Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.05.2014

ЧИ ГОРІВ ЗНОВУ САНАТОРІЙ «ПОДІЛЛЯ» В ХМІЛЬНИКУ?

podillyaВ соціальних мережах хмільничани розповсюджували інформацію про те. Начебто санаторій «Поділля», який в 2011 році постраждав від пожежі, знову горів. Нещодавно в газеті «33 канал» з’явився матеріал, який пролив світло на ці події… Ми вирішили передрукувати матеріал на сторінках Громадського форуму Хмільниччини. Отже:

«О 3 годині  ночі в санаторії «Поділля» була пожежа! Підпал був на першому поверсі в двох місцях одночасно! Задимленість була по всіх 5 поверхах першого корпусу! Гасити пожежу було нічим – була відсутня вода!» – таке повідомлення з’явилось в мережі інтернет  минулого тижня й одразу викликало шквал обговорень серед хмільничан. Інформацію про пожежу, сильну задимленість та відсутність води спростовує начальник оздоровниці, каже підпал справді був, згоріло крісло, яке стояло в коридорі одного із спальних корпусів, його підпалили відпочивальники.

-Двоє відпочивальників напідпитку серед ночі хотіли йти купувати пиво, санітарка їх не пустила, от вони й помстилися, – підпалили крісло, – каже Анатолій Реп’ях. – Дим, звісно ж пішов, але не по всьому корпусу, за крісло ці люди заплатили, у вчиненому розкаювалися, та через кілька днів ми їх виселили, кримінальне провадження не порушувалось. Тож ніякої проблеми на сьогодні в оздоровниці  немає.

Ангеліна Сидорук

One Comment on “ЧИ ГОРІВ ЗНОВУ САНАТОРІЙ «ПОДІЛЛЯ» В ХМІЛЬНИКУ?

LEON
23.05.2014 at 18:14

А яка проблема може бути у Репяха, йому мзду сплачують справно всі)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *