Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.02.2016

ЧИ ПРИЙМУТЬ ДЕПУТАТИ НА БАЛАНС МІСТА ЗБИТКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО?

66088852Депутати Хмільницької міської ради мають розглянути питання про прийняття у власність громади міста «Хмільникводоканалу».

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Як зазначається в матеріалі підприємство є збитковим – наразі воно має заборгованість за електроенергію понад 400 000 гривень, яка виникла через значну різницю між тарифами та фактичними витратами підприємства.

Таким чином, якщо депутати приймуть у власність водоканал, то це призведе або до підвищення вартості водопостачання та водовідведення для споживачів, або до необхідності компенсувати різницю між тарифами та фактичними витратами підприємства з міського бюджету.

5 Comments on “ЧИ ПРИЙМУТЬ ДЕПУТАТИ НА БАЛАНС МІСТА ЗБИТКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО?

????
26.02.2016 at 21:33

А якщо не приймуть, то це не призведе до підвищення вартості водопостачання та водовідведення для споживачів?

Віталій
27.02.2016 at 13:46

Якщо приймуть, то не обов’язково має бути підвищення. Або якщо й буде – то незначне, якщо компенсувати різницю з бюджету. Якщо ні – то суттєво підвищаться тарифи…

гуцул
29.02.2016 at 09:50

То що «Хмільникводоканал» є збитковим – брехня. Споживачів готують до підвищення вартості водопостачання та водовідведення

Марк
29.02.2016 at 22:32

На цьому сайті в свій час було вказано, що у травні 2015 році заборгованість була близько одного мільйона грн. Зараз 400 тисяч можливо наявна тенденція до зменшення боргу і якщо так звідки бралися кошти для його оплати. Де взяти інформацію про витрати (які можуть бути завищені і необгрунтовані, чи брав водоканал валютні кредити) та доходи водоканалу, а також калькуляцію і собівартість витрат.
Також хотілося б аргументовано почути від місцевоі влади для чого вона забирае підприємство у власність міста, для того щоб підняти тарифи чи для того, щоб частково компенсувати іх сплату населенням, чи плануеться закладати до місцевого бюджету вартість компенсаціі?

Віталій
29.02.2016 at 22:43

Про валютні кредити якась фігня. Або я чогось просто не знаю. А от всі інші питання – цілком логічні і дуже важливі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.