Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.01.2013

ЧИ ЗАБИЛИ ВИ В ЗЕМЛЮ БОДАЙ ОДНОГО СТОВПА, ЩОБ П’ЯНИЙ ПЕРЕХОЖИЙ МІГ … ПОЧУХАТИ СПИНУ…

100_6082Можливо трішки дивний заголовок, але саме таку тезу висловили читачі «опозиційної» (!!!) газети «Я та МІСТО» в листі до редакції.

Ми уважно ознайомилися з самим листом. Про емоції, які викликав цей матеріал в нас ми делікатно промовчимо. Просто вирішили розмістити сам матеріал на сторінках Громадського Форуму Хмільниччини, для того, щоб наші читачі могли прокоментувати прочитане в газеті. Нічого особистого, просто газета такої можливості не дає, на відміну від інтернет-ресурсу, а сайт, на якому розміщувалися матеріали з газети «Я та МІСТО» вже тривалий час не працює…

Вашій увазі пропонується сам матеріал. Перепрошуємо за неякісну копію…

100_6082

24 Comments on “ЧИ ЗАБИЛИ ВИ В ЗЕМЛЮ БОДАЙ ОДНОГО СТОВПА, ЩОБ П’ЯНИЙ ПЕРЕХОЖИЙ МІГ … ПОЧУХАТИ СПИНУ…

Небайдужий
04.01.2013 at 23:23

Істерика престарілого ідіота…. більше нема чого сказати 😆

Віталій
04.01.2013 at 23:54

Сьогодні в двох осіб на офісі, під час традиційного читання “опозиційної”, чуть не сталася істерика…))) я чуть чаєм не вдавився…)))

Кирило Тур
05.01.2013 at 00:17

Спочатку здалось, що писала дитина, дочитавши, зрозумів, що в людини маразм. 
Ну це і є типовий представник групи підтримки ВПГрушка та ПОДра.
Сценарій – Панаскевич, режисура – Дреженков, ГПродюсер – Грушко.
 
Продолжение следует.

Небайдужий
05.01.2013 at 00:17

Як написав би той старий маразматик: “шкода, що не вдавився” :)… мабуть головний редактор саме на те й розраховував, що усі опоненти діючих очільників вдавляться чаєм, прочитавши цю рідкісну маячню 😆

гріша
05.01.2013 at 00:26

нові громадські слухання! 

гріша
05.01.2013 at 00:30

класно сказано про місто алкоголіків,,,,,,,,,!який маразматік міг таке написати?

гріша
05.01.2013 at 00:39

кончена газета за людський кошт,та за кошт платників податків.

Гадина
05.01.2013 at 10:02

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) в мене істерика теж)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

LEON
05.01.2013 at 12:43

Батюшки м. Хмільника менше підписів зібрали на протест побудувати культову споруду на острові, біля кругового, ніж Вася з Петьою та Сірожою під “Листом до редакції”. Ця “статейка”, особисто для мене шита білими нитками в кабінетах влади. Але вже “оду зварганили”!!!!
Я, не буду ображати тих 87 громадян, розуміючи, що все це зроблено за них. Знаючи, що так звані “керівники”міста, читають коментарі на сайті ГФХ  хочу нагадати цим “писарям”. При минулій владі також багато чого робилося, їм не повезло лише в тому, що не було такої “халяви”, як” вибори.                     70% перерахованого в цій “статті” зроблнно за кошти кандидатів в депутати Катеринчука, Гайдаєва, Юрчишина, депутатів обласної ради Кривопішина, Юрчишина, підприємців міста, району та й області і все  з дозволу міської влади, зроблено з грубим порушенням діючого законодавства. Без погоджень і дозволів, без кошторисів і проектно-кошторисної документації, і. т. д., і. т. п.                                                                                  Про-те існує і відмінність в роботі нинішньої влади від своїх попередників і полягає вона в тому, що в ЗМІ необхідно обовязково відобразити, що все робиться за ініціативи Грушка з вивішенням відповідної таблички на спорудженому обєкті чи в коридорі міської ради. Міські “мужі”, апарат міської ради перетворили в бригаду ЖЕКу чи комунсервісу, вручивши їм віники і лопати а голова, як лісоруб, бігає по місту з бензопилкою. І лише Петя, з висоти четвертого поверху, як істинний керівник , за усім цим споглядає і контролює.  Чи все проходить за розробленим сценерієм?

Віталій
05.01.2013 at 15:13

В мене в фейсбуці в друзях відомий журналіст Василь  Кізка. Сьогодні від розмістив таку інформацію. Звичайно, він мав на увазі не цей матеріал, яке ця фраза якраз дуже гарно ілюструє всю нашу ситуацію. Тож прошу, мовою оригіналу, як то кажуть:
Василь Кізка: “Народ український дійсно скаже – як зав”яже. Раїса Жучинська, село Гонорівка, Ямпільського району, 75 років: “Перехвалене, як пересолене”

Так Надо
05.01.2013 at 18:20

Не можу втриматися – процитую: “Видання “Я та місто” увійшло в наше життя яскравим сонячним променем, обдарувало нас не тільки цікавою інформацією, а й бурхливою енергією молодих журналістів…” я так розумію, молодих журналістів там є багато і вони систематично “пенсіонерів обдаровують бурхливою енергією…”Цікаво, а це як???

Віталій
05.01.2013 at 18:51

Краще не питайте. а то адмін забанить того, хто наважиться дати відповідь… Бо нутром чую, що то якась парнографія…)))

Так Надо
05.01.2013 at 19:12

Завойовують аудиторію – хто чим може…

Небайдужий
05.01.2013 at 20:12

бурхливою енергією молодих журналістів…

Я так думаю, це банальні 220 вольт в розетках автора за рахунок Панаскевича, який разом з іншими “молодими журналістами” крутить в своїй редакції педалі якогось електрогенератора 😉

Гігібайт
06.01.2013 at 11:00

Продвинутий дідусь. Стільки всього знає. Це ж щоб таке написати, треба ходити на сесії, відслідковувати вулиці і майданчики, які зробила влада, читати місцеві газети й інтернет  ресурси, зібрати аж 87 підписів жителів різних вулиць, доставити листа в редакцію, так вперто захищатися за владу. Таки дєдушка тоже в долі)))
 

Баба Варка
06.01.2013 at 14:42

Як хмільничани не похвалять – то нехай хоть самі на себе  напишуть. А це саме так і є, думаю, петрик нічку не поспав і от що вийшло. Молодець, ай молодець.

Небайдужий
06.01.2013 at 14:52

…думаю, петрик нічку не поспав і от що вийшло.

Ні, це хто завгодно, але не Петрик. У нього мізків не вистачить навіть так написати 😉

Гігібайт
07.01.2013 at 17:26

Сергійко нічку не поспав))

Кьёче
07.01.2013 at 21:58

Не полінувався, прочитав. Паранойя діда.

Гід
07.01.2013 at 22:17

Я б скоріше сказав “Лист від редакції”, в сосіда порося перед різдвом верещало так само як Сірожа. Що до робочих місць, цікава думка виявляється Панас роботодавець, але наскільки мені відомо ті декілька чоловік які в нього працюють офіційно не оформлені!!!! Вислів про те, що депутати хочуть ЗНИЩИТИ газету придумав сам же редактор цього видання. Немає бюджетних грошей не має газети??? Сергійку хочеться побажати не бігати щодня по мерії, а перо в руки і натхнення в голову.

Пронира
08.01.2013 at 00:13

Панове, даремно xилите на ветерана… Не пишуть люди в поxилому віці “…в бюджет “капають” податки”. І “глибокий роздум” на тему “пам”ятник матері” майже дослівно озвучувався раніше і неодноразово)) Не приємно, що “комбінатори” використовують у своїй туxлій сxемі людей, котрі й на 50% не розуміють в чому справа, xто до кого АпАзіція та “xу із xу”…)))

Глеб
08.01.2013 at 00:23

Я ещё не видел ветеранов, которые к опонентам обращались “пан” или “пани” 🙂 В газете, скорее всего, опечатка, – как и в первой же строчке текста, где Хмельник назван “Хміник” 🙂 Просто читать нужно, скорее всего, не “ветеран”, а “ветеринар” 🙂

Жека
08.01.2013 at 19:24

Пам’ятник матері, Сірожа на дошці пошани, йолочки, клумбочки, фантанчики, замах на знищення владного буклета Панаскевича, листи дєдушок-маразматиків,  – Господи, які примітивні баталії переживає наше місто-курорт! Прям без газетки воно не виживе, без пам’ятника матері, воно не виживе, без од меру місто теж рухне. Вам не соромно, шановні можновладці??? Чи це просто окозамилювання, доки ви, шановні можновладці, роздаєте обіцяну земельку прокурорам і ментам? Про це вже давно люди знають.

саша
08.01.2013 at 21:21

Стид та позор !Вася з Петьою дуже  низько  оцінюють інтелект  Хмільничан.Шановні керівники ,напишіть   заяви  за  власним  бажанням , щоб  не спозоритись  зовсім перед народом  за  свої “ДІЯННЯ” і  щоб  не попасти  в тюрму ,бо прокурор не прикриє , хоча ви  всім  розказуєте  , що він  вас  прикриває.Депутати , а Ви  де,Як  не  соромно покривати своїм  голосуванням грязні справи. До  вас  при  такому  розкладі також  доберуться ,  до  кожного  , в залежності  від  того , як він  голосує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *