Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.06.2014

ЧИ БУДЕ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА МІСЬКОЇ РАДИ БІЛЬШ ПРОЗОРОЮ?

_titleВідповідь на це питання ми можемо отримати вже незабаром. Під час останньої сесії Хмільницької міської ради депутат Володимир Шеремета підняв питання прозорості інформаційної політики міської ради.

Як зазначив пан Володимир, наразі міська рада та її виконавчі органи розміщують інформацію про свою діяльність в 2 друкованих виданнях – газетах «Життєві обрії» та «Я та МІСТО». На це з міського бюджету витрачається близько 80 000 гривень. Але залишається незрозумілим, за якими принципами чи критеріями розподіляються ці кошти. Тобто не зрозуміло, чому одні статті друкується в «Життєвих обріях», а інші – в «Я та МІСТО».

На думку Володимира Шеремети тут є висока вірогідність виникнення проявів корупції, коли кошти розподіляються, фактично, в ручному режимі.

На завершення свого виступу пан Володимир зазначив, що потрібно вирішити цю проблему та запропонував 2 шляхи її вирішення: або визначити окремим рішенням видання, яке буде висвітлювати діяльність міської ради та її виконавчих органів, або розробити окреме Положення, яке б прописувало процедуру відбору друкованих ЗМІ для висвітлення офіційної інформації.

Таким чином вдалося б зменшити вірогідність виникнення корупції, а також зменшти витрати з міського бюджету на висвітлення офіційної інформації.

3 Comments on “ЧИ БУДЕ ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА МІСЬКОЇ РАДИ БІЛЬШ ПРОЗОРОЮ?

AA
04.06.2014 at 20:08

Я так зрозумів, що Шеремета вже і Життєві обрії захищає ?? Ну шеф-редактор вже купив нового автомобіля. Що ще треба щось придбати для “редакції” ???
І основне: і знов б…ть з вами забули порадитися ??? Ну хто ж ви такі, що все місто повинно з вами радитися !!!!?????

Віталій
04.06.2014 at 20:30

Я щось не зрозумів, до чого тут істерика щодо Шеремети і “Життєвих обріїв”?))) На скільки зрозуміло з матеріалу, то Шеремета виступає за прозорий конкурс, під час якого буде обрано постачальника послуг… І якщо в конкурсі переможе “Я та МІСТО”. то чому б не укласти угоду саме з цим виданням?)))
І все місто не повинне з нами (хоча я не зовсім зрозумів. кого маєте на увазі) радитися… А от органи влади – просто зобовязані…)))

Антон
10.06.2014 at 07:10

Яке я та місто про що ви говорите. Понос хоче випускає номер хоче ні, то що ж це за газета? На який конкурс її можна допускати? Передплатники і так недоотримали номерів цього Поностайму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *