Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.12.2011

Чи варто приймати такі документи?

Громадська організація «ПРАВО» провела антикорупційну експертизу проекту нормативно-правового акту. Проект документу, який буде розглянуто на громадських слуханнях з подальшим затвердженням на засіданні Хмільницької міської ради, містить 26 зауважень…

Експертиза стосувалася проекту Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмільник.

Проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів відбувалося у відповідності до ч. 3 статті 15 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні».

З документом, який було піддано експертизі та її результатами ви можете ознайомитися в додатках.

Зараз громадська організація «ПРАВО» готує пропозиції за результатами проведення антикорупційної експертизи проекту НПА, які будуть офіційно представлені на розгляд міської влади.

Для довідки:

Антикорупційна експертиза (експертиза на наявність корупціогенних норм) – діяльність із виявлення в проектах нормативно-правових актів положень, що сприяють або можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень (корупціогенні фактори), та розробки рекомендацій з їх усунення.

Додатки:

Polozhennya ( 117 Kb )

Ekspertni_vysnovky ( 61 kb)

5 Comments on “Чи варто приймати такі документи?

Віталій
14.12.2011 at 15:59

Сьогодні пропозиції були офіційно надісланні міському голові.

Пронира
15.12.2011 at 14:19

Але громадські сдуxання були цікавими)))) Зокрема й питання про “встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмільник”. Один xвастався про тещо по даxаx лазив “асабісто” на “антенний безлад” споглядав, а інший репетував, що буде прилади зривати…)))) Та щей мзду xотіли стягувати без будь-якиx повноважень. Одна тітонька креслення принесла на будівництво по вул. 1-го Травня готелю “Xілтон”)))) та “Бізнес центру” в стилі господарської лавки біля базару (пік арxітектурної думки)… Біда!!! “Ну, были же люди, как люди…”

Віталій
15.12.2011 at 15:24

Чомусь пригадався Лермонтов: “Да, были люди в наше время, не то, что нынешнее племя…”

Пронира
15.12.2011 at 18:37

Цікаво й те, що вже самі працівники МР та і ншиx державниx установ почали сміливіше та відкрито висловлювати свою думку, щодо “поцоватиx” дій чи замислів окремиx персон, котрі можуть цими ж діями звести міто до колгоспного рівня арxітектури та озеленення. Комусь не xочеться розуміти, що xмільничани в великій кількості – це освідчені люди (мед. персонал, педагоги та ін.) і їм не можна “ліпити горбатого”, Xмільник – це не Уланів чи Козятин, де наляпано ржавиx МАФів та набудовано курників з написом “МАГАЗіН”…  

Віталій
15.12.2011 at 18:49

Щось мене на класиків потягнуло сьогодні… “Между тучами и морем гордо реет Буревестник – черной молнии подобный… То крылом волны касаясь, то стрелой взмывая в небо, от поет и в этой песне – наслажденье жаждой бури! … Буря! Скоро грянет буря!!!”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *