забудовою острівної частини міського ставка. Ви запитайте в мешканців будинків по вул. Горького чи в захваті вони від того, що їхні пропозиції щодо заборони будівництва не були взяті до уваги? Тож перед тим, як писати щось подібне, подумайте, що цей порядок має невизначену тривалість дії в часі. Після нових виборів може змінитися і мер, і виконком. Але недолуга норма залишиться. І де гарантія, що це не повернеться проти вас чи інших громадських організацій, які будуть створені через 3 чи 5 років?

R0m@Nuke
05.05.2011 at 11:58

Пане Віталію коли я писав ці слова “Так в мене є до нього симпатії!!! Бо він йде на зустріч людям які проголосували за нього!” я говорив про себе а не про всіх! І не треба перекручувати мої слова!! Бо ви не знаєте що я в них вклав!!
Ваші рекомендації були вислухані ЧОГО ВИ ЩЕ ХОЧЕТЕ??? А ви згадайте при якому мерові та при яких депутатах то було!! от вам і відповідь на ваші закиди!! То хай напишуть повторно можливо при новій владі будуть зміни!!!

Віталій
05.05.2011 at 12:07

Міський голова має йти на зустріч всім членам громади, не залежно від того, голосував за нього окремий громадянин чи ні. Він має діяти виключно в межах закону, незалежно від того, хоче він це чи ні))))))))))))))) А подібна ситуація з забудовою може повторитися знову. При чому тут склад ради та мер? Є закон і всі посадовці мають діяти в його межах)))

DC_Dent
05.05.2011 at 12:13

Судячи з усього, чого не відняти у мера – так це його юриста. Навряд чи він сам зміг би розібратися в усіх тонкощах документу і прописати усі ці перестраховочні норми. Наскільки мені відомо, навіть свій перший похід до міськради (у якості новоспеченого голови) він здійснив саме з юристом і на всі звернення і документи реакція була одна – “давайте все юристу” )) Не скажу, що це погано, але його попередники такою параноєю не стражадли ))

Віталій
05.05.2011 at 12:16

І на що розраховував той юрист? Що тупенька громадськість не помітить цих приколів?)))

R0m@Nuke
05.05.2011 at 12:28

А хто сказав що мер не йде на зустріч “всім членам громади” ??? ОКРІМ ВАС ПАНЕ ВІТАЛІЮ ТАКОГО НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ!!

Віталій
05.05.2011 at 12:46

громадська рада, яка рекомендувала порядок складається не з одного мене)))

Хмільничанин
05.05.2011 at 12:54

Бачу балаган набирає обертів. З того що прочитав бачу що Віталій здає позиції, певно закінчуються розумні слова, та багаж знань. Тому він починає підключати якихось невідомих осіб з невідомих світів, які попри прохання читачів вперто відмовляються писати державною мовою. Віталій вже починає писати таке, що взагалі не в’яжуться, що ще раз свідчить що багаж знань вичерпаний і роботу вступили нерви і прагнення доказати що ви всі – тупарі, нічого не бачите і не знаєте, тільки один я самий розумний і все знаючий.

Віталій
05.05.2011 at 13:02

Я сприйняв це, як комплімент))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Хмільничанин
05.05.2011 at 13:06

Це не комплімент Віталію, це називається манія величі, яка є психологічною хворобою.

R0m@Nuke
05.05.2011 at 13:14

Нічого собі манія величі!)))))) Не ну я канешно здогадувався но щоб так все було запущено… мда… Пане Віталію а ви зверталися з цією проблемою до лікаря? ви ви не визнаєте що це є проблема?

Віталій
05.05.2011 at 13:18

Причому зовсім не хочу про це говорити))))))))))))))))))))))))))
Ви відійшли від теми. Питання: Сергію, ти живеш в будинку, в ньому чи в сусідньому є будинковий комітет… Таким рішенням влада позбавила його можливості бути почутим. Тобі байдуже? А членам будинкового комітету? Чи ви починаєте чухатися, коли хтось розпочинає незаконно будувати гараж?

R0m@Nuke
05.05.2011 at 13:27

Не визнання  проблеми… перший признак проблеми!!! Вибачте трішки відійшов!))) Не міг стриматися!!!)))) Думаю всі хто це прочитає зацінять!!)))
 
Так я живу у дев’яти поверховому будинку!! Таким не цікавився!!!)))) Якби когось таке цікавило то б біля тих будинків не було декілька НЕ ЗАКОННИХ  ГАРАЖІВ!!! Тоді робимо висновок БАГАТЬОМ ПРОСТО НЕ ЦІКАВО!!! Тоді постає питання НАВІЩО ВИ ПАНЕ ВІТАЛІЮ СВІДОМО ТАК ВІДЧАЙДУШНО ХОЧЕТЕ РОЗВОРУШИТИ ОСИНЕ ГНІЗДО ДЕ ВСІ СПЛЯТЬ???

Віталій
05.05.2011 at 13:33

Тому що миші жирують, коли коти сплять))))))))))))))))))))))))))))))))

Хмільничанин
05.05.2011 at 13:38

То жируйте на здоров’я, а котів не будіть. Ви ж не один в місті, але ні Ви не в місті тому вам і байдуже які будуть наслідки.

Віталій
05.05.2011 at 13:43

Тобто Ви вказуєте на те, що міська влада спить і нічого не робить? Це несправедливо!!!

Хмільничанин
05.05.2011 at 13:47

Ні сплять коти, Ви ж самі написала, а міська рада “вкалує в поте лица”

R0m@Nuke
05.05.2011 at 13:48

Хай жируть!!! Від жиру померти бистріше можна!!!)))))))) Кому потрібно той поставить, а кому це не потрібно тому байдуже!! Видно тільки вам у Хмільнику населення якого 28 136 (1 червня 2010) не байдуже де чій гараж стояти буде!))) Особливо враховуючи той факт що ви живете у селі Голодьки!

Віталій
05.05.2011 at 13:53

Дякую що нагадав!)))))))))))) Порозпитуй про ситуацією з намаганням побудувати гараж біля будинку, де знаходиться банк “Надра”… Але я хотів би почути про ситуацію з намаганням відсторонити громадян міста від управління справами…

R0m@Nuke
05.05.2011 at 14:03

Де банк “Надра” а де живу я!! НАВІЩО МЕНІ ЦЕ? Як я написав вище ТІЛЬКИ ВАМ ЦІКАВА ДАНА СИТУАЦІЯ!!!))))) Я поставлю питання по іншому ХТО Є ВЛАСНИКОМ ТИХ ГАРАЖІВ, АБО ХТО САМЕ ХОЧЕ ЇХ ТАМ ПОСТАВИТИ??? Тоді і буде видно з відкіля дана проблема!

Хмільничанин
05.05.2011 at 14:13

То пан Віталій ще й про гаражі піклується. Про ОСББ, собак, дороги, міські перевезення, міську раду, освіту, корупціонерів, медицину, а тепер ще й про гаражі, а де ж толк пане Віталій? Хоч в одному з Ваших починань ви щось зробили до кінця, чи переливаєте тільки з пустого в порожнє?

Віталій
05.05.2011 at 14:47

Ви що, всерйоз думаєте, що я пишу на сайт статті сам? Дописувачів цікавлять різні теми, і якщо вони піднімають їх на “Громадському форумі”, то це не означає, що я їх автоматично маю вирішувати)))

Хмільничанин
05.05.2011 at 14:52

Несхоже що це відповідь на питання “Хоч в одному з Ваших починань ви щось зробили до кінця”?
Ні не серйозно. Я вважаю що їх пишуть члени чи волонтери Вашої ГО, по вашому замовленню.

Віталій
05.05.2011 at 14:55

Ну точно не по моєму замовленню))))))))))))))))))))))) Це проект громадської журналістики, і кожен пише про те, що його хвилює…

R0m@Nuke
05.05.2011 at 14:59

Ви пишете тут відсотків 70 статей!! Я не думаю що під замовлення… але натяки ви можливо даєте яку б ви хотіли підняти тему на даному ресурсі! + тут не так і багато дописувачів!)))) багато тих хто просто переглядає теми і все видно вони ЇХ АЖ ТАК ЦІКАВЛЯТЬ що вони забувають відписати по даній темі і відразу біжать цікавитися чи дійсно це так як написано на даному сайті!))))))))))
 
“і якщо вони піднімають їх на “Громадському форумі”, то це не означає, що я їх автоматично маю вирішувати)))” НЕЕЕЕ НІХТО ТАК НЕ ДУМАЄ!! ПРОСТИ ВИ ВІДРАЗУ ПИШЕТЕ ЩО ДОЛУЧАЄТЕСЯ ДО ВИРІШЕННЯ ДАНОГО ПИТАННЯ І НЕ БІЛЬШЕ!!!)))))))))))))))

Хмільничанин
05.05.2011 at 15:05

Ну все таки моя інтуїція мене не підвела. Якщо їх це хвилює, то чому ж немає коментарів від авторів статей, чому вони не відстоюють свою точку зору? Їм що байдуже що пишуть про їхню роботу? Чому жодна зі статей не підписана? Сумніваюсь що є журналісти які не прагнуть заявити про себе всім. Зате Ваші коментарі є під кожною статтею чи заміткою. Щось тут не сходиться пане Віталій.
Я досі чекаю відповідь на питання “Хоч в одному з Ваших починань ви щось зробили до кінця”?

Месник
05.05.2011 at 15:17

Міська рада “вкалує в поте лица” – це як??? Вулиці мете, чи ямки копає під мусорніки???

Віталій
05.05.2011 at 15:19

То чому ж все таки, на Вашу думку, виникла потреба вносити такі зміни до порядку проведення громадської експертизи?

Віктор
05.05.2011 at 15:24

Це ми почуємо на засіданні ГР.

Хмільничанин
05.05.2011 at 15:25

Месник, не сприймайте все так близько до серця, це був сарказм.
Віталій, Ви ігноруєте мої питання, це непорядно. Я чекаю відповідей?
 

Віталій
05.05.2011 at 15:48

На яке число призначене засідання громадської ради?

Віктор
05.05.2011 at 15:51

як ти вважаєш, його варто робити завтра, чи почекаємо завершення вихідних, і вже після 9 травня проведем???

Хмільничанин
05.05.2011 at 15:59

А де ж той герой-адмін, коли він так потрібен? Чи в пана Віталія та його друзів імунітет?

Віталій
05.05.2011 at 16:06

Засідання ради варто робити не пізніше понеділка (останній строк). Просто 10 травня я їду у відрядження аж до 22 травня. Подивись в положенні про громадську раду чи зобовязанні ми повідомляти чи отримувати якийсь дозвіл на проведення засідання? мені здається, що ні. То ж пропоную провести навіть в офісі з подальшим оформленням протокольного рішення й подачі його до виконкому…

Віктор
05.05.2011 at 16:09

в понеділок у всіх вихідний))))

Віктор
05.05.2011 at 16:11

я подивлюсь

Віталій
05.05.2011 at 16:13

Вихідний можна використати з користю))). В нас пятниця, субота, неділя та понеділок… Якщо ні – то аж після 22 травня. Або без мене…

Хмільничанин
05.05.2011 at 16:26

Бачу що Віталій просто ігнорує питання на які не може відбрехатись. Тому можна зробити висновок що він жодної справи так до кінця і не довів.
Віталій, Ви що пуп землі, що всі мають під вас підстроюватись?

Слободянська Кішечка
05.05.2011 at 16:57

Хочу внести поправку, ПСИХОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ взагалі не існує, навіть поняття такого немає)))так що перед тим як писати нісенітниці, спочатку добре подумайте)))Здається всі знову відхилились від теми, почавши обгажувати Віталія))) це вже за браком аргументів ?)))

Слободянська Кішечка
05.05.2011 at 16:59

хтось писав про демократію та про те, що ми живемо в демокритичній державі. Тож де та влада народу???? чому до думки народу влада не дослухається???

R0m@Nuke
05.05.2011 at 17:16

Можливо не дослухається через те що ми її не так подаємо??? Добре “ПСИХОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ” немає є “ПСИХІЧНІ РОЗЛАДИ” так краще?

Хмільничанин
05.05.2011 at 17:37

Слободянська Кішечка “Манія — хворобливий стан психіки” Поясніть будь-ласка, що означає слово хворобливий, якщо не хворобу.

Олександр
05.05.2011 at 18:52

Пан Романюк а ви праві мер йде на зустріч тим хто за нього проголосував на виборах, це якщо я не помиляюсь близько 12%, а насправді повинен йти на зустріч всім жителям міста

Олександр
05.05.2011 at 19:11

я особисто написав не одну статтю на цьому ресурсі, а не коментую, бо мені не цікаво спілкуватися з “недалекими” дописувачами, якщо я чіпляю якусь тему то хочу спілкуватися в першу чергу з фахівцями, доречі навіть Віталій не є фахівцем в багатьох питаннях.

Олександр
05.05.2011 at 19:13

З вами пан Романюк та пан Хмільничанин разом (порушення правил) краще їсти, все зісте нічого не залишите

Дід Відун
05.05.2011 at 21:54

хочеш спілкуватись з фахівцями, а їх нема…. от біда. Всі тут недалекі, один ти близький…
Так, мер йде га зустріч тим хто до нього звертається по допомогу, знаю з особистого досвіду… а звертатись на допомогу і давати якісь рекомендаціїі строїти з себе прохффесора різні речі… Треба було вибирати іншого мера, за нього проголосували менше 12%…
Ну я пішов до інших гівно їсти, а до Великих ініціаторів і реформаторів мені ще далеко…. Слава Україні!!!!

Хмільничанин
05.05.2011 at 22:01

Пане Олександре, з того, що вам не висунуто попередження, можна зробити висновок, що ви теж в друзях Віталія, тому цілком можливо що висловлюєте не свою думку. Мер якраз йде на зустріч жителям міста, а не провокаторам з села і попри весь негатив, який ви тут розвели, невдоволених владою все одно менше, ніж було при колишньому голові. А своїми образами ви якраз показали хто тут недалекий.

Володимир Великий
05.05.2011 at 23:01

Героям СЛАВА!

Ester
05.05.2011 at 23:11

Та ні АДМІН, здається просто занятий. На кусок хліба заробляє власними силами, а не сидить на шиї в батьків і може цілий день потратити на обгажування когось на сайті. Здається діагноз не Віталію потрібно ставити? А щодо Руслана який мене  “не заводить” – так йому мене нікуди завести, сам в батьківськіській квартирі проживає, а моя не підійде, адже в мене стереотип щодо чоловіка з українським менталітетом. До речі статті це не стосується, але ж Романюк та Хмільничанин дурниці пишуть от і мені захотілося ……:)

Хмільничанин
06.05.2011 at 00:07

Та ні Пані Ester, це називається не професійність – взявся за справу то роби, а не можеш не берись.
Ви психічно не здорова, та неврівноважена особистість Пані Ester, не дивно що люди про Вас негативної думки.
Судячи з тої нісинітниця, яку Ви пишети, виходить, що Віталій теж сидить на шиї в батьків.
Певно вас з Русланом щось таки пов’язує, Ви навіть знаєте де і з ким він мешкає. На його місті  я б такого нахабства не терпів, зустрівся б з Вами особисто, та розібрався в стосунках.

Доречі де його коментарі, можливо ваш “димократичний” адмін їх просто не розміщає на сайті, судячи з його коментарів в нього теж зуб на пана Руслана, можливо через Вас.

Ви б краще захотіли чолові собі знайти, а ніж нісенітниці писати, може тоді подобрішаєте і хоч трішки почнете поважати оточуючих.

Володимир Великий
06.05.2011 at 00:19

Попри усі чвари на ресурсі ніяких зубів ні на кого я не маю! А тим паче на однокласників. )))

А щодо Вас попереджую якщо ви не перейдете на реальну електрону адресу буду змушений забанити вас…

Віталій
06.05.2011 at 06:53

Цікава дискусія… Але всі ми трішки відійшли від теми… То чому ж влада так злякалася, що повписувала такі норми до Порядку сприяння проведенню громадської експертизи?

Ester
06.05.2011 at 07:12

Я так зрозуміла це питання до влади, може ж хтось відгукнеться із нормотворців такого документа.

Ester
06.05.2011 at 07:15

Пане Хмільничанин,  Ви – це ще не всі люди. А хто з нас не врівноважений видно по коментарях.

Віталій
06.05.2011 at 09:22

Від влади ми зможемо почути відповідь сьогодні – на 11.00 призначено засідання громадської ради… Мені цікаво, що про це думає громада…

R0m@Nuke
06.05.2011 at 11:08

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Розпочнемо ми сьогодні з пана Олександра!!! Якщо ви самі вживаєте те що рекомендуєте мені та хмільничанину то не варто я думаю окрім вас ото шо ви написали їсти не буде!!! Видно по ваших коментарях що ви це їсте замість сніданку, обіду та вечері!!! Це по перше!! по друге я висловлюю ТІЛЬКИ СВОЮ ДУМКУ, а не думку громади як це робить пан Віталій!!! Так я із тих 12% які проголосували за Грушка!! Я звернувся мене прийняли я отримав вичерпну відповідь!! Те що у вас таке не виходить то варто задуматися чи вмієте ви розмовляти з людьми!!!! Я думаю що якщо людина нормальна І НАВІТЬ ЯКЩО ВОНА НЕ ГОЛОСУВАЛА ЗА ТЕПЕРІШНЬОГО ГОЛОВУ то всеодно він мер цю людину прийме вислухає і спробує допомогти!! “доречі навіть Віталій не є фахівцем в багатьох питаннях.” ГАРНІ СЛОВА але до пана Віталія вони не дойдуть напевно! бо він намагається долучатися до усіх питань навіть якщо в них НЕ Є ФАХІВЦЕМ!
 
ДІДУСЬ ТИ ЯК ЗАВЖДИ НА ВИСОТІ Я З ТОБОЮ!!!
 
Тут багато хто дурниць пише!)) і ви пані Естер також я бачу не виняток!! Но мені згадалася одна добра поговорка ТЯНУТИСЯ ТРЕБА ДО КРАЩИХ! А судячи з ваших слів Я та Хмільничанин є кращими раз ви вирішили писати так як ми!)))
Вже в котре повторюся хто сказав що влада БОЇТЬСЯ?? ЦЕ ТІЛЬКИ ВАША СУБ’ЄКТИВНА ДУМКА!!! Це не дискусія це ДЕШЕВИЙ ЦИРК!!!)))) І ті хто розуміє в чому тут цирк просто тихенько сміюся собі!))) Якби ви пані Естер Уважно читали коментарі то б знайшли відповідь на своє питання! Но щоб ви довго не шукали ось пан Макарон написав

Макарон 5.05.2011 о 10:51
Советую открыть 976 постановление  КМУ если не ошибаюсь и вы увидите ответы на свои вопросы. Вот только вся беда в том что это постановление напрямую действует на РГА, а вот местное самоуправление может отпетлять от этого, что собственно и сделали!”
І хто сказав що вони не діяли у МЕЖАХ ЗАКОНУ??? ТІЛЬКИ ВИ САМІ!!! ОООО Буде нова стетйка або коментар!!!)))) Напевно назва буде така ” СВАВІЛЛЯ ВЛАДИ НЕ ДАЄ ПРАЦЮВАТИ ГРОМАДСЬКІЙ РАДІ!” або щось подібне))))))))))) тож чекати залишилося не довго!)))
 

Хмільничанин
06.05.2011 at 11:16

Пані Ester я мав на увазі не себе.

Віталій
06.05.2011 at 11:51

Одне уточнення для Сергія… Ми не вимагали від влади якоїсь допомоги. Ми пропонували співпрацю))) А за назву статті хочу подякувати!!! Сподіваюся, що- використаю в черговому матеріалі… Тільки знову одне уточнення: громадська рада працюватиме незалежно від того, будуть внесені правки в зазначений документ чи ні… Ми маємо певні переваги, якиз не мають громадяни…

Хмільничанин
06.05.2011 at 12:03

Ви вже голова громадської ради пане Віталій?

Віталій
06.05.2011 at 12:12

Чому вже? Я ним і був)))

Хмільничанин
06.05.2011 at 12:20

І з яких пір?

Віталій
06.05.2011 at 12:48

З самого початку створення громадської ради. Десь понад 2 місяці)))…

Хмільничанин
06.05.2011 at 12:57

Яким це чином, якщо головою громадської ради був обраний Віктор Гричанюк, а Вис не обрали навіть секретарем?

Віталій
06.05.2011 at 13:09

Ви про яку раду говорите? Я – про громадську раду при Хмільницькій районній державній адміністрації…))))))))

Хмільничанин
06.05.2011 at 13:17

Тоді питання, мова йде про “Чого злякалися представники влади міста Хмільника?” до чого тут районна рада?

Хмільничанин
06.05.2011 at 13:19

Ви самі постійно відхиляєтесь від своєї ж теми, а коли вам задаєш питання на яке ви не можете відповісти Ви пишете, що це не по темі.

Віталій
06.05.2011 at 13:23

Просто правильно ставте питання і будете отримувати правильні відповіді)))…

Хмільничанин
06.05.2011 at 13:45

І яке ж з моїх питань неправильно поставлене?

Віталій
06.05.2011 at 13:57

Ось наш з Вами діалог:
– Ви вже голова громадської ради пане Віталій? Чому вже?
– Я ним і був…
І з яких пір?
– З самого початку створення громадської ради. Десь понад 2 місяці)))…
Ще раз прошу: правильно ставте питання і будете отримувати правильні відповіді)))

Месник
06.05.2011 at 13:59

чогось у Хмільничанина різні “мордашки” вискакують, шось тут не то….))))))))))))))))))))))))))

R0m@Nuke
06.05.2011 at 15:13

Ці уточнення не для мене!))) просто ви таким чином хочете показати що ви розумний і ТІПА знаєте за мене більше!!! мої знання багато у чому не поступаються вашим а в де чому навіть і більше за ваші!!! Консультуйте та роз’яснюйте у себе на зомбі фабриці!!! тим хто до вас звертається!!! Штампуйте і на далі зомбі!))))
 
А я що писав що рада не буде працювати??? ПРО ЩО ВИ ГОВОРИТЕ??? І майте ці переваги подивимося які переваги переростуть у дії!!!
Я точно так кажу “Просто правильно ставте питання і будете отримувати правильні відповіді)))” дівчатам щоб відморозитися))))))))
 

Хмільничанин
06.05.2011 at 15:29

Пане Віталій, ще раз запитую, яке питання не правильно поставлене?
Пане Месник не лініться читати, почитайте коментарі і Ви все зрозумієте.

Віктор
06.05.2011 at 17:58

Рада буде працювати, і не потрібно їй заважати – давайте співпрацювати. Валити завжди легше ніж будувати!

Месник
06.05.2011 at 18:22

як би я не читав, то б не писав))))

Хмільничанин
06.05.2011 at 19:04

То почитайте ще раз, уважніше ось тут – 6.05.2011 о 00:19!

Месник
06.05.2011 at 19:24

а я тут причому, помоєму то вм писали))))

Хмільничанин
06.05.2011 at 19:33

Пробачте але ви що сліпий? Ось коментар:
“Володимир Великий 6.05.2011 о 00:19
Попри усі чвари на ресурсі ніяких зубів ні на кого я не маю! А тим паче на однокласників. )))
А щодо Вас попереджую якщо ви не перейдете на реальну електрону адресу буду змушений забанити вас…”

Ester
07.05.2011 at 16:01

пане Хмільничанин звичайно що Ви про мене, але тільки від себе.
пане Романюк – я є  на сьогоднішній день частинкою влади (хочете Ви того чи ні) і я – боюся. А як Ви  докажете,  що влада не боїться, якщо вона сама призналася.

Хмільничанин
08.05.2011 at 00:14

Пані Ester, “пане Хмільничанин звичайно що Ви про мене, але тільки від себе.” – про що йде мова?

Ester
08.05.2011 at 05:15

Читайте вище і аналізуйте, пояснювати в мене немає ні бажання, ні потреби.

R0m@Nuke
09.05.2011 at 08:27

АХАХАХАХАХ ВЛАДА ЯКА Є ЧЛЕНОМ ГО “ПРАВО” і боїться це звучить ДУЖЕ СМІШНО!!! )))))

Ester
09.05.2011 at 13:25

саме так, пане Романюк, боюся –  і боюся як влада, а не як член громадської організації “ПРАВО” і тільки громадськості.

R0m@Nuke
17.05.2011 at 09:54

ТАК Я І ПОВІРИВ)))))))))))))) Шукайте далі наївних які повірять оцим словам!!!!

Ester
17.05.2011 at 20:44

Пане Романюк я вже звикла, що наші люди ведуться тільки на брехню – це явно видно під час виборчих кампаній, тому і не дивно , що Ви не вірите правді , адже Ви та інші не готові її сприйняти.

Радистка КЕТ
17.05.2011 at 20:57

Зараз стільки брехні, що й не розбереш, хто коли бреше, а коли говорить правду… ))  Це так, не стосується попередніх коментарів – просто думки вслух!

Ester
17.05.2011 at 21:28

Згодна, сама іноді дивуюся чому вірю.

Радистка КЕТ
17.05.2011 at 21:59

Еге ж)) І коли людина хоча б раз втратила до себе довіру – повернути її важко… Для когось це смерті подібно, а для когось – просто по “шарабану”))

R0m@Nuke
17.05.2011 at 22:47

ОООО я завжди сприймаю правду, а от ви я бучу тільки що і робите БРЕШЕТЕ!! Ну да я ж забувся ви ж влада і по ваших словах видно як ви боїтеся народу))))) І тут не одноразово звучали слова от не пам’ятаю чиї ваші чи пана Віталія що влада постійно бреше!! От я і роблю висновки які не дуже у вашу користь як представника чинної влади!))))))

Ester
18.05.2011 at 05:13

І я про те ж саме, пане Романюк, живете стереотипами.;)

R0m@Nuke
19.05.2011 at 12:45

))))) Де в моїх словах стереотипи??? Ви постійно в моїх словах щось бачите, це вже стає цікаво що ви побачите у наступних моїх коментарях!! А щодо вашого коментаря то я відповім так скоріше навпаки що ви живете стереотипами чим я!)) Бо ті хто мене знають не на рівні Юзера ті знаю що я намагаюся руйнувати стереотипи))))) Якась не стиковочяка получається!! Мені просто цікаво скільки треба зібрати голосів (підписів) громадян щоб вас звільнили з посади за вашу не адекватність людини яка представляє владу!!!!

Ester
20.05.2011 at 15:53

По питанню мого звільнення з займаної посади прошу звертатися до моїх роботодавців, а підписи збирати не варто – я не на виборній посаді… м-да??? А щодо неадекватності то щей діагноз відповідний необхідний.
А щодо стереотипів, то Ви  поки що намагаєтеся їх руйнувати на рівні Юзера:). Бажаю успіхів, у Вас все вийде…. може….

Віталій
21.05.2011 at 18:43

Останній коментар Романюка просто вбив))))))))))))))))))))))))

R0m@Nuke
23.05.2011 at 11:41

Шкода що помер пан Віталі без нього на цьому сайті без нього буде сумно….((( вічна пам’ять Термінатору…
 
Ну як можна вам поставити діагноз якщо ви навіть до лікаря відповідного боїтеся сходити зоб він визнав що ви психічно не урівноважена особистість!!! Я їх руйную не рівні Юзера як ви висловилися, це ви бачите як я їх руйную на такому рівні!)))) не потрібно переводити стрілки та перекручувати мої слова!!!
 
Щодо вашо звільнення то я вже дізнавався що для цього потрібно)))))))) Подивимося скільки ви ще протягнете на вашій посаді)))))))

Віталій
23.05.2011 at 12:26

Сірожа, є ще “Термінатор-2”, “Тремінатор-3″… Так що не переймайся аж так)))

R0m@Nuke
24.05.2011 at 22:16

ВітОля прошу не ковиркати моє ім’я мене при народжені назвали Сергієм!! ти забувся про 4-у частину яка вийшла 2009 році!)))) Це добре що ти повернувся але не в певнений що з раю, а от ІзАда скоріше всього!))) бо загорівший)))))

Ester
25.05.2011 at 06:58

Ура!!!!  Термінатор повернувся.  Пане Сергій ти  звернув увагу на його загар – це вже цікаво, але в Аду обгорають, а загорають саме в Раю.

Віталій
25.05.2011 at 10:57

Яка різниця, звідки повернувся? Повернувся і все))).

R0m@Nuke
25.05.2011 at 11:00

В раю не зароряють там скучають))))) А він виліз саме ІзАда))))))))))))))))

Віталій
25.05.2011 at 11:05

Повір мені, я там точно не сумував. Можливо ти не дуже ознайомлений з фізіологією людини, тоді тобі варто знати, що всі ми вилізли з одного й того ж місця)))… (Перепрошую всіх кого образив своїм коментом)))

R0m@Nuke
25.05.2011 at 11:16

Я й не сумніваюся)))))))) я з фізіологією людини знайомий ДОСКОНАЛО!!! а судячи з твоїх коментів ти не дуже бо людина народжується не ІзАда!!!))))))))))))))

Віталій
25.05.2011 at 11:46

Сергію, так чого ж злякалася міська влада, ввівши такі поправки до цілком гормального документу? Від чого страхується?

R0m@Nuke
25.05.2011 at 21:30

ТИ ЩО СЛІПИЙ Я ЖЕ НЕ ОДИН РАЗ ПИСАВ З ЧОГО ТИ ВЗЯВ ЩО ВОНА БОЇТЬСЯ???? ЦЕ ТІЛЬКИ ТВОЯ СУБ’ЄКТИВНА ДУМКА!

патріотка
04.06.2011 at 10:19

Хмільничани Ви розумні люди, подумайте КОГО ми допустили до влади, людину яка розбераїться ТІЛЬКИ у вет. медицині…………

Віталій
05.06.2011 at 09:40

Добре Сергію, спробую поставити питання по іншому: то навіщо було вносити зміни до цілком нормальних документів? Чим це викликано? А щодо того, кого допустили до влади, то це не проблема. Головне, щоб було бажання вчитися та розуміння того, що варто прислухатися до людей, які в окремих питаннях. є більш компетентними. І тоді буде все добре, я переконаний))). Але якщо керуватися плітками та амбіціями, то все можна звести нанівець…

R0m@Nuke
22.06.2011 at 03:20

Я так зрозумів ви на себе натякаєте?? “Головне, щоб було бажання вчитися та розуміння того, що варто прислухатися до людей, які в окремих питаннях. є більш компетентними” ???? Я НАПРИКЛАД ВАС НЕ ВВАЖАЮ КОМПЕТЕНТНИМ У БАГАТЬОХ ПИТАННЯХ!! ТАК ЩО НЕ ЛІПІТЬ БУДЬ ЛАСКА СЕБЕ КРУГОМ КУДИ ВИ НЕ ЛІПИТИСЯ!!!

R0m@Nuke
22.06.2011 at 03:22

Патріотко ЯКЩО ТИ БІЛЬШЕ РОЗБИРАЄШСЯ ЧИМ ТЕПЕРІШНІЙ МЕР ВПЕРЕД НА БАРІКАДИ НА НАСТУПНІ ВИБОРИ Я ХОЧУ ВАС БАЧИТИ У СПИСКАХ КАНДИДАТІВ У МЕРИ!!! Чи ви тільки язиком молоти вмієте??? чи просто вам СЛАБО???

Віталій
22.06.2011 at 09:02

Можна подумати, що на світі є люди, які компетентні в усіх питаннях))) І я цьому, звичайно не виняток. Але в окремих питаннях, хочеш ти цього чи ні – все ж таки маю певний досвід роботи та знання))). До того ж згадані документи не стосуються мене особисто. А для нашої організації несуть певні переваги (ми і зареєстровані в Хмільнику і т.д.) Це громаду міста фактично відсторонено від управління. І тебе також. прийнятий документ залишатиметься чинним на протязі невизначеного часу. Сьогодні Грушко є – завтра його пепеоберуть, а документ залишиться)))
А щодо списків кандидатів у мери, то до виборів ще далеко… І хто хоче щось робити ,мусить робити вже зараз, а не чекати нових виборів)))

R0m@Nuke
22.06.2011 at 15:18

Вітаю Купи тоді собі медальку!!! і хвалися нею!! а я не перечу що мене відсторонено!! я навіть цьому радий!!! МЕНЬШЕ ЗНАЄШ КРЕПЧЕ СПИШ!!

Віталій
22.06.2011 at 15:24

Спи собі далі)))

R0m@Nuke
22.06.2011 at 15:39

це ви до кого??? на дворі білий день яке спати у вас що глюки??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *