Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

05.04.2015

ЧИ ПЕРЕЙМАТИМЕ КОЗЯТИН ДОСВІД ХМІЛЬНИКА або нафіга козі баян?

moe-lico_45076204_orig_Нещодавно до Хмільника завітала делегація з Козятина, щоб обмінятися досвідом у галузі житлово-комунального господарства. Переконані, що хмільницькі посадовці не вдарили, як то кажуть, «обличчям в пилюку» і показали всі надбання в сфері ЖКГ міста.

Про що ж говорили при зустрічі? Відповідь на це питання дає Офіційний сайт міста Хмільника. Зрозуміло, що це офіційна інформація і не варто чекати, що на міському ресурсі з’являться всі нюанси цієї зустрічі. Але ніхто ж нам не забороняє трішки пофантазувати і уявити, чим саме хизувалися наші посадовці перед гостями з Козятина. Отже, пропонуємо увімкнути фантазію.

Як зазначає Офіційний сайт перше питання, про яке говорили це

– заходи, які вживаються по роботі з боржниками.

Ну тут справді Хмільник має значні здобутки. Які? Та все дуже просто: коли громадянин приходить до ЖЕКу за довідкою, то йому цю довідку не дають, якщо є хоч трішки боргу. І байдуже, що така довідка потрібна для отримання допомоги на дитину чи якоїсь іншої соціальної виплати – ЖЕК вперто впроваджував таку інновацію. Поки цим не зацікавилася прокуратура. Але чого ж не передати такий унікальний досвід гостям з Козятина?

Далі розглядалося питання про

– ліфтове господарство міста та тарифи на житлово-комунальні послуги.

Не важко здогадатися, що й тут Хмільник має значні здобутки. Чого варті перипетії навколо ремонту ліфтів в місті! Можна пригадати і першу редакцію положення, яке зобов’язувало мешканців платити шалені суми за ремонт, можна пригадати і створення депутатської комісії, яка знайшла грубі порушення законодавства, а також багато інших цікавих речей. І ми переконані, що гості належним чином оцінили б діяльність наших посадовців.

Щодо тарифів на житлово-комунальні послуги, то варто було згадати останнього «коника», якого викинув виконавчий комітет. Це коли рада прийняла рішення дослідити питання щодо можливості розробки положення про обрання послуг мешканцями будинків, а виконавчий комітет, фактично, затвердив абсолютно протилежне рішення. Переконані, що гості з Козятина й таке оцінили б належним чином.

Поговорили також про

– поводження з безпритульними тваринами.

Цю тему дописувачі ГФХ піднімали чи не найбільше. Були випадки нападу бродячих собак на жителів міста, а також нарікання на те, що по місту валяються трупи тварин, а їх тижнями ніхто не прибирає. Не вірите – перейдіть за посиланням. Там навіть фото є.

Були розглянуті й інші теми, такі як вивезення твердих побутових відходів та здійснення державних закупівель в місті Хмільнику. Щодо останнього, то в нас також є чим похвалитися – наприклад тим, що свого часу прокуратура виявила порушення під час проведення державних закупівель і вимагала через суд повернення до бюджету аж 1 000 000 гривень.

Але найбільші здобутки наша міська влада має, звичайно, в сфері ремонту доріг та тротуарів. Бо недарма ж про це говорили під час зустрічі з представниками влади Козятина. От де наші можуть похизуватися! Сподіваємося, що наші чиновники розповіли і про щебінь з вулиці Пирогова, і про ремонт вулиці Шевченка, і про відремонтовану дорогу по Комарова, яка через рік почала «розлазитися», і про клумби на вулиці Дзержинського, і про чисто хмільницьке ноу-хау, коли ями на дорозі закладають червоною цеглою тощо. Ну є чим гордитися – здобутки шалені! Але найкраще тему ремонту доріг розкрив в своєму відео зверненні депутат міської ради Володимир Шеремета. Цікаво, показували гостям це відео чи ні?

Сподіваємося, що гості з Козятина належним чином оцінили здобутки наших чиновників, зробили висновки і не ставитимуть подібних експериментів над мешканцями Козятина.

15 Comments on “ЧИ ПЕРЕЙМАТИМЕ КОЗЯТИН ДОСВІД ХМІЛЬНИКА або нафіга козі баян?

Пронира
06.04.2015 at 00:06

Поффалицця і поффастацця є чим, особливо в сфері ЖКГ… Там гляди щей семінари з тренінгами проводитимуть)))

козак
06.04.2015 at 09:13

Да ситуация в нашем городе со сферой ЖКХ очень плачевная можно сказать даже катастрофическая. Особенно правильно замечено относительно состояния дорог. О достижениях города в коммунальной сфере наверное рассказывал пятковский он же насколько я понимаю отвечает за сферу ЖКХ в горисполкоме.

Віталій
06.04.2015 at 09:15

Тут не важливо “хто”, важливо – “що?” розповідали…)))

Небайдужий
06.04.2015 at 10:53

Та яка вам разніца хто і шо розказував? Головне- хлопці зустрілися, погомоніли, а може ще й кілька чарочок за зустріч опрокінули… Мєлоч, а пріятно! 😉

Віталій
06.04.2015 at 10:55

Ну – за ЖКХ!))))))))

LEON
06.04.2015 at 11:02

Козятинські “боси” подивилися , як засланий ними козачок вася валить КВ і ЖКГ в Хмільнику. Оце, вищий клас))))).

козак
06.04.2015 at 13:35

А каких результатов может достичь ЖКХ в городе с таким кадровым потенциалом.

Віталій
06.04.2015 at 13:37

Ой, не кажіть!))) Судячи з матеріалу, то шалених!)))

козак
06.04.2015 at 15:07

Ещё поднимут тарифы на воду в городе и тогда мы получим коммунальный рай.

Віталій
06.04.2015 at 15:30

Головне не забути поділитися досвідом з козятинцями)

козак
07.04.2015 at 14:30

Не зря вождь народов сказал, что “Кадры решают все!”, а кадровый потенциал городских коммунальных служб возглавляемых пятковским мягко говоря равен нулю.
Радует только что депутаты это поняли и наконец перестали давать хотя бы премии. А вообще-то нужно что бы более основательно изучили роботу коммунальщиков и пятковского. Вся их функция свелась к организации субботников в рабочее время. И то пятковский даже нормально организовать субботник не может.

Віталій
07.04.2015 at 14:36

Якась у Вас нездорова зацікавленість Пятківським))) Прям якась пятківськофобія…)))

козак
07.04.2015 at 14:39

Мне он абсолютно безразличен к нему вопросы только как к должностному лицу отвечающему за коммунальную сферу города.

чорт
07.04.2015 at 15:26

це називається хто всрався невістка (пятківський)))) Всі знають що всім керує Грушко, краде грушко, прикидається дурником собі тай все сходить з рук в цієї неграмотної, противної і підлої людини

козак
07.04.2015 at 15:47

Ага пятковский весь такой белый и пушистый?
Он отвечает за коммунальную сферу и несёт персональную ответственность. Или вы хотите сказать что пятковский не должен исполнять свои должностные обязанности?
Посмотрите на состояние коммунальной сферы города за которую прежде всего он отвечает.
Я не в коим случаи не снимаю ответственности с мера но отвечать должны все кто согласно должностным инструкциям отвечает за городскую коммуналку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *