Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.08.2012

ЧОМУ МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА НЕ ХОЧЕ ОПРИЛЮДНИТИ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА?

Міський голова Василь Грушко відмовив лідеру громадської організації “Філософія серця” в наданні Генерального плану забудови міста, мотивуючи це тим, що генплан позначений грифом «Для службового користування».

В своїй відповіді на запит, Василь Пилипович зокрема зазначив:

«В 2010 році з містобудівної документації Наказом №1213 від 24.02.2010 року голови Служби Безпеки України знято гриф «таємно». В данний час присвоєно обмежувальний гриф «дск». Згідно інструкції №1893 … данну інформацію Вам необхідно замовити в авторів містобудівної документації по м. Хмільнику – проектному інституті Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст…».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свого часу вже було створено прецедент щодо оприлюднення генплану Хмільника. В 2010 році Східноукраїнський центр громадських ініціатив, в особі його керівника Володимира Щербаченка, звертався з пропозицією надати для ознайомлення Генеральний план забудови міста. Але, на жаль, звернення владою було проігноровано. Керівник Центру, пан Володимир Щербаченко був змушений звернутися до прокуратури. Прокуратура провела перевірку і внесла Хмільницькому міському голові подання про усунення порушень законодавства з вимогою притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності. Тоді Генеральний план було все ж таки надано…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чому виникла потреба його 2засекречення»? Якщо надали в 2010 році, то чому не можна надавати в 2012? Що змінилося?

Для довідки:

Частина 11 Статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Загальна   доступність   матеріалів   генерального  плану населеного  пункту  забезпечується  шляхом  його   розміщення   на
веб-сайті   органу   місцевого   самоврядування   та   у  місцевих
періодичних друкованих  засобах  масової  інформації,  а  також  у
загальнодоступному місці у приміщенні такого органу, крім частини,
що  становить  державну  таємницю  та  належить  до  інформації  з
обмеженим доступом відповідно до законодавства.  Зазначена частина
може включатися до складу генерального плану населеного пункту  як
окремий розділ.

5 Comments on “ЧОМУ МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА НЕ ХОЧЕ ОПРИЛЮДНИТИ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА?

Небайдужий
17.08.2012 at 15:12

Чому виникла потреба його “засекречення”? Якщо надали в 2010 році, то чому не можна надавати в 2012? Що змінилося?

Пороздавали за хабарі, земельні ділянки під індивідуальну забудову там, де це Генеральним планом не передбачено (через що звільнилися два головні архітектори міста, які не бажали брати участі у беззаконні), а тепер бояться того, що їхні “продєлкі” стануть відомі громаді.
Однак, відомо, що все таємне врешті-решт колись стане явним і за містобудівні порушення комусь таки доведеться відповідати перед законом.

правдиченко
17.08.2012 at 19:51

Я так зрозумів, що Мельничук не заспокоїться і буде рити далі під Грушка. Цікава війна між діючим мером і колишнім. Можливо сьогодні команда Грушка десь трошки плужить в плані дотримання законодавства, але щодо благоустрою міста, то Грушко просто молодець в порівнянні з Мельничуком. Мельничук був просто безгосподарником, але намагався дотримуватися законодавства. Моя думка така – Мельничук більше не стане мером, але буде рити під Грушка постійно.

Віталій
17.08.2012 at 19:55

Я вражений Вашою проникливістю! Який Ви молодець – так гарно все і всіх розкусили!))) От тільки маю до Вас одне питаннячко: де Ви в цьому матеріалі побачили щось про Мельничука?)))

Віталій
17.08.2012 at 20:03

Інформацію, чому доступ громадськості до Генерального плану забудови міста є таким важливим можна знайти за цим посиланням: http://pravongo.org/heneralnyj-plan-chomu-vin-tak-vazhlyvyj/
В кінці матеріалу є посилання на цікаві відеоролики…

Глеб
17.08.2012 at 22:56

Интересно, а на этот раз тоже будут обращаться в прокуратуру? 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *