Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.07.2015

ЧИ «ПІДУТЬ» ДЕЛЬФІНИ З ХМІЛЬНИКА?

delfin11Сьогодні в Хмільнику громадяни пікетували санаторій «Поділля» з вимогою «не виганяти дельфінів на вулицю».

Справа в тому, що власники дельфінарію уклали угоду оренди приміщення басейну, де й розміщувалися тварини та проводилися лікувальні заходи. Але термін дії угоди оренди збіг. Тому адміністрація санаторію поставила вимогу звільнити приміщення.

SAM_4726

Керівник санаторію, пан Анатолій Реп’ях, зазначив, що продовжувати термін дії угоди не має бажання, тому що сам басейн, де розміщуються тварини, знаходиться в аварійному стані:

– Вода з басейну протікає у підвал, там старі металеві труби, усе це руйнується і потребує ремонту, – каже Анатолій Реп’ях. – Стеля затікає й обсипається. Максимум часу, що ми можемо дати на виселення дельфінам – це два дні.

SAM_4749

В свою чергу директор Центру дельфінотерапії Борис Когут зазначив, що вони не мають куди забрати зараз дельфінів, бо привезли їх із Севастополя, а це окупована територія, туди повернутись неможливо.

SAM_4731

Під час акції був присутній міський голова Хмільника, який зазначив, що дельфіни мають залишитися в місті, який погодився допомогти у врегулюванні цієї ситуації, але, за його словами, впливу на керівництво санаторію, яке не хоче продовжувати договір оренди, для перебування дельфінів на території оздоровниці, він не має.

SAM_4721

Ситуація наразі залишилася неврегульованою, тому наразі говорити про те, чи залишаться дельфіни в Хмільнику, ще зарано.

24 Comments on “ЧИ «ПІДУТЬ» ДЕЛЬФІНИ З ХМІЛЬНИКА?

Небайдужий
01.07.2015 at 16:14

Дельфінарій це:
1. ст. 190 КК (шахрайство)- бо нічого дільфіни не лікують, тим більше- невиліковні хвороби;
2. ст.249 КК (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом)- бо дельфінів добуто злочинним способом (їх вилов, як зникаючого виду, заборонено для будь-яких цілей);
3. ст. 299 КК (жорстоке поводження з тваринами)- бо басейн санаторію, не місце для комфортного утримання китоподібних.

Пікетувальники хоча б здогадуються, що вишли підтримати злочинний бізнес? (за мера я не питаю, бо він законів не читає :))

XXL
01.07.2015 at 16:59

дивно, а чому громадяни не пікетували санаторій коли його Реп*ях майже за дарма привласнив ?

макс
01.07.2015 at 19:45

Дельфінарій це:
Гроші привезені відвідувачами , зокрема з європи, в місто.

Хмільнтчанин
01.07.2015 at 21:36

Доречі пан Репях не керівник санаторія. По документам керівник його син ,який переховується бо йому хочуть вручити повістку з воєнкомату.

Віталій
01.07.2015 at 21:38

Звідки така інформація? Може в реєстрі юридичних осіб таке зазначено? Я маю на увазі хто є керівником санаторію…)

Дума
01.07.2015 at 23:52

Ну і справи, а хто скаже як (…)- рипях украв санаторій, і зараз (…) хоче продати його за страшенні гроші? Ну де правда(((((( цікаво також чому цей рипях , котрий під час майдану переховував у санаторії так званих тітушок та фінансував їх ,до сьогодні не відповів перед законом?? А про жорстоке поводження з тваринами, то чомусь ніхто не верещить про усіх псів на привязі , чи це по вашому не тварини і це не знущання?…. А дельфіни реально допомагають, безпосередньо на моїх очах вилікували дитину від енурезу , хоча я не експерт і за всіх стверджувати не можу..

Дума
01.07.2015 at 23:55

І ще одне запитання, хто впиріщив того (…) васю на ресурсі? Ну реально на цю пику дивитись гидко!

Небайдужий
02.07.2015 at 01:23

“А дельфіни реально допомагають, безпосередньо на моїх очах вилікували дитину від енурезу”

Ви як результат лікування визначили? Дитина пісяти на ваших очах перестала? Чи якось по-іншому? 🙂
Ви ще скажіть, що завдяки дельфінам сліпі прозрівають, у калік виростають нові кінцівки, а мертві воскресають 🙂
Не лікують ті бідолашні дельфіни! НЕ ЛІКУЮТЬ НІЧОГО, а служать виключно заради “розлохмачування лохів” легковірних на бабки!
Я Реп’яха не захищаю, але й утримувати, браконьєрським способом добутих, тварин в неприйнятних для них умовах, та ще й дерти гроші з батьків невиліковно хворих дітей, знаючи, що нічого їм та “дельфінотерапія” не дасть, це- потрійний злочин. Нема чого захищати корисливих живодерів-шахраїв.

Хмельничанка
02.07.2015 at 05:24

Дельфіни-“лікарі без халатів”,вони лікують хворих дітей,особливо хворих на ДЦП,ультразвуком. Можливо,хтось і не задоволений лікуванням,але відгуки знаю позитивні! Звичайно,в санаторіі має бути власний басейн для відпочиваючих,а його дельфіни зайняли… Але,пам”ятається,ще давно Мельничук ,будучи мером обіцяв добудувати чи реставрувати басейн біля школи 2… Після нього вже й Грушко,коли балатувався в мери,теж обіцяв це зробти… Ото ж нехай всі разом це зроблять,і дельфінів туди перевезуть!

Ramirez
02.07.2015 at 06:25

))))Ахах, Небайдужий, ну й кваліфікували ви))) Я б хотів би побачити ваше обгрунтування по обвинуваченню у шахрайстві)) А про спосіб здобуття звідки вам відомо, що він незаконний? Коли їх виловили та де? Ну а щодо жорстокого поводження, то бідний… бідний київський зоопарк, а ще бідніші гастролюючі))

Віталій
02.07.2015 at 08:53

Щодо басейну та можливості представників місцевої влади щось там облаштувати. Цей басейн було продано вже за каденції Василя Грушка. Причому під центр дельфінотерапії. Причому, як на мене, – штучно знизивши ціну. За цим посиланням більше інформації про продаж басейну: http://pravongo.org/osoblyvosti-prodazhu-basejnu-pomylka-chy-namahannya-vvesty-v-omanu/

Тарас
02.07.2015 at 10:24

Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:
Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи

РЕП’ЯХ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ – керівник з 03.06.2011;

РЕП’ЯХ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ – підписант з 03.06.2011

Якщо керівник санаторію і змінився то у ЄДР цього поки не відображено

Небайдужий
02.07.2015 at 13:59

А взагалі, я щось не розумію причину кіпішу… Термін дії договору оренди закінчився? Закінчився. Власник басейну хто? Санаторій “Поділля”? Так. Санаторій. ТО хто може примусити власника використовувати його майно не так, як він вважає за потрібне? З якої це радості він зобов’язаний продовжувати договір оренди, якщо він цього не бажає робити?
Якщо дельфінарникам не подобається, що власник не хоче продовжувати їм оренду басейну, нехай звертаються в суд, а не пікети влаштовують. Не в Сомалі ж живемо… поки, що. Чимось же вони думали, коли той договір укладали? Строки оренди їх влаштовували? Не вчора ж вони дізналися, що термін дії договору закінчується? Чому не подбали про його продовження чи не підшукали собі інше місце для свого бізнесу?
А то взяли за моду, ледь, що не по нашому, зразу на майдан. Хоч і незаконно, зате все і відразу. І при цьому не розуміють, що своїми майдано-пікетами самі ж власними руками знищують державність України.

Пронира
02.07.2015 at 14:41

По поличках…

Віталій
02.07.2015 at 14:44

Майже слово в слово я вчора сказав і не одній людині. На що отримав запевнення, що я не патріот свого міста, не переймаюся його розвитком, не маю співчуття до дітей, яких лікують безкоштовно (з якого це дива???) і що я взагалі редиска. Хоча. все сказане Небайдужим насправді так і є…

Людмила
02.07.2015 at 17:07

Згодна,але все ж, що робити дельфінами зараз? Це ж не маленькі акваріумні рибки, їх так просто не перевезеш в баночці… І дуже прикро,що Хмільник замість того,аби здобувати авторитет,його втрачає…

Віталій
02.07.2015 at 19:11

Прошу ще раз прочитати коментар Небайдужого.

Ramirez
02.07.2015 at 19:28

Ну… в принципі… якщо господарі дельфінарію не подбали про майбуття свого бізнесу, то рибок завжди можна випустити на волю) Чорне море не тільки у Криму) З іншої сторони, авторитет від перебування у санаторії дельфінарію мав не Хмільник, а, власне, санаторій “Поділля”, на чому і були зароблені непогані кошти. Чесно кажучи, мені здається, що було б у господарів бажання, за стільки років вже можна було б і справді побудувати той басейн.

Дума
03.07.2015 at 06:11

небайдужий, складається враження що ви такий потужний еколог та захисник тварин))) можливо ви і юрист такий самий!!! А те що лікар, про це і мови бути не може))

Дума
03.07.2015 at 06:15

І ще пане небайдужий, я не захищаю власника дильфінарію, мене власне більше цікавить та блядська сімейка будяків. Які реально вкрали санаторій .

Небайдужий
03.07.2015 at 13:14

На вопрос, что он думает по поводу прочитанного, Шариков сказал:

«—Да не согласен я.
— С кем? Энгельсом или Каутским?
— С обоими, — ответил Шариков.
— Это замечательно, клянусь Богом. Всех, кто скажет, что другая… А что бы вы со своей стороны могли предложить?
— Да что тут предлагать?.. А то пишут, пишут… конгресс, немцы какие-то… Голова пухнет. Взять всё, да и поделить…
— Так я и думал, — воскликнул Филипп Филиппович, шлепнув ладонью по скатерти, — именно так и полагал».

🙂

Дума
03.07.2015 at 22:53

Ну що тут скажеш, потужно сказано)) раніше про вас думка була трішки інакша(( далі коментувати не буду , прикро!!!!

Степан
06.05.2016 at 14:34

Пішли дельфіни. Не витримали лихої долі 🙂

Степан
06.05.2016 at 15:11

Видно їсти не давали довго, от вони й втекли з басейну….
http://33kanal.com/vinnichchina/golodni-delfini-zalishilis-bez-nagljadu-na-vsju-8574.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *