Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.06.2015

ЧИ БУДЕ ПОКАРАНО В ХМІЛЬНИКУ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЇЗДОК НА АНТИМАЙДАН?

gpДнями прокуратура області на своєму офіційному сайті вкотре оприлюднила звернення до громадськості з проханням надавати інформацію щодо злочинів вчинених під час Революції Гідності. У ньому, зокрема йдеться про те, що будь-яка корисна інформація про причетність громадян, високопосадовців до організації вказаних протиправних діянь, про правопорушення, вчинені стосовно учасників протестних акцій, допоможе виявити винних та притягнути їх до встановленої законом відповідальності. Прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий, звертаючись до громадян, попросив усіх, хто володієте будь-якими фактами скоєння злочинів (фото й відеоматеріалами з цього приводу) у зручний для кожного спосіб повідомляти про це органи прокуратури Вінниччини.

З приводу цього звернення пригадується один цікавий факт: в лютому цього року керівник громадського формування «Народна самооборона» м. Хмільника та Хмільницького району Станіслав Найчук під час однієї з сесій міської ради зазначив, що йому з достовірних джерел відомо як з Хмільника, на так званий Антимайдан, відправляються автобуси з хмільничанами. Також пан Станіслав Найчук назвав навіть суму в 400 гривень, яку, начебто, отримують хмільничани-антимайданівці, а також номери автобусів, які відвозять людей до Києва, на підтримку діючої влади.

То ж пропонуємо пану Станіславу Найчуку скористатися можливістю та звернутися до органів прокуратури, повідомивши про відомі йому факти.

10 Comments on “ЧИ БУДЕ ПОКАРАНО В ХМІЛЬНИКУ ОРГАНІЗАТОРІВ ПОЇЗДОК НА АНТИМАЙДАН?

Влад
08.06.2015 at 05:26

Дячок Юрий Борисович.Собирал людей на антимайдан.А сейчас в руководителях района

Fiore
08.06.2015 at 08:08

Дячок-це (…)?

козак
08.06.2015 at 08:39

Теперь все карты в руках у найчука. Увидим предоставит ли он соответствующую информацию или как всегда ………………….

Небайдужий
08.06.2015 at 11:24

Я розумію, що зараз у мене полетять мінуси в карму, але давайте облишимо емоції і подумаємо. Антимайдан це що таке? Мирна акція українських громадян. Так? Нехай навіть ті громадяни України поперлися на ту акцію за гроші. Ця обставина все одно не позбавляє антимайдан мирного характеру. Тепер скажіть мені, що протиправного в організації мирних зібрань громадян? За що когось карати? Якщо карати лише за організацію антимайдану, тоді треба карати і за організацію майдану. Адже не секрет, що досить велика кількість учасників останнього, брала там участь якщо й не за гроші то за дармову їжу, випивку, приємну компанію та “відмазку” для рідні, щоб нічого не робити вдома 😉
Зовсім інша справа- організація бандитських угрупувань для скоєння нападів на учасників мирних акцій та працівників правоохоронних органів, провокації та участі у масових заворушеннях і т.п. Ось за це дійсно треба карати. Однак, карати треба, і як т.зв. “тітушок”, так і тих осіб, котрі скоювали те ж саме з боку “майданівців”. Адже, зовсім не всі випадки насильства проти тих же міліціонерів чи антимайданівців зі сторони “революціонерів” можна назвати необхідною обороною чи крайньою необхідністю. За будь-які злочини треба бути готовим нести відповідальність. І не має значення під якими гаслами ті злочини скоювалися. Наслідки тих злочинів обійшлися для України втратою частині території та війною на Сході за повної відсутності будь-яких позитивних перетворень в середині країни та примарним і нерадісними перспективами на майбутнє. Так, що карати треба, щоб в майбутньому такі речі не повторювалися.

Дума
08.06.2015 at 21:57

Найчук може тільки васю в АТО возити. (…)!!!

я
09.06.2015 at 06:07

Слід перевірити причетність ніжельського до цього

Віталій
09.06.2015 at 08:01

До чого?) До організації поїздок на антимайдан? Так, по моєму, Небайдужий все чітко пояснив. Інше діло – організація бандитських угрупувань. Але щиро сумніваюся, що Ніжельський до цього може бути причетний)))

XXL
09.06.2015 at 10:55

Пане Віталій, а чи варто вважати порушенням поїздки на антимайдан, за рахунок робочого часу, працівників одного з управлінь Хмільницької міської ради. Я далекий від думки, що нач.управління сам приймав рішення про відправку працівників, і про це не знав міський голова.

Небайдужий
09.06.2015 at 11:32

“Працівники одно з управлінь Хмільницької міської ради” мають власну голову на плечах і тому повинні усвідомлювати, що:
а) ніхто не має права примусити їх виконувати роботу не обумовлену трудовим договором;
б) вони не зобов’язані виконувати протиправні вказівки свого керівництва;
в) якщо вони такі вказівки виконують і займаються в свій робочий час усілякою фігнею, то їхня вина в прогулах (а поїздки на майдан/антимайдан в робочий час, саме і є прогулом) така ж сама, як і їхнього дурнуватого начальства.
В даному випадку мова може йти виключно про масове порушення трудового законодавства та законодавства про державну службу. Криміналу тут також ніякого нема.

Хмільнтчанин
09.06.2015 at 18:48

А як вам сестра кубряка.Хто має більше інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *