Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.10.2010

Чому Хмільник «пасе задніх»?

Вже кілька років в Вінниці проходить соціально спрямований музичний фестиваль «МузЕнтропія». Вже оприлюднено список отриманих заявок на участь у цьогорічному заході. Ось цей список:

DK,DANCE (Суми)

СтереоБачення (Бердичів)

Postsense (Біла Церква)

СЕРЦЕ ДЖЕНІФЕР (Вінниця)

Liar between us (Вінниця)

ФІОЛЕТ (Луцьк)

Порцеляна (Козятин)

Західний Час (Моршин)

Eclipse (Буча)

Ясон (Вінниця)

Крапка в комі (Київ)

Санні Брайт (Вінниця)

Гапочка (Київ)

Варка (Черкаси)

«Draft» (Козятин)

«Sansara» (Хмельницький)

INSANITY (Вінниця)

Valerie’s Fate (Київ)

Ефір (м.Київ/Ірпінь)

К402 (Львів)

SinStreet (Вінниця)

SЮR BAND (Київ)

Сублімація (місто не вказане)

I Am You (Вінниця)

ЧАЙ з М’ЯСОМ (Київ)

Вінницьку область представлятимуть 9 команд, серед яких дві з району. Маю на увазі гурти «Порцеляна» та «Draft» з Козятина. Вже стало неприємною традицією, що на фестивалі жодного разу не були представленні команди з Хмільника. Це особисто для мене є не зовсім приємним, так як знаю, що є (чи були?) в нас досить цікаві гурти. Наприклад «Тамплієри»… А ще чув, що хтось в неті виклав досить непогані роботи у виконанні якоїсь напівміфічної хмільницької команди…

Хтось мені скаже, чи є в нас що представити на «МузЕнтропію» хоча б в наступному році? Чи як завжди Хмільник буде «пасти задніх»?

59 Comments on “Чому Хмільник «пасе задніх»?

Волошка
24.10.2010 at 11:53

І справді, чому? Можливо, у них не вистачає ресурсів… Наскільки мені відомо, планується створення ще однієї групи у Хмільнику…аматори зберуться. Але питання – скільки вони проіснують як група? А на це потрібні хоча б якісь кошти…

Волошка
24.10.2010 at 11:57

Дуже оригінальна назва – ЧАЙ з М’ЯСОМ!!!! Якось це не дуже мабуть смачно)))
А хмільницьку групу є варіанти назвати теж – сало в шоколаді, холодець з морозивом, часник з цукеркою))))) ну щось типу того!

R0m@Nuke
24.10.2010 at 19:10

DK,DANCE (Суми)- БОМБА! зацініть пісні Хочу Знати, Дипресія но сама БОМБА! це ЗМІНЕМО СВІТ)))!!!
СтереоБачення (Бердичів) почувши перші нотки я подумав шо буде чоловічий грубий вокал я був одночасно приємно і не дуже здивований жіночим мяким вокалом! Група не дуже((((
Postsense (Біла Церква) напевно цій групі пише тексти люди з деприсивним синдромом )))) но в неї це класно виходить!!! ЕМО-РОК))) група СУПЕРОВА!!!
СЕРЦЕ ДЖЕНІФЕР (Вінниця) про цю групу коменти не потрібні))) вона в нас на день міста грала! судіть самі) а для мене вона повна лажа!)))

R0m@Nuke
24.10.2010 at 19:17

Якщо не дають виступати навіть на місцевих заходах то руки самі опускаються! от вім і результат що Хмільник пасе задніх! Якби влада проводила хотяби раз в рік виступи аматорських колективів то можливо б Хмільник не пас би задніх! ААА да забув у нас вже стало нормою називати рокерів ХМЕЛЬНИК РУЛІТ і всі хто не схожі на інших всіх під один грібінець! а штампів ніхто не хоче на собі мати! от ще одна причина чому Хмільник пасе задніх! У НАС ДУЖЕ БАГАТО ЧОГО ПРИСІКАЄТЬСЯ у стані зароджуваності! ОСЬ ВАМ І ТРЕТТЯ ПРИЧИНА! а їх ще дуже і дуже багато!

А що до назв то навіть одного року до нас завітали були гурти з такими назвами ЖАБА В ДЕРЕЖАБЛІ та ЧВАКАЄ В КЕДІ) ну місцевий гурт ДВА НАПАСА мабуть знають усі)))

Віталій
25.10.2010 at 10:56

Ну всі проблеми спихати на владу думаю не варто… Можливо я не в темі, але організувати виступ можна і без влади. До речі, ти Сергію, колись казав, що навіть домовився з адміністрацією 40-го ліцею про проведення чогось подібного. А взагалі на існування музичної команди влада вплинути ну ніяк не може. Не дають грати в Хмільнику – їдьте на “МузЕнтропію”…

R0m@Nuke
25.10.2010 at 16:34

Правильно ви сказали пане Віталію ви просто не в темі!))) Тут причина не тільки у владі… но влада грає першу скрипку у цьому оркестрі!

Пане Віталію ос вам питання для роздумів ЯК ВИ ДУМАЄТЕ ЗА ЦІ РОКИ СКІЛЬКИ БУЛО СПРОБ ЗРОБИТИ ХОЧ БИ МАЛЕНЬКИЙ РОК ФЕСТ? І ЧОМУ ЙОГО ТАК І НЕМА? Влада може підтримати таланти, а не губити їх це вже багато чого значить!

Пане Віталію а ви виділете кошти що б хоч би одна із груп з Хмільника кудись поїхала?

Слободянська кішечка
25.10.2010 at 18:36

а що вам потрібно для проведення концерту, площ у нашому місті вистачає, а все інше у власних силах

Юрій Срепанець
25.10.2010 at 20:14

запрошуємо жителів міста Хмільник на шостий благодійний фестиваль Музентропія. Щодо вашої дискусії, можу сказати, що ви самі в силах активізувати місцеві гурти (я переконаний що вони у Хмільнику точно є). як одна з ідей, створити власний фестиваль. Наш досвід показує, що коли молодим людям показати, як якісно можна проводити подібні заходи – справа піде. зявляться гурти, зявляться волонтери, вирішуватимуться проблеми…
а наразі запрошуємо всіх-всіх на фестиваль до вінниці. Музентропія відбудеться 11 грудня в МПМ Зоря. Щого року спільно збираємо кошти для допомоги Піщанській школі-інтернат для дітей з вадами слуху.

до зустрічі на фестивалі!

R0m@Nuke
25.10.2010 at 23:16

Дякую за запрошеня! грати завжди є кому! навіть безкоштовно )))) проблема в іншому… Пане Віталій я чекаю на відповідь на своє запитання!

Віталій
26.10.2010 at 10:01

Сергію, я не знаю, скільки було спроб зробити фест. Можливо ти мені скажеш, хто, до кого конкретно підходив з цим питанням (маю на увазі до представників влади), і хто конкретно відмовив? Тільки відійди від звичного для себе формату: я знаю, але вам не скажу…
Можу чітко сказати про позитивний досвід співпраці – Мирославин фестиваль… Досить було одного звернення до міського голови й допомога була у вигляді приміщення, апаратури тощо.
Щодо моєї власної фінансовою підтримки, то я готовий оплатити дорогу учасників хмільницької музичної команди з Хмільника до Вінниці й назад. Тільки біда, що цього року немає кому їхати… Нажаль… Можливо в наступному році хтось згориться?

Віталій
29.10.2010 at 10:48

Відбувся конкурсний відбір на цьогорічну “МузЕнтропію”.

Цього року гратимуть:

Західний Час (Моршин)
Санні Брайт (Вінниця)
Гапочка (Київ)
К402 (Львів)
Фіолет (Луцьк)
Серце Дженіфер (Вінниця)
Варка (Черкаси)

Фестиваль відбудеться 11 грудня 2010 року в м.Вінниці у міському палаці мистецтв “Зоря”

R0m@Nuke
01.11.2010 at 23:46

А ви пане Віталію попитайтеся скільки раз! цеж ваша робота в усіх все розпитувати! От я і не буду вас лишати такого задоволення! Хоч нажаль вам дадуть не вірну інфу но можете спробувати цеж так цікаво надсилати інформаційні запити усім!!!))) Доречі це не мій формат щось приховувати, а ваш!

Їхати е кому от тільки… у Вінницю вони самі квитки проплатити можуть! От перевезення інструментів требує транспорту, а це дороговато! От чому не їздять! А не через те що команд нема!

що до груп напишу пізніше коли всіх їх знайду в неті)

Віталій
02.11.2010 at 11:55

Ти гурти краще б в Хмільнику пошукав, а не в неті… Запитував я у віддіді у справах сімї та молоді – до них з приводу фесту ніхто не звертався…
Хіба я казав, що проплачу тільки квитки? І чому ти впевнений, що потрібно їхати з власною апаратурою?
Взагалі, як на мою думку, тобі варто бути трішки обережнішим з висловами. Це не погроза, ні в якому разі. Просто деякі твої твердження просто смішні. То ти звинувачуєш праціваників міської ради, що вони використовують міліцію, як засіб впливу на громадян, то звинувачуєш мене в приховуванні якоїсь інформації.. Сергію, приклади, приклади і ще раз приклади.. Як в першому випадку – так і в другому…

R0m@Nuke
02.11.2010 at 16:36

А я їх і так знаю всі))) Бо майже кожен день з ними бачуся і спілкуюся) Якби я навів приклад я б вже тут вам не писав би відповіді! кожній людині є що скривати так само є що скривати і вам!

Віталій
02.11.2010 at 16:39

Якщо це стосується мого особистого чи інтимного життя – то звичайно так… А в іншому – питайся, спробую задовольнити твій інтерес…

Віталій
02.11.2010 at 16:40

Якщо ці гурти справді існують, то варто нас познайомити. Якщо в них є амбіції щодо наступної МузЕнтропії – чим зможемо, тим і допоможемо…

R0m@Nuke
02.11.2010 at 16:46

А в мене інтереси іньші! А копатися у чужій брудній білизні не мій коник!!! )))) Те що мене колись цікавило я вже взнав, а те що не знаю з часом ще взнаю!

R0m@Nuke
02.11.2010 at 16:49

А ви У відділі у справах сімї та молоді знову запитайте там жеш повині знати які гурти де репетирують! Цеж їхня справа молодь продвигати!

Віталій
02.11.2010 at 16:59

Якщо гурти потребують певної підтримки, то не я про них повинен питати, а вони повинні шукати людей, які допоможуть їм потрапити на МузЕнтропію… Чи не так? Я ж погоджуюся допомогти в певних питаннях…

R0m@Nuke
02.11.2010 at 22:57

МузЕнтропія тут взагалі не причому! хто сказав що вони взагалі туди хотять потрапити? Вони під її формат взагалі не попадають! І на цьому закрили тему! Надоїло стукати в двері де живуть глухі люди!

Віталій
03.11.2010 at 11:46

Сьогодні спеціально ходив в відділ у справах сім’ї та молоді Хмільницької міської ради. Там мені повідомили, що єдиний гурт в місті, який з себе щось представляє, це “Тамплієри”. На жаль, про існування якихось інших більш-менш серйозних колективів там не знають… Можливо ці колективи не в ті двері стукають?

Волошка
03.11.2010 at 12:17

Їх просто-напросто немає… А любителі, які просто збираються пограти, їх важко назвати гуртом… Один знайомий мене недавно обрадував – вони з друзями збираються скоро створити свій гурт.. От коли вони його створять, з ними можна буде говорити. А поки що все тільки на словах. Може, вони й встигнуть до наступної МузЕнтропії.. На них дуже покладаю великі надії.
В нас є талановита молодь, які гарно і співають, і грають. Треба їм просто серйозно взятися за цю справу.

Віталій
03.11.2010 at 12:23

Що ж, буду чекати. Хіба мені до цього звикати? Останнім часом я тільки цим і займаюся…

R0m@Nuke
03.11.2010 at 13:47

хай буде що їх нема))) час усім суддя…

Віталій
17.11.2010 at 12:50

Сергію, це спеціально для тебе. Знайшов на сайті Жмеринських колег… Подивись: тільки з Жмеринки 5 команд, а ти ще не назвав ні одної Хмільницької, окрім Тамплієрів…

Перший Жмеринський рок-фестиваль “Лиса гора”

31 Липня о 13:00 у місті Жмеринка (полігон біля с. Леляки) відбудеться перший Жмеринський рок-фестиваль “Лиса гора”. В програмі фестивалю:
ПСИХО (Жмеринка)
Черная Сеть (Жмеринка)
Депрессия (Жмеринка)
Глориам (Жмеринка)
О.Н.Н.П. (Жмеринка)
Sun Eclipse (Вінниця)
Led Wind (Вінниця)
NECROMANT (Вінниця)
Крах Империи (Козятин)
Dark Light (Вінниця)
ORION (Казатин)
GRUNGE (Бердичів)
H.e.a.v.y D.r.i.v.e (Тульчин)
Insanity (Вінниця)
Школа бойового гопака ім Д.Нечая (показові бої)
Рицарський турнір
BIKE SHOW

R0m@Nuke
17.11.2010 at 23:13

я і Тамплієрів не називав! це ти сказав що вона єдина у Хмільнику! і це ти не для мене це знайшов! бо я тік ці групи знаю! які там були))))

Володимир Великий
17.11.2010 at 23:16

Факт є фактом, з наших ніхто не попав у список, і все, все…

Віталій
17.11.2010 at 23:16

Для тебе… Щоб показати тобі, що в інших містах вони є, а в нас…

R0m@Nuke
17.11.2010 at 23:22

де факти?? список?? це не факт! може вони просто не подавалися!))) і в нас є!

Мені цього показувати не потрібно! я і сам знаю що більш менш величенькому місті чи СМТ є свої рок гурти!

що ти цим хотів показати, або доказати??? те що ніхто не подався туди?? чи може хотів висвітити список груп які я і так давно знаю чи може здивувати мене хотів??!!!

Володимир Великий
17.11.2010 at 23:24

Романюк не тупи зверху списко гуртів, Хмільника там немає. І все!

Віталій
17.11.2010 at 23:30

Виключно те, що, окрім Тамплієрів, в нашому місті більш-менш пристойних гуртів, які здатні захистити честь міста на МузЕнтропії, на рок-Козятині чи Жмеринській “Лисій горі”, згідно моїм спостереженням, на переконання відділу у справах сімї та молоді та вірячи спискам учасників з цих фестивалів – просто немає… Якщо ти зможеш організувати нам зустріч з ними, я обовязково забезпечу їм оплату подорожі на один з цих фестів… Звичайно за умови, що їх відберуть… Пропозиція в силі…

R0m@Nuke
17.11.2010 at 23:32

можливо це ти тупиш!!! тоді прочитай мій комент ще раз а потім ще декілька разів щоб ДОЙШЛО! ” може вони просто не подавалися ” РОЗЯСНЕНЯ ====> бо в кожного є ще окрім групи є своє власне життя, а в девкого навіть маленька дитинка якій навіть року нема!

R0m@Nuke
17.11.2010 at 23:38

Я ще раз ТОБІ НАПИШУ ” ХТО ШУКАЄ ТОЙ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕ ” Походи пошукай! дам маленьку підказку ” Вони можуть збиратися тільки літом або на зимні канікули бо розкидані по великим містам “

Володимир Великий
17.11.2010 at 23:39

Не подавались, не попали, не, не, не. Їх немає в списку, і це є факт… Я не коментував коментарі, я сказав відносно допису!!!! А то чи є у нас гурти чи ні, мені однаково, це їх проблема, нехай собі голову ламають! Романюк ти дійсно такий чи притворяєшся!!! ООООО , я також на тренінги не попадаю, бо вони бувають платні та й майже усі в будні, а ті що на вихідних для мене також не доступні, адже я буває навіть у вихідні працюю, і що???? Я не попадаю у список, і все. ВСЕ. ВСЕ!!!!

Віталій
17.11.2010 at 23:46

Якщо вони розкидані по великих містах, то їх немає в Хмільнику… Тобто, про наявність рок-гурту не йдеться взагалі… Я вже тобі писав: не я повинен їх шукати чи за ними бігати, це вони, якщо хочуть кудить поїхати, причому на халяву, “людей подивитися й себе показати” повинні шукати людей, які їм в цьому зможуть допомогти… Я навіть сам зголошуюся… То де ж вони? Ще раз нагадую – пропозиція в силі…

R0m@Nuke
17.11.2010 at 23:50

Вов ти сам дійсно такий чи може притворяєшся сам? при чому тут робота?? БУДЕШ МАТИ СВОЇХ ДІТЕЙ ТОБІ НЕ ЗАХОЧИТЬСЯ ГУЛЯТИ З ДРУЗЯМИ ЧИ ЩЕ ЧИМОСЬ ЗАЙМАТИСЯ А ЗАХОЧИТЬСЯ ПОБУТИ З МАЛЕНЬКОЮ ДИТИНКОЮ ДОМА БІЛЯ ЖІНКИ!!! ОТ ЦЕ І Є ВЕЛИЧЕЗНИЙ ФАКТ!

І ПРИ ЧОМУ ТУТ ТРЕЙНІНГИ? ПЛАТНІ БЕЗ ПЛАТНІ?

ТИ ПРОСТО ГОВОРИШ ПРО ТЕ САМЕ ЩО І Я ТІЛЬКИ ІНШИМИ СЛОВАМИ!

ТИ НЕ ПОДАЄШСЯ БО В ТЕБЕ РОБОТА! А ВОНИ НЕ ПРОПОНУЮТЬ СЕБЕ БО У ДЕКОГО З ЇХ ГУРТУ Є ДИТИНКА!

Володимир Великий
17.11.2010 at 23:54

Сергій що у твоєму розумінні гурт, і яке його призначення, та на твій розсуд яка власна позиція та мета гурту???

Віталій
17.11.2010 at 23:54

В нас майже у всіх є діти… А в декого їх двоє… Валя, Я, Наталка, Ткач, Таня, Гричанюк кінці-кінцями… І що? Хіба це стає перешкодою для корисної роботи? Не путай людей, які вміють грати на музичних інструментах з музичним колективом…

R0m@Nuke
17.11.2010 at 23:57

Їхні батьки живуть тут! вони приїжать і збираються разом пограти))) ГУРТ Є просто по закінченю навчання вони цьому будуть більше приділяти уваги! а зараз у низ на першому місці навчання! це тиж кричиш тут ЩО ЇХ НЕМА от побігай і пошукай!

R0m@Nuke
18.11.2010 at 00:00

я просто бачу що дискусія з твердолобими просто безсмисліна! і достукатися просто НЕМОЖЛИВО!

Віталій
18.11.2010 at 00:01

От коли закінчат навчання, коли спроможуться зібратися, от тоді, послухавши їх, я визнаю, що в Хмільнику справді є ще один рок-гурт… А поки-що…

snaips
15.02.2011 at 19:24

Гурт “тамплієри” грає дуже добре! У них є виражений особистий стиль! На виступах у м.Вінниці вони були че не найкращими! Звісно в них є проблеми з інструментами. Але вони вперто працюють! Потрібно лише трішки їм допомогти! І взагалі розвивати рок музику!

Дімон
13.03.2011 at 16:08

Привіт усім!!!
Як учасник гурту “Тамплієри” скажу:
1. Ми готові виступати на будь-яких рок-фестивалях (не завжди в курсі місця і часу їх проведення).
2. Щодо транспортного питання. По досвіду виступів на рок-фестивалях у м. Вінниця скажу, що концерти завершуються не раніше 21.00, а остання маршрутка до Хмільника – 20.30, переночувати – це додаткові витрати, та й не завжди зручно!!!
3. В м. Хмільник власними зусиллями та при сприянні місцевих органів влади було в свій час організовано кілька міні рок-фестів. Головні проблеми – відсутність у місті належного звукового та світлового обладнання та нульове фінансуванная подібних заходів, що унеможливлює оренду такого обладнання.
Без належного обладнання годі сподіватись на хороший якісний концерт!!!

TeemKa
15.03.2011 at 21:38

може ви погано шукали… чи то вам зовсім не потрібно…… але у Хмільнику є кілька музикальних гуртів. !!

R0m@Nuke
15.03.2011 at 23:36

Просто Пан Віталій вважає що відділ у справах сім’ї та молоді відслідковує кожну групу))))) може я знаю таких які просто збираються на хаті пограти для себе їх також можна назвати гуртом! Но відділ навіть про це знати не буде бо вони збираються і грають для свого задоволення)

TeemKa просто цим питанням мало хто займається(

Андрій
16.03.2011 at 09:40

щоб виступати на концерті як рок-гурт або просто окремий музикант чи співак тра мати майстернісь та досвід)) коли ставлять баре за півхвилини то ще треба довго сидіти вдома і вчитись))))))ще багато чого дає обмін досвідо і спілкування))) тим хто починає тра прислухатись до тих хто в цьому тяме)))))
R0m@Nuke ми ж хочемо створити клуб за інтересами там і можнабуло б збиратися цінителям музики і не тільки музики)))))))

Віталій
16.03.2011 at 15:44

Як ьи там не було, я особисто готовий долучитися до вирішення транспротних питань щодо участі в фестах окремого рок-гурта… пропозиція залишається в силі…

Дімон
16.03.2011 at 22:35

Який і де найближчий рок-фест!

Віталій
17.03.2011 at 15:13

На жаль я відслідковую такої інформації. Але пропозиція в силі. Я висловив її, коли була можливість поїхати саме на Муз-ентропію… Я залишаюся вірним своєму слову, але розмір оплати не більше 500 грн. (прошу поставитися з розумінням))). То того ж я хотів би попередньо прослухати гурт та поконсультуватися з Андрієм Бялківським (просто він краще за мене на цьому розуміється) То ж, прошу…

Віталій
17.03.2011 at 15:15

Даруйте, вкралася помилка))) Я НЕ відслідковую таку інформиацію… А далі все вірно)))

Волошка
17.03.2011 at 15:15

Чи є якісь конкурси для сольних виконавців? Було б добре, щоб розмістили на цьому сайті…

Руслан
17.03.2011 at 19:02

а ви пані Волошка співаєте?

Слободянська Кішечка
17.03.2011 at 19:26

ага, а зараз ще й танцює))))))))

Віктор
21.03.2011 at 09:56

самбу?

Слободянська Кішечка
21.03.2011 at 19:00

і ча-ча-ча також))))))))

Волошка
21.03.2011 at 19:56

🙂 Насправді танцюю капуеро))) Планую ще вивчити козацький гопак))))

Слободянська Кішечка
21.03.2011 at 20:02

ой, та ми ж не сумнівалися у тому, що ти класно танцює))) навпаки, ми тебе підтримуємо))) і гордимось тобою)))

Волошка
21.03.2011 at 20:12

:)))) Так, я настільки скромна, що й забула про східні танці)))))
Дякую за підтримку!

Слободянська Кішечка
21.03.2011 at 20:13

скромняжка))))))))))))))))) ми тебе підтримаємо завжди))) звертайся)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *