Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.12.2015

ЧИ БУДЕ ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВИННИХ В НЕОПРИЛЮДНЕННІ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ?

images (2)Відповідь на це питання можна буде отримати під час наступної сесії міської ради. Правда за умови, якщо міський голова ініціює проведення службового розслідування.

З ініціативою проведення такого розслідування виступив голова постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва пан Юрій Кондратовець під час розгляду та обговорення бюджету міста.

На думку пана Кондратовця існує суттєва проблема в оприлюдненні проектів рішень Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету. Він зазначив, що проект бюджету, а ще раніше – проекти міських програм, не були оприлюдненні за 20 днів до їх затвердження, як це передбачено законодавством. Тому не тільки громадяни, але й депутати, не встигли з ними ознайомитися.

Підсумовуючи свій виступ щодо цього питання пан Юрій чітко зазначив, що є розпорядження міського голови, в якому визначені конкретні відповідальні за оприлюднення інформації. Тому потрібно провести службове розслідування та покарати винних.

Наразі невідомо, чи буде вчинено якісь дії міським головою, але варто зазначити, що не оприлюднення проектів рішень міської ради та виконавчого комітету справді є проблемою для міської влади. Причому варто зазначити, що ця проблема виникла не сьогодні і навіть не вчора. Наприклад, що стосується розпоряджень міського голови, то, починаючи з 2013 року, на Офіційному сайті міста Хмільника не оприлюднено ЖОДНОГО розпорядження міського голови. І причина полягає не стільки в небажанні посадовців ділитися інформацією з громадянами та депутатами, скільки в недосконало прописаних процедурах оприлюднення проектів рішень, самих рішень та розпоряджень міського голови.

One Comment on “ЧИ БУДЕ ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВИННИХ В НЕОПРИЛЮДНЕННІ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ?

НЕБАЙДУЖА
26.12.2015 at 10:34

Юра дуже правильно ставиш питання я тобою горжусь що ти говориш правду у вичи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *