Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.12.2011

Чи можна відновити баню в Хмільнику? Яке майбутнє у кінотеатру «Дружба»? На ці та інші питання відповів міський голова

25 листопада в районному Будинку культури відбувся звіт міського голови. Під час звіту представники громадськості мали змогу поставити питання міському голові в усному та письмовому вигляді. Нещодавно на міському сайті з явилися окремі питання та відповіді на них.

Варто зазначити, що така ініціатива була реалізована вперше. Це гарний приклад і сподіваємося, що так буде й надалі. І хоча під час самих громадських слухань питання (особливо письмові) жорстко фільтрувалися (приблизно 40% «незручних» питань зачитано не було), все ж таки це певний прорив в комунікації між владою та громадськістю міста Хмільника.

Через особливість Офіційного сайту міста Хмільника (там не можна коментувати матеріали), ми вирішили розмістити відповіді міського голови Василя Грушка на Громадському Форумі Хмільниччини, щоб читачі могли обговорити найбільш резонансні питання…

                                                

Усні запитання:

 

№ з/п

Питання

Відповідь на питання

1. Марков В.П.:

«Чи можна відновити баню у                      м. Хмільнику?»

Якби баня не була продана і залишилась комунальною власністю міста, то можна було б поставити питання про її відновлення. На сьогоднішній день приміщення колишньої бані – це власність ТОВ «Свіжість», тому ми не можемо втручатися у діяльність бізнесової структури.

2.

Запитання із залу:

Яка ситуація у Хмільнику з робочими місцями? Чи будуть створюватись нові робочі місця?

Більшість робочих місць у Хмільнику – це робочі місця у санаторно-курортній галузі. Щодо промисловості, то маємо надію, що найближчим часом Микола Васильович та Петро Васильович Юрчишини відкриють маслозавод і, таким чином, додатково створять робочі місця у місті. На усіх зустрічах, у т.ч. закордоном, ми запрошуємо до нашого міста інвесторів вкладати кошти у виробництво хліба, у переробку с/г продукції тощо. Проте, в зв’язку з економічною кризою та нестабільною ситуацією в країні цей напрямок роботи не має поки що активного розвитку.

3.

Термоса М.І.:

«а) Чи плануєте розчистити вул. Стельмаха?

 

 

 

 

б) Хто відповість за той безлад, який наробили в парку?

 

 

 

в) Чи буде нормальне освітлення по вул. Кутузова, адже ті ліхтарі, які є і фізично, і морально застарілі?»

 

а) Щодо реконструкції вул. Стельмаха, то там, як і на інших вулицях (вул. Комарова, вул. Івана Богуна, вул. Котляревського) планується ямковий ремонт. У зв’язку з тим, що автогрейдер, який ми маємо, на жаль, дуже часто виходить з ладу, то незавжди є можливість його експлуатувати.

б) Для того, щоб в парк не вивозили сміття, встановлено 2 шлагбауми. Велике прохання до хмільничан: будівельне сміття (як то бита плитка, цегла) вивозити не в парк, а на сміттєзвалища.

в) Щодо освітлення ситуація наступна: ми закупили більше 200 одиниць нових ліхтарів з енергозберігаючими лампами. В першу чергу, ліхтарі необхідно замінити новими на центральних вулицях міста, адже центральна вулиця курорту державного значення має відповідати цьому статусу. А ті ліхтарі, які зніматимемо з центральних вулиць, будемо ремонтувати, ставити новий рефлектор і встановлюватимемо на периферійних вулицях.

4.

Кулініч В.О., член ветеранської спілки:

«а) Яке майбутнє у кінотеатру «Дружба»?

 

 

 

 

б) Чи сплачують податки за землю власники млина по вул. Горького?

 

 

 

 

 

 

 

в) Яка демографічна ситуація в Хмільнику? Чи можна повернути приміщення по вул. Котовського і по вул. Пушкіна дитячим садочкам, адже сьогодні садочків не вистачає?»

 

а) Кінотеатр «Дружба» було представлено на інвестиційному форумі у Вінниці. Проте, вкладати кошти у це приміщення лише для кінопрокату бажаючих мало, тому що це невигідно, адже лише орендна плата за це приміщення складає 22 тис. грн. щомісяця. Очевидно, що маємо використати цю будівлю з максимальною користю для громади міста.

б) Млин належить спільному українсько-білоруському підприємству ПрАТ «Зернопродукт» в с. В.Митник. Його керівник Гуменюк В.С. оголосив про продаж підприємства, але на сьогодні воно залишається не проданим. Існує проблема зі сплатою ними земельного податку за новою нормативною оцінкою. Тому ця плата буде стягуватися у судовому порядку.

в) Демографічна ситуація у місті невтішна: щомісяця помирає 25-30 осіб, народжується 15-16 дітей. Як бачите, приросту населення немає. Тому гострої проблеми з введенням в дію нового садочка не існує: 92 % дітей міста влаштовано у ДНЗ. Відновити роботу того садочку, де зараз знаходиться СЕС практично не можливо, адже вказана установа вклала дуже великі кошти у реставрацію того приміщення.

5.

ПП Гончар:

«Чи розглядалося на сесії питання щодо приватного ринку, який знаходиться біля ринку центрального?»

Рішення сесії «Про продовження оренди земельної ділянки» розглядатиметься в грудні 2011 р. або у січні 2012 р. При цьому жодного робочого місця ліквідовано не буде. Ринки у місті повинні бути сучасними, європейськими.

6.

Хижняк В.М.:

«а) Чому серед присутніх так мало керівників?

 

б) Як плануєте контролювати правопорядок на вулицях міста ввечері та вночі?»

 

а) У залі серед присутніх є ті керівники, які хочуть допомагати і допомагають місту, але, на жаль, не можу цього сказати про усіх керівників підприємств, установ, організацій міста.

б) Існує домовленість з керівництвом Міністерства внутрішніх справ України і з керівником військової частини «Ягуар» (м. Калинівка) про надання послуг нашому місту. Щодо охорони громадського порядку, починаючи з грудня 2011 р. або з січня 2012 р., вулиці Хмільника почнуть патрулювати 20 осіб з 24.00 год. 2 рази на місяць, у т.ч. будуть відслідковувати, де вживають наркотики, та з’ясовувати, хто за цим стоїть.

7.

Мироненко В.Л., голова будинкового комітету буд. № 54 по вул. 1 Травня:

«Прохання: змінити своє відношення до ОСББ. Ми перспективи не бачимо. Лише тарифи зростуть вдвічі.»

 

Я ніколи не зміню своєї думки щодо ОСББ. З часом таких комунальних підприємств, як ЖЕК взагалі не існуватиме. ЖЕК повинен надавати ті послуги, за які люди сплачують реальні кошти, чого, на жаль, зараз не відбувається. Тому я бачу перспективу у створені ОСББ. Проблема в тому, що все нове важко приживається.

 

8.

 Запитання із залу:

Як Ви ставитесь до того, що в с. Широка Гребля буде працювати кар’єр і що планується робити з цього приводу?

Міська влада буде робити все від неї залежне, щоб  не допустити відновлення роботи кар’єру.

З цією метою направлені звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Вінницької облдержадміністрації та голови Вінницької обласної ради. Це питання має згуртувати громаду щодо одностайної позиції по недопущенню роботи кар’єру.

Письмові запитання:

 

№ з/п

Питання

Відповідь на питання

1 Приміщення старої школи №4 в аварійному стані. Чи можливо передати приміщення колишнього військового садочка, в якому зараз знаходиться райСЕС, молодшим класам школи №4? Щодо перепрофілювання райСЕС назад у дитсадок відповідь була у попередніх запитаннях. На сьогоднішній день вивчається питання щодо проведення реконструкції «старого» приміщення СЗШ №4.
2 З чим пов’язані часті перевірки першим заступником міського голови, секретарем міської ради Дреженковим П.О. СЗШ №4? Це планові перевірки? Якщо так, то чому розпочали з найкращої школи, а не з гіршої в місті – СЗШ №2? Перевірка закладів освіти міста здійснюється відповідно до плану, затвердженого Управлінням освіти міської ради. У місті відсутні кращі чи гірші навчальні заклади, всі вони рівні.
3 Все робиться для підтримки дітей. А чому досить часто забувають про дітей-інвалідів: реабілітаційний центр не діє, допомога в навчанні не здійснюється? Виконавчим комітетом Хмільницької міської ради вживаються заходи щодо забезпечення максимального сприяння розвитку дітей інвалідів.

Питання щодо створення реабілітаційного центру буде вивчено та про результати  проінформовано громадськість міста додатково.

4 Жителі вулиці Кірова просять пояснити, на яких підставах Реп’ях А.Г. забрав землю біля котельні? Рішення про надання земельної ділянки Реп’яху А.Г. не приймалось, на сьогоднішній день є заява про надання йому земельної ділянки для городництва.
5 Коли будуть встановлені межі прибудинкових територій? Для встановлення меж прибудинкових територій необхідно виготовити документацію із землеустрою, яка потребує значних коштів. На сьогоднішній день у міському бюджеті відсутня фінансова можливість для виготовлення відповідної документації.
6 Поясність, будь ласка, причину занадто швидкої реалізації приміщення басейну, адже, як відомо, вартість басейну знижена більше, як на 50%? Питання щодо продажу басейну розглядалось ще в 2010 році.

Проведення процедур продажу чітко визначено чинним законодавством України і здійснюється через аукціон.

Зниження ціни продажу може здійснюватись не більше, як на 30%. Зниження ціни продажу на 50% не проводилось.

 

7 В ЦРЛ давно не лікуються багаті громадяни, а пенсіонери та малозабезпечені. Навпроти реанімації і кардіології найдорожчі аптеки.

Чому збільшуються ціни на ліки?

 

Відповідно до чинного законодавства в органів місцевого самоврядування відсутні механізми впливу на процес ціноутворення.

Формування цін на лікарські засоби здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. № 955 зі змінами та доповненнями. Контроль за дотриманням чинного законодавства суб’єктами господарювання при формуванні цін на лікарські засоби здійснює Антимонопольний комітет України.

8 Чому немає дорослої команди з футболу перед Євро 2012? Коли вона буде та чи буде взагалі? В місті зареєстрований футбольний клуб «Радон», який здійснює свою діяльність відповідно до установчих документів. З міського бюджету здійснювалась підтримка футбольний клуб «Радон» в межах прийнятої програми.
9 Чи можна садити дерева на узбіччі доріг? Якщо це дозволено, то як можна вплинути на людей, які випасають свою худобу на узбіччі, тим самим завдають шкоду молодим саджанцям, або навіть і зовсім їх знищують?

 

Можна. Згідно затвердженого Генерального плану міста кожна вулиця має свій поперечний розріз (профіль) та план меж червоних ліній, який регламентує розміщення тротуарів, зелених зон (квітників, деревонасаджень), а взагалі озеленення вулиць необхідно проводити згідно затвердженої містобудівної документації за погодженням з управлінням містобудування та архітектури. Для врегулювання цієї проблеми необхідно дотримуватись Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
10 Чи будуть в Хмільнику облаштовані і встановлені громадські туалети? а) У парку ім. Т.Г. Шевченка планується відремонтувати тимчасово закритий громадський туалет.

б) Біля районного Будинку культури планується побудувати новий громадський туалет, проектна документація на який вже розроблена.

в)  Біля СЗШ № 2 у планах реконструювати підземний туалет для користування громадянами міста.

г) Для забезпечення проведення великих громадсько-культурних заходів КП «Хмільниккомунсервіс» закуплено декілька біо-туалетів, які застосовуються на загальноміських заходах.

11 У школі №1 виключають у класах світло під час уроків з метою економії енергоносіїв. Яке може бути збереження енергоносіїв на здоров’ї дітей? Відповідно до виділених коштів на утримання освітніх закладів міста здійснюється розподіл коштів на кожен навчальний заклад. При цьому формуються ліміти на споживання світла, газу, води відповідно до розрахунків, наданих адміністраціями шкіл. Затверджені кошториси підлягають неухильному їх дотриманню. Поряд з цим, розпорядження про відключення світла під час уроків при недостатньому природному освітленні у навчальні заклади міста не надходили.
12 З яких причин класи СЗШ № 1 недостатньо обігріваються, діти скаржаться на холоднечу в школі? Інформація недостовірна. Температурний режим у класах СЗШ № 1 за результатами акту перевірки райСЕС від 18 листопада 2011р. визнано таким, що відповідає нормам (18-24 0С). З метою забезпечення постійного контролю за станом температурного режиму класних приміщень здійснюється щоденний моніторинг.
13 Чи буде виплачена премія працівникам дитячих навчальних закладів за підсумками роботи у 2011 році та в якому розмірі?

 

Преміювання працівників освіти здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 30.08.2002 року № 1298, згідно якої керівникам бюджетних установ надано право преміювати працівників відповідно до особистих досягнень в межах коштів, виділених на заробітну плату, але не більше одного посадового окладу. Враховуючи вищевикладене, після нарахування заробітної плати за грудень місяць, наявні кошти будуть виділені на преміювання працівників закладів освіти міста.
14 Чи можливо влаштуватись на роботу в міську раду молодому спеціалісту, якщо в оголошенні про конкурс на заміщення вакантної посади вказано: мають стаж роботи в державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи за фахом не менше трьох років?

 

Однією з підстав для проведення конкурсного відбору посадових осіб місцевого самоврядування є Довідник типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, що затверджений наказом Національного агентства України з питань державної служби від 13.09.2011 р. №11, який містить рекомендовані матеріали щодо типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад, зокрема, й стажу роботи. Так, спеціаліст 1 категорії повинен мати стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління від 1 до 3 років; спеціаліст 2 категорії повинен мати стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління від 1 до 2 років. Виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій, керівник структурного підрозділу може вносити свої пропозиції щодо стажу, дотримуючись загальних вимог законодавства.
15 Чи може бути на території міста відкритим будь – який завод, якщо місто визнано містом-курортом державного значення?

 

Відповідно до Закону України «Про курорти» будівництво на курортах нових і розширення діючих промислових підприємств та інших об’єктів, не пов’язаних безпосередньо із задоволенням потреб відпочиваючих і місцевого населення, потреб курортного та житлового будівництва, або таких, що можуть негативно впливати на природні фактори, забороняється.
16 Діти до 14 років сплачують за проїзд 1 гривню в маршрутках, а діти старших класів мають сплатити повну вартість дорослого квитка. Хіба вони отримують зарплатню?

 

На сьогоднішній день відсутній будь-який нормативно-правовий акт на державному рівні, який би встановлював пільги на проїзд в громадському транспорті для дітей шкільного віку. Тобто, діти, незалежно від віку, повинні сплачувати повну вартість проїзду.

Вперше встановлення пільгового тарифу для дітей шкільного віку до 14 років в місті Хмільнику було ініційовано фізичними особами-підприємцями, які обслуговували міські перевезення, в 2005 році. Така пропозиція була підтримана виконавчим комітетом міської ради. З того часу перевізники здійснюють пільгові перевезення дітей за рахунок власної господарської діяльності, адже жодного відшкодування з міського бюджету вони не отримують.

17 Чому на дітей, що навчаються в школі естетичного виховання, не розповсюджується пільга на проїзд у маршрутному таксі?

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.02.2011 року №60 «Про погодження вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в місті Хмільнику» вартість проїзду на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутними таксі для дітей шкільного віку до 14 років в дні шкільних занять протягом дня становить 1,00 грн. Ця норма стосується і дітей, які навчаються в школі естетичного виховання.
18 Скарга щодо незадовільної роботи маршруту №4.

 

Починаючи з листопада 2010 року, виконкомом міської ради неодноразово оголошувався конкурс на перевезення пасажирів по міському автобусному маршруті №4 загального користування в режимі маршрутного таксі. З метою підвищення економічної його привабливості збитковий маршрут №4 пропонувався з більш рентабельними маршрутами №1 та №5. Враховуючи навіть такі привабливі умови, претендентів на участь у конкурсі не виявлялося.

Лише в лютому 2011 році участь у конкурсі взяв приватний підприємець Бонсевич Д.С., з яким укладено договір на обслуговування міського маршруту № 4 лише 1 транспортним засобом і лише на 1 рік (до 01.03.2012 року).

На сьогодні перевезення по маршруту №4 здійснюється відповідно до розкладу руху, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 21.04.2011 року. Інформація про розклад руху автобуса розміщена в салоні автобуса та на кінцевій зупинці «Вулиця Лисенка». Водій, який працює на маршруті, відповідно до вимог чинного законодавства, має право на вихідний день, а тому перевезення не здійснюються в суботу. Утримання додаткового водія зроблять такі перевезення ще більше збитковими. Спеціалістами управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради проводяться перевірки дотримання водієм розкладу руху. Суттєвих відмінностей не виявлено.

15 грудня 2011 року на засіданні виконавчого комітету міської ради буде розглядатися питання щодо оголошення конкурсу на перевезення пасажирів по міському маршруті №4 «вул. Лисенка – ЗБВ»  в пакеті з більш привабливими маршрутами № 5 з 1 березня 2012 року терміном на 5 років.

19 По маршруту №2 та №4 біля Будинку побуту (вул. Леніна) часто зупиняються маршрутні таксі, які певним чином заважають жителям прилеглих будинків. Чи можна перенести ці зупинки в інше місце?

 

Відповідно до Правил дорожнього руху України зупинка транспортних засобів, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі №2 та №4, біля Будинку побуту (в прямому та зворотному напрямку) заборонена. Враховуючи численні звернення жителів міста, це питання розглядалося на засіданні міської координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху 06.09.2011 року. З метою забезпечення можливості зупинки міського громадського транспорту в цьому районі було запропоновано перевізникам проводити посадку – висадку пасажирів за 10 м до пішохідного переходу біля СЗШ №1.
20 В м’ясному павільйоні ринку не впроваджені електронні ваги. Споживачів обважують і обраховують. Кому це вигідно? Електронні ваги повинні застосовуватися у місцях продажу риби та молочних продуктів.

 

Для вирішення цього питання на ім’я директора ПХРСТ «Ринок» надіслано лист щодо придбання електронних ваг в м’ясний та молочний павільйони.

Одночасно повідомляємо, що до відділу з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку не надходило жодних звернень чи скарг про обрахування та обважування споживачів при реалізації м’яса та молочних продуктів на ринку.

21 Дуже просимо відремонтувати дорогу біля сміттєзбірників до будинку колишнього ремзаводу. Просимо дати вказівку підлеглим Вам структурам у вирішенні цієї проблеми. Дорога до сміттєзбірника буде відремонтована у 2012 році під час поточного ремонту вулиць міста.

 

22 Для створення ОСББ Хмільницька міська рада має передати відповідну багатоповерхівку, зробивши капітальний ремонт будинку. Чи є в бюджеті на це кошти?

Що робиться у цьому напрямку міською радою згідно державної програми ЖКГ щодо їх утворення до 2014 року?

Наприклад:

а) скільки вже діють в місті ОСББ?

б) якщо вони створені, то яка надається їм юридична, фінансова та інша допомога у вдосконаленні їх діяльності, взаємодія з ЖЕК та інше?

 

На території міста діє три ОСББ:

– «Господар» – вул. Кірова, 81;

– «Кутузова, 12» – вул. Кутузова, 12;

– «Сім’я» – вул. Столярчука, 52 (5 будинків по вул. Столярчука, 46, 48, 50, 52, 54).

На виконання заходів програми у 2011 році з міського бюджету було виділено 12,600 тис. грн. разової фінансової підтримки при створенні ОСББ «Сім’я».

Рішенням 9 сесії міської ради 6 скликання №153 від 28 квітня 2011 р. затверджена програма впровадження моделі реформування умов утримання і обслуговування житлового фонду в місті Хмільнику на 2011-2015 роки. Заходами цієї Програми передбачено:

1)капітальний ремонт у будинках, де створені ОСББ, або будуть створюватись, згідно з чергою, затвердженою виконавчим комітетом міської ради. У 2011 – 2015 рр., на це планується витратити 5 250 тис.грн.,

2)надання разової фінансової підтримки при створенні ОСББ. По мірі їх створення плануємо фінансову підтримку – до 20 тис.грн. на одне ОСББ.

3)експертне обстеження та капітальний ремонт ліфтів. На ці заходи протягом 2011 – 2015 років плануються витрати 1,5 млн. грн.

23 У міськрайонній газеті «Життєві обрії» №46 від 11.11.2011 року було повідомлено про те, що 24.11.2011 року відбудеться 16 сесія міської ради 6 скликання, де буде розглянуто питання «Про стан справ щодо створення мешканцями багатоповерхових будинків міста Хмільника ОСББ».

Однак, я був присутній на сесії, але це питання так і не було розглянуто.

Чому це важливе питання, яке було офіційно повідомлено в газеті, не було розглянуто?

17.11.2011 року на розширеному засіданні виконавчого комітету Хмільницької міської ради разом з постійними комісіями міської ради було розглянуто питання «Про проект рішення міської ради «Про стан справ щодо створення мешканцями багатоквартирних будинків міста Хмільника ОСББ», з ініціативи присутніх на засіданні членів виконавчого комітету та депутатів міської ради це питання було розглянуто лише на засіданні виконавчого комітету .

 

24 Біля новобудов, в напрямку до       с. Лелітки, роздали жителям міста земельні ділянки для будівництва. Чи прокладете Ви дорогу і підведете світло по вул. Левадній? Так, як обіцяли у передвиборчій програмі. І коли?

 

У зв’язку з обмеженими фінансовими можливостями міського бюджету, прокладення доріг, які знаходяться в районах новобудов міста, проводиться за кошти жителів вулиць, з можливим залученням комунальної техніки.

Якщо під підведенням світла йдеться про зовнішнє освітлення, то такі роботи можуть бути виконані КП «Хмільниккомунсервіс» з матеріалів, закуплених жителями вулиці.

Якщо під підведенням світла мається на увазі встановлення електричних опор та проведення електричних ліній для живлення приватних будинків, то такі роботи можуть бути виконані спеціалістами СО «Хмільницькі ЕМ» за кошти жителів вулиці.

25 Зверніть увагу на вул. Котовського: дорога до дитячого садочка №5, як після війни – ні світла, ні дороги.

 

 

Роботи з монтажу лінії зовнішнього освітлення по вул. Котовського будуть проведені до закінчення 2011 року силами КП «Хмільниккомунсервіс». Щодо дороги по вул. Котовського, то поточний ремонт вулиці передбачений у Програмі утримання дорожнього господарства міста Хмільника на 2012-2015 р.р. і буде проведений у 2012 році.
26 У своїй передвиборчій програмі Ви обіцяли ліквідувати ЖЕК. Коли це відбудеться? ЖЕК буде реорганізовано після того, як у багатоповерхових будинках в місті будуть створені ОСББ. Однак, на сьогоднішній день ця структура не може бути ліквідована
27 У інтерв’ю одній з газет Ви обіцяли в разі провалу комунальної реформи в місті піти з посади голови. Чи дотримаєтесь ви обіцянки, адже провали очевидні? Усі підприємства ЖКГ працюють і надають усі необхідні послуги як населенню, так і суб’єктам господарювання: по місту встановлені урни для збору сміття, розпочалось впровадження роздільного збору сміття для багатоквартирних будинків, капітально відремонтовано близько 1 км доріг, по вул. 50 років СРСР, Червоній та 2 провулку Кутузова замінені мережі водопостачання. Більшість жителів міста не бачить у цьому провалу комунальних реформ.
28 Чи має намір місцева влада будувати і реконструювати (можливо, разом з батьками) дитячі майданчики в різних мікрорайонах міста Хмільника?

 

 

На цей час завершується робота з легалізації органів самоорганізації населення (вуличні, будинкові комітети). Починаючи з 2012 року міською радою розглядатимуться питання співфінансування з міського бюджету робіт з благоустрою (у тому числі, встановлення дитячих майданчиків на прибудинкових територіях).  
29 Куди викидати рештки від рослин, особливо восени? КП «Комунсервіс» не забирає (хоча є договір), палити теж не можна? Що робити, щоб не було сміття біля дому? Рештки від рослин потрібно компостувати у компостних ямах, а через 1,5 – 2 роки використовувати як добриво на присадибній ділянці або вивозити на смітник за додаткову плату. Сухе гілля у суху погоду можна спалювати.
30 Просимо вжити заходів, щоб автомобілі не їздили по тротуарах. Це питання неодноразово розглядалося на комісіях по безпеці руху, однак через повторні скарги жителів міста на черговій комісії буде доручено керівнику ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Хмільницького району та АТІ у Вінницькій області посилити контроль з цього питання.
31 Потрібно зрізати трохи вище гілки дерев (особливо біля «Будинку побуту» з ялинок і біля ВАТ «Хмільниксільмаш»), бо ввечері, коли люди повертаються з роботи, можуть пошкодити голову і очі. З цього приводу керівнику КП «Хмільниккомунсервіс» дано відповідне доручення і найближчим часом роботи будуть виконані.

 

32 Коли нарешті відремонтують частину дороги біля РЕМзаводу, яку так безжалісно зруйнував начальник райду пан Франчук Іван Михайлович з благословення міського архітектора?

 

Громадянин Франчук І.М. без дозволу виконавчого комітету міської ради провів земляні роботи по вул. Жданова, на даний час йому дано попередження про необхідність укладення договору з КП «Хмільниккомунсервіс» на відновлення пошкодженого покриття дороги. У разі невиконання цього попередження, його буде притягнуто до адміністративної відповідальності та зобов’язано відновити дорожнє покриття.
33 Просимо Вас вжити заходів щодо забезпечення освітлення по вулиці Пушкіна.

 

Роботи з монтажу лінії зовнішнього освітлення по вул. Пушкіна будуть проведені до закінчення 2011 року КП «Хмільниккомунсервіс».

 

 

 

79 Comments on “Чи можна відновити баню в Хмільнику? Яке майбутнє у кінотеатру «Дружба»? На ці та інші питання відповів міський голова

Пронира
17.12.2011 at 16:41

Питання №7 про відношення до ОСББ: ” Проблема в тому, що все нове важко приживається”, цікаво коли питання ОСББ стало “новим”, мабуть, в кінці 90-иx?))) Питання №2 про перевірку шкіл та про рівень циx закладів: ” У місті відсутні кращі чи гірші навчальні заклади, всі вони рівні”(нагадує фразу одного лікувального закладу: в нас всі пацієнти рівні)… Людина, яка не жила, а тим більше не навчалась в Xмільнику не зрозуміє, що є школи кращого рівня та показників і навпаки (важка наука, судячи з освітньої “реформи” в місті), а ще варто зауважити, що СЗШ №4 була однією з найкращиx в області!!! І що маємо??? А маємо перевірки на які приxодить не зрозуміло xто, не зрозуміло чому та ставить в позу освітян, котрі виxовали не одне покоління НОРМАЛЬНИX, ТАЛАНОВИТИX та просто РОЗУМНИX людей, що прославляють наше місто далеко за його межами. Цікаво… Коли СЗШ №2 стала в один рівень з СЗШ №4 і xто це вирішив?

Пронира
17.12.2011 at 17:02

Питання №20 про електронні ваги в м”ясному павільйоні… Відповідь просто супер: “Для вирішення цього питання на ім’я директора ПХРСТ «Ринок» надіслано лист щодо придбання електронних ваг в м’ясний та молочний павільйони”. Пригадуються передвиборчий вислів одного з кандидатів про пийняття Закону про курортополіс держ. значення в тому аспекті, що потрібно поїxати в Київ, там xильнути по сто грамів з якимось дядьком, тай все – Закон наш… А тут дивина: щоб встановити ваги на базар, вони починають вмикати “вміння” діловодства, листуватись… Одним словом, глобальне питання вирішувати. Цирк)))))))))

Віталій
17.12.2011 at 18:19

Питання створення ОСББ справді не нове. Новим і незрозумілим виявився підхід до реалізації цієї ідеї…)))

Громадянин
18.12.2011 at 10:41

Питання № 27   “У інтерв’ю одній з газет Ви обіцяли в разі провалу комунальної реформи в місті піти з посади голови. Чи дотримаєтесь ви обіцянки, адже провали очевидні?       Відповідь – ” Усі підприємства ЖКГ працюють і надають усі необхідні послуги як населенню, так і суб’єктам господарювання: по місту встановлені урни для збору сміття, розпочалось впровадження роздільного збору сміття для багатоквартирних будинків, капітально відремонтовано близько 1 км доріг, по вул. 50 років СРСР, Червоній та 2 провулку Кутузова замінені мережі водопостачання. Більшість жителів міста не бачить у цьому провалу комунальних реформ”. Отакої, в запитанні мова іде про реформи, а у відповіді перераховуються досягнення, які по своїй суті є далеко не новими для міста і його мешканців. І урни, і роздільний збір, і ремонти доріг і водогони все це вже є нормою для Хмільника. А де ж РЕФОРМИ ? Одна – ОСББ,  і що в результаті (див. п.7 ) ??????? Поки що явний  пшик ! І як це мером було вираховано цю більшість хмільничан, яка не бачить ? Швидше -поки що недобачає з ким насправді справу має. Одним словом – камуфляжник

Віталій
18.12.2011 at 12:04

Погоджуюся з Громадянином. Реформами тут і не пахне. Єдина реформа, на яку наважилися, це справді було ініціювання створення ОСББ. Але вийшов справді пших, а те, що створили – чекають великі проблеми…

Паштет
18.12.2011 at 12:46

Бачу Вам це ОСББ як кістка в горлянці. Якщо так, то створіть своє і покажіть всім як треба робити щоб проблем не було. Може тоді люди почнуть цікавитись цим питанням.

Громадянин
18.12.2011 at 22:45

Можливо питання і не зовсім по темі, та все ж – яка причина ініціювання новою міською владою перенесення відкриття міської ялинки з  31 на 29 грудня. Всі роки хмільничани традиційно зустрічали Новий рік разом о 22.00 31 грудня. Завжди міський голова був з громадою саме в цей символічний та святковий день і час. Це гарна міська новорічна  традиція, якій уже десятки років.  Для чого її ламати. Можливо варто відкоригувати час проведення заходу, скажімо провести його о 21.00, оскільки комунальники теж люди, і вони теж хотять зустріти Новий Рік в сімейному колі.  Головне щоб причиною такої “ломки” нестало бажання декого чкурнути в цей період на відпочинок, а традиціями та думкою громади  можна й знехтувати …. 

Віталій
19.12.2011 at 09:20

Паштет, Ви так і не зрозуміли нашу позицію щодо створення ОСББ. Справа в тому, що сама ідея ОСББ досить цікаве. Але в Хмільнику для її впровадження, необхідно виконати кілька основних завдань, а потім починати роботу по їх створенню (чи ініціювання створення):
1. Врегулювати земельні питання (межі прибудинкових територій тощо);
2. Заручитися чіткими гарантіями з боку влади щодо першого капітального ремонту за разунок бюджету;
3. Створити інститут інститут управителів ОСББ;
4. Налагодити механізм інформаційно-консультативної та правової допомоги для ОСББ…
Якщо не виконати ці та інші умови, то мешканці, які наважаться створити ОСББ, автоматично ставатимуть заручниками ситуації, і користі від цього не буде жодної…

Пронира
20.12.2011 at 02:31

Цілком погоджуюсь з Громадянином. Дійсно, зустріч Нового Року в центрі міста біля ялинки ввечері 31 грудня – давня традиція в Xмільнику, але потрібно бути xмільничанином не лише за реєстрацією в паспорті, щоб це розуміти та відчувати внутрішньо. Поясню… Багато людей зустрічаються біля ялинки в останні години року, що минає, лунають привітання, побажання, обійми, одним словом – гарні емоції “зашкалюють”. Також, на новорічні свята та Різдво з”їжджаються та злітаються xмільничани з усіx куточків України та різниx країн Світу і з великою ймовірністю вони можуть (могли) зустріти своїx друзів, однокласників, родичів, сусідів та просто тиx людей, з котрими втратили зв”язок. Місто на декілька годин пертворювалось на одну цілковиту позитивну емоцію… Що матимемо в цьому році? Відкриття-святкування в будній день для декількоx  десятків чоловік, статтєйку в “газєтьонкє” і блукаючиx підлітків 31 грудня. Цікаво чим викликане таке рішення, xто його приймав і чи є в МР люди, працівники, котрі можуть роз”яснювати традиції, звичаї та життєвий устрій славниx жителів, славного міста?!!!

громадянин
20.12.2011 at 08:57

… до того ж значна кількість мешканців 29.12. святкує в колективах, наступний тобто 30.12. все ж таки робочий день, звідси запитання – для кого цей захід увечері буднього дня ???????…

Пронира
20.12.2011 at 12:02

Салют на 29 заплановано?

DC_Dent
20.12.2011 at 14:09

На міську ялинку 31 грудня ходив скільки себе памятаю. Дійсно атмосфера особлива, незважаючи на постійні атаки школярів з петардами. Причому традицію мені свого часу передали батьки, і тепер я вже в обовязковому порядку зі своєю малечою ходжу на міську ялинку.
Я на 200% проти переносу дати святкування… теж мені “покращувачі”..

Паштет
20.12.2011 at 14:15

Таке враження що ви справді ходите на ту ялинку) 

DC_Dent
20.12.2011 at 14:53

Таки ходжу, як і інші декілька тисяч мешканців та гостей міста. І в цьому році піду, незалежно від того буде там мер чи ні )

Віталій
20.12.2011 at 15:17

На мою думку перенесення урочистостей – просто нісенітниця… Причому здогадуюся, кому вона прийшла в голівку. Маю інформацію, що, наприклад, офіційне вшанування пам’яті жертв Голодоморів також планували перенести на день раніше… Щоб не на вихідні…

Пронира
20.12.2011 at 15:19

Там буде привітання з днем міста та фото)))

Пронира
20.12.2011 at 15:24

Перепусткою на відкриття ялинки буде квитанція про сплату “газєтьонкі” на наступний рік… “ты подписался на газету?”)))))

Віталій
20.12.2011 at 15:32

І поки всі не підпишуться – Новий рік не настане! Після 31 грудня, буде 32, потім 33, потім 34 грудня… Пам’ятати казку 12 місяців?)))))))))))))

Віталій
20.12.2011 at 16:12

Пропоную Вашій увазі результати опитування на Офіційному сайті міста Хмільника… Сміх та й годі:
 Чи підтримуєте Ви перенесення дня відкриття міської ялинки з 31 грудня, як це було зазвичай, на 29 грудня 2011 року?

 
 підтримую
 69
(38.33 %)

 
 не підтримую
 102
(56.67 %)

 
 мені байдуже
 9
(5 %)

 
Усього голосів:
 180

Букашка
20.12.2011 at 16:27

до них хтось прислухається?

Віталій
20.12.2011 at 16:34

Звичайно ніхто… До того ж такі опитування не мають репрезентативності…))) Така собі іграшка…

Кум
20.12.2011 at 16:53

Да, здається комусь квитки до Туреччини доведеться поміняти на більш пізню дату.

Паштет
20.12.2011 at 17:34

DC_Dent, не знаю про які тисячі Ви говорите, але я відсили бачив там кілька сотень, а про гостей то взагалі мовчу)

Віталій
20.12.2011 at 17:37

А хіба це на стільки важливо? Тисячі, сотні… Хіба вправі за них вирішувати двоє?

Пронира
20.12.2011 at 18:21

А мені здається, що це важливо… Під час місцевого новорічного заxоду в центрі міста 31 грудня завжди було зосереджено сотня-друга лише автомобілів (xто приїздив туди пізніше 21.30 год знайти місце було дуже важко і авто стояли в 2 ряди), а після заxоду замовити таксі взагалі не реально, вулиці, що ведуть з центру були заповнені галасливим та задоволеним людом, що поспішає до святкового столу… НОСТАЛЬГІЯ!!! 

Віталій
20.12.2011 at 18:27

Я трішки інше мав на увазі… Так, я також думаю, що це важливо… Я мав на увазі чи вправі вирішувати такі речі дві особи, які зараз при владі…)))

Пронира
20.12.2011 at 19:03

Знову “сногсшыбательная” новина на сайті міста: “Команда «Астарта – ДЮСШ» – переможець змагань із футзалу серед дівчат на кубок міського голови”. Дівчаткам вітання… Але виникає питання, що це за кубок, xто його придумав та зареєстрував? Здавалось раніше кубки називались іменами видатниx спортсменів, діячів, країн, континентів… Да, уж “скромность украшает теx, у кого другиx украшений нет”!

Віталій
20.12.2011 at 19:37

Я реально не можу зрозуміти позиції пана Грушка… Спочатку довести команду “Радон” до фінансового краху, а потім започаткувати кубок СЕБЕ з футболу! Може хтось пояснить, де тут логіка??? Гричанюк, може ти знаєш?

Маруся
20.12.2011 at 21:14

не шукайте логіки там, де її не було, нема, й не буде…

Віктор
20.12.2011 at 21:32

Дане питання не до мене. Я кубок себе ніколи не організовував, тому пояснювати не мені. В мене називалось все просто Хмільницька прем’єр-ліга). Те що у нас грають дівчата, а точніше класно грають, то це в першу чергу заслуга їхнього тренера Єрьоменка Г.Г. 

Віктор
20.12.2011 at 21:34

Щодо реєстрації, то такого роду аматорські кубки не реєструються: подумали, домовились, зіграли й роз”їхались.

Віталій
20.12.2011 at 22:05

Та зрозуміло, що не до тебе. Питання було риторичне… Хоча справді хотілося б почути на нього відповідь, тільки, звичайно, не від тебе… )))

Віталій
20.12.2011 at 22:07

Я коли читаю подібні речі (типу “За підтримки міського голови”, “За сприяння міського голови”) пригадую пісеньку з мультика: ” Солнце сходит и заходит – по веленью твоему, даже курица несется, по веленью твоему…”)))

Паштет
20.12.2011 at 23:27

Віталій, я Вас не розумію, влада заважає Вам святкувати новий рік? Хочете святкувати 29 святкуйте, хочете 31 святкуйте можете взагалі в травні святкувати, до чого тут влада? Влада робить офіційний захід тоді коли їй зручно, не подобається не йдіть, прийдіть тоді коли зручно вам, або влаштуйте свій захід, таку собі альтернативу, я з радістю сходжу і на офіційну ялинку і на Вашу. Тож прошу, в Вас ще є час все підготувати.
Теж саме з кубком, якщо Вам не подобається створіть свій турнір і назвіть так як Вам подобається, а потім читайте як якісь “хороші” люди поливають Вас брудом за те що ви щось робите, а не сидите склавши руки. Легше за все сидіти, нічого не робити і ображати інших, а ви докажіть що ви чогось варті, принаймні спробуйте зробити щось краще за інших. Почніть наприклад з ялинки для народу.

Віталій
20.12.2011 at 23:41

Та питання не в тому, що хтось щось робить, а хтось критикує… Хіба раніше не проводилися КВНи? Чи може дівчата-футболістки почали грати у футбол виключно “За сприяння міського голови”? )))))))))) Ви ж хмільничанин і повинні памятати))) Так це все було і раніше! Просто ніхто раніше й не думав про те, щоб таким чином робити собі дешевий піар… )))))))))))))
А щодо ялинки, то ви цілком праві. Хіба громаді потрібен поводир, щоб прийти до ялинки 31? Звичайно ні! І повірте – багато хто так і зробить… Але навіщо тоді робити показуху 29 чи 30?

Паштет
21.12.2011 at 00:08

То я вже хмільничанин? ще недавно я був не місцевим кимось там… Не пам’ятаю дослівно)))
Тут справа якраз в тому, що я все чудово пам’ятаю і завжди всі заходи проводились за підтримки міського голови, чому ж раніше Вас це так не заводило?
Радий що моя думка правильно зрозуміла. Показуху роблять для галочки, як і багато чого іншого)

громадянин
21.12.2011 at 09:00

Ну от, здається все стає на свої місця – “Влада робить офіційний захід тоді коли ЇЙ зручно, не подобається не йдіть” ( та ж влада словами Паштета від 20.12.2011). Тобто хмільничани ето штото одно, а влада ето штото другоє, чи як ? Тоді постає логічне запитання – на хіба нам така влада ?????

DC_Dent
21.12.2011 at 12:12

громадянин 21.12.2011
Ну от, здається все стає на свої місця – “Влада робить офіційний захід тоді коли ЇЙ зручно, не подобається не йдіть” ( та ж влада словами Паштета від 20.12.2011). Тобто хмільничани ето штото одно, а влада ето штото другоє, чи як ? Тоді постає логічне запитання – на хіба нам така влада ?????

Все так, тільки, по-перше, робить за бюджетні, тобто наші кошти; по-друге, робити має для громади, а не для галочки. А якщо в коментарях написана правда щодо відпустки мера на період новорічних свят (а я такого не памятаю за останні років десять так точно) – то ганьба йому і сором.

Паштет
21.12.2011 at 12:34

громадянин, якщо влада така погана то навіщо Ви її обрали? Якщо Ви вважаєте що Ви кращий, то покажіть на що здатні, скооперуйтесь он з Віталієм і закатайте свято для міста “чтоб неба было мало и земли” Може тоді вас оберуть як наступну владу і ви всім покажете як треба робити і що ви справді варті того, що тут пишете. Чекаю на запрошення. Удачі вам в організації.
DC_Dent заздрість це гріх:)

Віталій
21.12.2011 at 12:40

А давайте кожен буде займатися своїми справами? Хтось керувати містом, хтось все це контролювати… Згода? Як то кажуть “Кожному своє…”. Ви ж не дорікаєте журналістам, які висвітлюють певну проблему, мовляв – “Піди зроби краще…”. Пропоную Вам постійно пригадувати слова Гоголя, про те, що немає чого нарікати на дзеркало, коли пика крива…”. і Громадський Форум Хмільниччини виступає якраз таким дзеркалом…)))

Паштет
21.12.2011 at 12:58

Які розумні слова, шкода що Ви самі не робите те що пишете і не займаєтесь своїми справами, а лізете в справи інших і навіть в їх приватне життя. Якщо людина хоче поїхати з родиною на відпочинок то чому вона має підлаштовувати свій відпочинок під таких як ви панове? Чи чиновники це для вас не люди? Якщо не можете зробити краще, то немає чого критикувати, а якщо можете то зробіть, а не виправдовуйтесь ви ж не влада, виправдовуватись це їх справа.
Для кого він виступає дзеркалом, для Вас особисто?))) Я тут себе не бачу.

громадянин
21.12.2011 at 13:04

Прошу вибачення шановний Паштете за моє таке особисте сприйняття Ваших же слів і в наслідку риторичне запитання. Я цієї влади не обирав, та щиро бажаю їй успіхів, а щодо кооперації,  то дякую за рекомендацію, в житті все можливо…. Чекайте на запрошення

Віталій
21.12.2011 at 13:05

Можливо моя відповідь здасться занадто цинічною, але, чиновники не мають прав… вони мають лише обов’язки… і по відношенню до Вас, і по відношенню до мене… Тоді як ми з Вами маємо права по відношенню до влади… І якщо комусь з можновладців це не подобається, то варто пригадати прислів’я: “Назвався грибом – то лізь в кошик…”

Діма
21.12.2011 at 13:23

Усім привіт. Та з наступаючими святами. Я бачу що за 40 днів які я провів в Італії на даному сайті нічого не змінилося. Всі ці образи одне одного вам що ще не надоїло обливати одне одного брудом? Ви ще досі не знайшли компромісу? Зробіть круглий стіл та раз та назавжди вирішіть всі свої суперечки за ним. Не вже це так важко? І ви всі кажете ще про конструктивний діалог? От вирішив написати бо за 40 днів моєї відсутності у цьому місті я бачу зміни! зробили дорогу майже до кладовища аж приємно по ній їздити стало. В парку поставили ліхтарі. Кінотеатр з’явився. Та ще багато іншого. Відразу такі зміни кидаються в очі. Так чому ви сперечаєтеся місто ж розвивається.

А от з вами пане що до оцих слів “але, чиновники не мають прав… вони мають лише обов’язки” я можу подискутувати. А вони що не люди? Чи “чиновник” в наш час як у Середньовіччя “прокажений” який прав не має?

Паштет
21.12.2011 at 13:29

Тобто чиновники для Вас не люди? І після цього Ви ще хочете щоб до Ваших думок і ідей хтось прислухався.

DC_Dent
21.12.2011 at 14:14

Паштет 21.12.2011
громадянин, якщо влада така погана то навіщо Ви її обрали? Якщо Ви вважаєте що Ви кращий, то покажіть на що здатні, скооперуйтесь он з Віталієм і закатайте свято для міста “чтоб неба было мало и земли” Може тоді вас оберуть як наступну владу і ви всім покажете як треба робити і що ви справді варті того, що тут пишете. Чекаю на запрошення. Удачі вам в організації.
DC_Dent заздрість це гріх:)

Паштет, можу лише порадити читати класику лукоморья: http://lurkmore.to/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0_%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8F
А щодо заздрити – не зрозумів кому і чому? ))

Віталій
21.12.2011 at 14:49

Хлопці, перед тим, як умнічати тут і звинувачувати мене в якихось недоречних висловах, пропоную скачати Конституцію України і почитати на дозвіллі…))) Зокрема, стаття 19 говорить:
“Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”.
Тобто Конституція встановлює для посадових осіб обов’язок діяти виключно в межах законодавства… А тепер умніки, спробуйте знайти щось про права чиновників…)))

Віктор
21.12.2011 at 16:50

Дорогу зробили? І куди? До останнього заїзду в двір, а далі – до кладовища тарантас! Кінотеатр з’явився??? Діма, повернись на землю!!! Кінотеатра як не було так і немає в Хмільнику!!!! Районна рада, точніше депутати на сесії проголосували за здачу в оренду приміщення великого залу для кінотеатру. Питання до Вас, до чого тут місто? Будинок культури районний!!! Кінотеатр приватний!!!
Я зміни бачу: клумбочки є, деревця є… Коло міської ради навіть огорожа з’явилась….

Віталій
21.12.2011 at 17:08

Дякую за коментар, пане Вікторе!)))) Пропоную всім дописувачам чітко розуміти де починаються та закінчуються повноваження органів влади…)))

Паштет
21.12.2011 at 17:26

Я так і не зрозумів, чиновники для Вас люди чи ні? Може дати конкретну відповідь на питання, не прив’язуючи сюди те що нам треба задуматись, конституцію та все інше.
То позитивні зміни все таки є, так пане Віктор?

Віталій
21.12.2011 at 17:30

Звичайно люди))) Але люди, які по відношенню до нас з Вами мають обов’язки, а ми з Вами маємо права..)))

Паштет
21.12.2011 at 17:35

А вони прав не мають, тільки обов’язки перед нами?

Віталій
21.12.2011 at 17:36

До речі, я також визнаю, що позитивні зміни є. Але в окремих сферах. І дуже погано, що дехто намагається ставити на шальки терезів позитив та негатив… Варто визнати, що негатив існує і не все так добре в нашому домі… Також варто визнати помилки, які були допущенні в окремих сферах та заручитися підтримкою громадських організацій, які можуть фахово в цьому допомогти… От і все… )))

Віталій
21.12.2011 at 17:38

Ви уважно читали норму Конституції? Так, вони, як представники органів влади МАЮТЬ ЛИШЕ ОБОВ’ЯЗОК ДІЯТИ В МЕЖАХ ЗАКОНОДАВСТВА!!! )))))

Паштет
21.12.2011 at 17:44

Ви забули згадати про ОСББ)))

Паштет
21.12.2011 at 17:55

Тобто ні права на життя ні права на повагу до їх гідності в них немає?))) Цікаво виходить)))

Паштет
21.12.2011 at 17:56

То я можу піти в міську раду кинути там кільки кілограмів динаміту і вільно йти додому спати? В них же немає прав і їх нічого не захищає))) Ваш цирк набирає нові оберти)))

Паштет
21.12.2011 at 17:59

Вважаю цю тему для себе закритою тому що тут попахує якимись нервовими розладами, головне що для мене всі люди рівні і чиновника і пожежники і бездомні. А Ви собі зі своєю особистою конституцією доказуйте її комусь іншому)))

Віталій
21.12.2011 at 18:27

А розумній людині не варто нічого доказувати))) Ну хіба що трішки…))) Справа в тому, що тут йдеться про розуміння прав людини… Якщо розглядати посадовців, як осіб, що репрезентують державу, то по відношенню до мене з Вами вони, згідно Конституції, мають ВИКЛЮЧНО ОБОВ’ЯЗКИ… Для прикладу: я чи Ви маєио право на інформацію? Міський голова ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ задовольнити це право))) Саме ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ)))… Так і щодо інших прав, які гарантує мені (і Вам))) держава))). Тому ще раз прошу, не варто умнічати і шукати в моїх словах якийсь підвох))) Беремо Конституцію України й пригадуємо дєдушку Лєніна, який закликав “Учіться, учіться і єщьо раз учіться…)))))

Віктор
21.12.2011 at 22:11

Один раз написав і усьо – Діми не стало)))) Натомість появився Паштет. На відміну від вас, діми-паштети, я підписуюсь своїм іменем,  бо маю свою власну позицію!!!

Віталій
21.12.2011 at 22:53

Пропоную не переводити розмову на вирішення питань хто під яким ніком пише і чому…)))

Віктор
21.12.2011 at 22:57

Чесний пише відверто, підлий робить за спиною!

Віталій
21.12.2011 at 23:00

Кожному своє…)))

Діма
22.12.2011 at 09:19

Пане Віктор складається таке враження що ви не хочите щоб це місто розвивалося. Навіть мала дитина починає ходити маленькими кроками а не відразу бігає. І навіть коли маленька дити начинає бігати то навіть тоді вона ще багато раз впаде перед тим як твердо стояти на ногах. Так само і з новою владою.  Якщо відразу її гнобити то і влада до вас буде ставитися дуже негативно. (ліричний відступ) Да до останього повороту но зробили ж. Я на землі. Піти в кіно сходити із сісєю вже є куди є. Чом не зміни? А ДК що за межами міста стоїть? І що з того що Кінотеатр приватний? Працює? Ходять туди? чому скільки багато негативних емоцій? 

Негатив завжди буде бо скільки людей стількиж і думок. Но якщо дивитися тільки на негатив тоді не будеш помічати маленьких радощів життя. 

Пане Віктор на відміну від вас мені є чим зайнятися. Я пишу тут по мірі можливості, або коли цікава для мене тема. А якщо вам нема більше чим зайнятися і ви не дуже хочете піднімати свій сімейний бюджет то тратьте свій час як хочте, і таким своїм сарказмом ви тільки дали мені повод ще більше зрозуміти який ви блазень. І да ще одне провокатор з вас ніякий. А я що не під своїм імям пишу? 

Як я вже був написав у вас всіх забагато негативу в середині. Спробуйте позбутися його і тоді можливо ваше життя стане кращим. 

Віталій
22.12.2011 at 09:45

Хоча відповідь і адресована пану Віктору, але просто не можу втриматися, що б не прокоментувати один момент))) (пане Паштет! Готуйтеся1 Зараз буде про ОСББ!)))))))))
Так от, пане Дмитре, Ви досить влучно написали про дитину, яка вчиться ходити. Таке враження, що Ви прочитали мої думки. я насправді також так вважаю. От наприклад у випадку про ОСББ. Оті всі зусилля, які докладає влада щодо розвитку ОСББ в місті, якраз схожі на описану Вами ситуацію. Замість того, щоб спочатку регулювати окремі питання (про які я вже не одноразово писав), влада продовжує падати та набивати гулі. На Ваші думку це розумна позиція? Ми здатні і згодні допомогти, причому абсолютно безкоштовно! і що? Амбіції, амбіції і ще раз амбіції… 
А щодо розвитку, то повірте, що він є можливим виключно!!! за співпраці трьох секторів суспільства% влади, громади та бізнесу… А хіба є в Хмільнику така співпраця? То про який розвиток Ви говорите?

Віктор
22.12.2011 at 18:40

Діма, Діма, я пишу відверто про те що бачу навкого, а блазнюєте саме ви. Якби мені не цікаве було моє місто, його розвиток, то я б тут не писав, а був би серед тієї маси громадян які звикли повторювати лише одне – аби не гірше!
“Негатив завжди буде бо скільки людей стількиж і думок.” – гарні і справедливі слова, але їх не мені треба адресувати… ой не мені…

Віктор
22.12.2011 at 20:58

Певне підтвердження мого попереднього коментаря http://hm.ua/novosti/current/455

Діма
23.12.2011 at 09:24

І де там підтвердження ваших слів? Я прочитав там тільки позитивні відгуки, а не бруд який лине з ваших уст. Я ще раз переконався що оратор з вас ще гірший ніж блазень. Як би ви писали відверто і виступали за розвиток міста то б такого бруду від вас чути не було. А від вас тільки один негатив лине що те не так, то не то. Якщо щось не влаштовує зробіть краще. І тоді ми вже будемо казати чи вийшло краще у вас це зробити чи ні. І на далі дискусію з вам вважаю не доцільною так як я вас вважаю не досить кваліфікованим та не досить адекватним співрозмовником.

Пане Віталію можливо ми і мислимо однаково но у нас різні цілі у житті. Я взагалі вважаю що дитина спочатку повинна пару раз упасти набити декілька синців, щоб зрозуміла що так робити не можна. Бо якщо дитину постійно бавити з неї виростає егоїст який спрямовує усю увагу на себе бо він так звик. Бо по іншому він себе не комфортно відчуває. Я можу сміливо заявити що у моєму випадку всі 3 сектори діють. Бо є не тільки закон, а й і людські відносини. дякую за увагу.

Віталій
23.12.2011 at 09:42

Пане Дмитре. Якщо говорити про співпрацю на рівні міста – то її, на належному рівні, звичайно немає… Але я не відкидаю можливості, що для реалізації окремих проектів зусилля влади, громади та бізнесу об’єднуються…
 

Віктор
23.12.2011 at 10:08

Діма, ми – це хто? Чого це ви маєте мені казати краще чи ні. Діма, читай уважно бруду там 0. Провокатор з вас нікакой. Не вийде)))))). Про вашу адекватність мовчу….. Коментувати подібні психологічні випади наміру не маю, поки не будете відвертими і не вкажете своє власне імя та прізвище. От коли я з ними ознайомлюсь тоді буду точно знати про рівень ваших “можливостей” вести подальшу конструктивну розмову.

Діма
23.12.2011 at 13:59

Пане Віталій я ж написав ” У моєму випадку всі 3 сектори діють ” А про ваш випадок ходять багато слухів. Чого і чому влада саме з вами не хоче співпрацювати. Но це вже інша тема для дискусій. І ми не для того тут висловлюємося, щоб вказувати всім що і як правильно робити.

Пане Віктор я ж вже вам написав що з вами в мене бажання взагалі не має спілкуватися. Но на ці провокативні питання я вам відповім так. Виростіть будь-ласка з дитячого віку тоді і поспілкуємося, а лізти у вашу пісочницю я не збираюся, бавтеся в ній самі. А я і не казав що я провокатор і ним ніколи не був. І де ви побачили в моїх словах провокацію? Хай розсудять нас дописувачі хто більш адекватний у даній статті. Навіщо вам моє прізвище? моє ім’я ви і так бачите. А можливо я хочу щоб ви мене облаяли поки ви ще не знаєте мого прізвища. А коли мені таке набридне я просто до вас підійду сам і скажу сідай у машину покатаємося та поспілкуємося. Можливо тоді ви перестанете бути таким агресивним. І почнете думати до кого потрібно плигати, а до кого ні. 

І не подумайте що це погроза. Це так поки що дружня порада. А так маленька підказка я у вашому місті живу не досить довго. Воно мені підходить бо тут спокійно досить.

Віктор
23.12.2011 at 14:21

Ось на цьому і розійдемся, адже розумні люди не даремно кажуть, що велике уміння чоловіка – вчасно зупинитися. І на завершення: кататись раджу з кимось іншим, більш схожим за духом.

Месник
23.12.2011 at 17:46

Давайте лутше про саму статю а то тут бачу скоро почне новий маршрут по городу кататись 

Пронира
24.12.2011 at 13:02

О-о-о! Товариші, у вас тут вже “чіста канкрєтні” взаємостосунки))))

Пронира
24.12.2011 at 13:11

До іншої теми… Трапилась на очі газета “Я та місто”, на шпальтаx якої красувалась стаття про “кубок мера”. Xочу звернутись до редакторів, “журналістів” та ін. “спеціалістів”, що мають відношення до газети: панове, “мер” – слово іншомовного поxодження  в Україні не існує такої посади (це не Чікаго чи Нью-Йорк), а посада за сxожою функціональністю має назву “міський голова”. До речі, на міському сайті завжди викладається інформація лаконічно та грамотно (xоч однобічно), то чому б не отримувати консультації “журналістам газєтьонки” у людини, котра відповідає за Офіційну інформацію викладену на сайті міста. Ви ж не будете оспорювати той факт, що поки газета сира, з одноосібним висвітленням та з помилками. Єдине чим виділяється видання на даному етапі – “пьострость”…

Віталій
24.12.2011 at 14:08

Погоджуюся щодо назви посади… справді, якщо писати, то міський голова, а то я зустрічав багато неточностей (не у вказаній Пронирою газеті): і мер, і голова Хмільницької міської ради тощо. Прошу звернути увагу, що правильно посада називається “Міський голова”…

Небайдужий
20.07.2012 at 09:46

дуже цікава стаття 🙂

Ester
20.07.2012 at 10:08

І що Вас так зацікавило?))) Просто стаття написана вже давно, а Ви її оцінили тільки зараз…)))

Небайдужий
20.07.2012 at 10:51

Я її тільки зараз побачив, бо тоді, коли вона писалася ще нічого не знав про існування ГФХ 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *