Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.12.2010

Чи справді наш Хмільник такий?

Сьогодні зайшов на офіційний сайт міста Хмільника  в розділ «Форум». І знайшов повідомлення, яке, якщо сказати, що мене здивувало  – то не сказати нічого… Здивувало  не стільки своїм змістом, скільки  тим, що розміщено на ресурсі, який контролює міська влада. Або в нас справді з свободою слова все гаразд, або просто «нєдоглядєлі»… Привожу текст повідомлення повністю, беручи до уваги той факт, що коментувати на міському сайті без реєстрації неможна, а також виходячи з переконання, що з свободою слова не все так гарно… Але дуже хочеться почути думку самих хмільничан. Хоча б анонімну… Тож, прошу…

(Ось посилання,  за яким я це знайшов… )

http://www.forum.osp-ua.info/index.php?fid=38&id=12924412699

«Хмельник маленький, красивый, уютный городок, иными словами жить в нём хочется! Но с большой буквы сказано, гляньте на правду, дорога к швейной фабрике убитая, я уже не говарю за дорогу от швейной до кладбища, можно сказать в последний путь, но стряской, просто ужас! А как все хвалят хмельник, гляньте какая природа, какой Буг, какая крепость, какой парк Шевченко, и………………………………..т.д. Сказать можно много! Посмотрите на крепость заросла деревьями, срачь и…………..многое другое, а на всех сайтах фото крепости показуют вот мы чем гордимся, только гордиться нечему! Возмём парк, да ваще срач, да разве хоть в какомто городе есть такие парки? Кафе заброшено в катором живут бомжи, срут, сут, рыгают и ……………т.д. Детям негде поиграть , два стовочка засрали, дорожки насыпь одна пыль, качель нет, зато приезжает лунопарк, цырк и т.д. , анеужели нельзя взять за оренду и что-то зделать? Я молчу за Буг, под каждым мостом ветки срачь и т.д. СТЫДНО!!!!!!! А КАКИЕ ФОТОГРАФИИ ПАРКА, БУГА, КРЕПОСТИ ОДНА КРАСОТА , ТОЛЬКО ПРАВДО-ЛИ ЭТО!»

19 Comments on “Чи справді наш Хмільник такий?

Anonim
28.12.2010 at 04:06

дожилися москаль про Хмільник розпочав писати і що радує що це таки правда написана.

Козарлюга
28.12.2010 at 20:20

Щодо дороги від швейної до кладовища,та від швейної до ПТУ40, то це чиста правда – не дорога, а напрямок )))

Віталій
29.12.2010 at 10:29

ЯВ цьому випадку порадіти можна тільки за наявність в Хмільнику свободи слова… Все ж таки повідомлення з міського сайту, підконтрольного владі)))…

Sofia
02.01.2011 at 19:57

Що правда, те не гріх))))

Віталій
04.01.2011 at 12:35

Ура!!!!!!!!!! В нас таржєство дємакратіі та гласності… оментар на міському сайті ще висить…

Anonim
05.01.2011 at 01:27

А чого на вашу думку пане Віталію його мали видалити? Для того і розмістили той форум щоб люди писали все що вони думають. Я чула що це на вашому сайті видаляють коментарі які вам чи вашому Адмінові не сподобалися, або в них говориться те що вам не дуже подобається. Тоді саме ви порушуєте Статтю 34 Конституції України. А Міська Рада навпаки хоче бачити навіть такі коментарі громадян.

Віктор
05.01.2011 at 12:13

цікавий коментар)

Віталій
05.01.2011 at 15:18

Ви володієте справді достовірною інформацією щодо видалення коментарів. Скажу навіть більше: мої коментарі також видаляються… От такий в нас злий Адмін… Щодо порушення нами статті 34 Конституції України, то зауваження абсолютно безпідставне. Вказана Вами стаття визначає право кожного громадянина на свободу думки і
слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. І таке право нам усім має забезпечити держава. Якби якийсь державний орган спробував би закрити “Громадський форум Хмільниччини” – то тоді вже можна було б говорити про порушення вказаної Вами статті. Якщо говорити про видалення коментів, то тут вони видаляються тільки з метою дотримання норм порядності. Якби на Вашому паркані хтось писав би непристойності, чи не зафарбували б Ви їх?)))…
Щодо розміщення подібної інформації на офіційному сайті міста, то тут тільки одне зауваження. Вказаний сайт створений для поширення інформації та позитивного іміджу міста в мережі Інтернет. Якщо говорити про змістовне наповнення сайту, то й наша організація доклала певних зусиль, щоб зробити цей ресурс більш інформаційним та зручним. А от щодо формування позитивного іміджу міста (сподіваюся, що не варто пояснювати, навіщо це потрібно)… Я також не проти розміщення такої інформації, але тут зовсім інше питання:
– або в нас справді з демократією та свободою слова все добре;
– або владі байдуже то формування отого “позитивного іміджу”…

Заперечте, якщо я не правий…)))

Anonim
05.01.2011 at 15:36

На моєму паркані такого не напишуть. А якщо б і написали то я б ради сміху підписав би хто саме це написав. Це було б весело. треба вміти позитивніше дивитися на цей шалений світ. А якщо закрашувати кожен раз коли таке будуть писати то грошей не вистачить на фарбу.

Якщо я правильно зрозуміла то ви хочете щоб влада видала той коментар і тоді вам би була робота. Бо порушилися права людини. Ви напевно б написали 2-3 проекти на цю тему і відмили б гроші та ще заробити непоганий позитивний імідж громадського діяча. Цікавий хід, але дешевий та прочитується розумними гравцями. Але напевно партію ви програєте з такими дешевими ходами.

Владі не байдужий позитивний імідж, але думка громадян для них важливіша якою вона б не була негативною чи позитивною.

P.S. Цікаві провокації для тих хто не дуже знає для чого це все робиться…

Віталій
05.01.2011 at 15:49

Перепрошую, а де Ви бачили, щоб я хотів видалення того коментаря?))))…
Та й не вважаю я подібні анонімні коментарі чимось серйозним та вартим уваги…
Мене більш турбує відсутність повної інформації про прийняті рішення, відсутність на сайті такої важливої функції, як “Пошук”, відсутність Статуту територіальної громади міста Хмільника тощо… От це, на мою думку, варто уваги… Сподіваюся, що скоро все це буде виправлено (є певні зрушення в цьому питанні))).
А щодо наявності такого коментаря – то то не мій паркан… Чому я маю хотіти його зафарбовувати?
А Ваші домисли щодо проектів, відмивання грошей та позитивного іміджу громадського діяча просто мене розвеселили…

Sofia
05.01.2011 at 19:02

Вперше чую щоб громадська організація відмивала гроші. Навіть звучить якось не логічно!

Володимир Великий
05.01.2011 at 19:52

За порушення правил сайту, приймаються відповідні дії, не залежно від коментуючих.

Віталій
06.01.2011 at 09:42

На превеликий жаль, є випадки, коли громадські організації справді ведуть нечесну гру. Правда назвати це “відмиванням коштів” я б не наважився. Скоріше це несумлінне виконання взятих на себе обовязків (перед грантодавцем) або взагалі невиконання належним чином. Такі організації називають грантоїдами… І чи є грантоїдом певна організація – вирішувати все ж донору., бо то його гроші…

Anonim
10.01.2011 at 12:20

Пане Віталію ваші коментарі складають таке враження що моя хата скраю, а ви собі сваріться далі, а я поспостерігаю.

А чого Анонімні коментарі не варті уваги? бо людина не написала хто вона і все? через таке не варто її сприймати серйозно? така ваша відповідь каже тільки про одне, що ви вище ставите себе за інших! Но повернемося до теми На вашому сайті є Пошук і повна інформація про те що ви робите так чому ви написали що це вас турбує? Ну смійтеся на здоров’я кажуть це продовжує життя!

Пані Софія видно що ви не досить проінформовані у цьому питанні. таких організацій є багатенько.

А ваша Організація веде чесну гру? Фонд Братів Кличків знає як ви купували футболки які коштують 3 грн. за 6 грн.? Якщо це на вашу думку не відмивання грошей? тоді що це? Куди поділася різниця в 3 грн.???

Володимир Великий
10.01.2011 at 20:30

Попрошу притримуватись теми та не порушувати правила ресурсу.

1. Цей ресурс хоча і підтримується за рахунок РГО “ПРАВО”, але він не є офіційним!
2. На відміну від того що на офіційний сайт працює уся міська влада, і плюс до того ще й сплачується за останніми (застарілими) даними 450грн\міс. Погано ще не можна підрахувати точно, але можна припустити. 450 грн + якась частка від того хто потратив свій робочий час щоб написати статтю, + той хто надсилає їх та переглядає відповідність, можу припустити що ця сума більше 1000 грн(і це чистими).
3. Я можу помилятись,але переможцем міні грантів від Фонду Конрада Аденауера ГО “ПРАВО” не була…
4. За порушення правил, буде даватись БАН!

Віталій
11.01.2011 at 14:38

)))… А яке відношення громадська організація “ПРАВО” має до міні-грантів від фонду братів Кличко? Сміх та й годі)))…
Два маленьких уточнення:
1. Я мав до уваги не Ваші анонімні коментарі, а анонімні коментарі на офіційному сайті міста Хмільника…
2. Дивує Ваше бажання втягнути мене в безглузду суперечку… Якщо Ви абсолютно необглунтовано звинувачуєте когось в нечесній грі, то я справді намагаюся бути вищим за подібні суперечки… )))

Зайка
11.01.2011 at 16:27

Пане чи пані Anonim, ви вже якось визначте, чи ви особа жіночої статі чи чоловічої( це я про ваші закінчення в словах)… Доречі, про ціну футболок, вони коштують 30 грн.+ набивка з написом 45 грн.=75грн. По б’юджету саме така сума, все сходиться! Чи вам накладні і акти закупки показати? Не знаю де ви бачили ціну 6грн., за такі гроші навіть шкарпетки не купиш, не те, що футболки! Так що думайте, перед тим, як звинувачувати в чомусь когось!!!

Зайка
11.01.2011 at 16:29

Пане чи пані Anonim, ви вже якось визначте, чи ви особа жіночої статі , чи чоловічої( це я про ваші закінчення в словах)… Доречі, про ціну футболок, вони коштують 30 грн.+ набивка з написом 45 грн.=75грн. По б’юджету саме така сума, все сходиться! Чи вам накладні і акти закупки показати? Не знаю де ви бачили ціну 6грн., за такі гроші навіть шкарпетки не купиш, не те, що футболки! Так що думайте, перед тим, як звинувачувати в чомусь когось!!!

Волошка
11.01.2011 at 19:52

До речі, треба ще мати щастя, щоб знайти шкарпетки ціною в 6 гривень)) Видно, люди рідко ходять по закупи! Але, якщо хтось знає, де продаються футболки по 6 гривень, дуже прошу повідомити! Бо з цією кризою, та ще й підвищенням цін на тарифи – все згодиться в господарстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *