Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.10.2013

ЧИ ЗАКОННО ВІДБУВАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НА КЛАДОВИЩІ?

00233998Багато хмільничан є свідками будівництва на кладовищі, яке знаходиться навпроти військкомату. Про це будівництво свого часу навіть писалося на Офіційному сайті міста Хмільника, мовляв, там має бути дзвіниця.

Але виникає питання: а чи законно відбувається оте будівництво і чи всі дозволи та погодження було для цього отримано? В приватних розмовах з депутатами міської ради було виявлено, що вони не пригадують, чи приймалися міською радою якісь рішення щодо цього будівництва. Невже знову фантазії міських очільників перемогли ЗАКОН? А якщо так, то куди дивиться інспекція ДАБК?

Наразі залишається багато питань без відповідей… Наприклад:

1. В користуванні чи у власності якої юридичної чи фізичної особи перебуває земельна ділянка на якій розташовано міське кладовище по вул. Леніна в м. Хмільнику? Яка площа і кадастровий номер зазначеної земельної ділянки?

2. Чи надавалися Хмільницькою міською радою юридичним чи фізичним особам у власність чи користування земельні ділянки під забудову на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику?

3. Будівництво якого об’єкту протягом вересня-жовтня 2013 року відбувається на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику? Хто є замовником вказаного об’єкту містобудування та яким суб’єктом господарювання виконуються підрядні роботи з його будівництва?

4. Чи видавався Хмільницькою міською радою або її виконавчим комітетом дозвіл на будівництво об’єкту, який будується протягом вересня-жовтня 2013 року на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику (навпроти будівлі військового комісаріату)?

5. Чи видавалися Хмільницькою міською радою або її виконавчим комітетом замовникові будівництва вихідні дані на проектування об’єкту містобудування, який будується протягом вересня-жовтня 2013 року на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику (навпроти будівлі військового комісаріату)?

6. Чи погоджувалася та затверджувалася Хмільницькою міською радою або її виконавчим комітетом проектна документація на об’єкт містобудування, який будується протягом вересня-жовтня 2013 року на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику (навпроти будівлі військового комісаріату)?

7. Чи укладено із замовником об’єкту містобудування, який будується протягом вересня-жовтня 2013 року на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику (навпроти будівлі військового комісаріату) договір про пайову участь в розвитку інфраструктури міста Хмільника? Якщо не укладено, то з якої причини і чи вживалися міською радою чи її виконавчим комітетом якісь заходи з укладення вказаного договору?

8. На яких підставах міський голова м. Хмільника Грушко В. П. щоденно протягом вересня-жовтня 2013 в свій робочий час виконує функції підсобного працівника на будівництві об’єкту, який будується протягом вересня-жовтня 2013 року на території міського кладовища по вул. Леніна в м. Хмільнику (навпроти будівлі військового комісаріату)? Яким чином протягом цього періоду обліковується робочий час міського голови за його основним місцем роботи і хто в цей період виконує його функції?

І щоб хоч трішки прояснити ситуацію з цим будівництвом, сьогодні на імя міського голови було направлено запит на інформацію з проханням надати відповіді на всі, зазначені вище, питання… Що ж, чекаємо на відповідь…

4

11 Comments on “ЧИ ЗАКОННО ВІДБУВАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НА КЛАДОВИЩІ?

Пронира
17.10.2013 at 12:15

Відповідь з МР на подібний запит в стилі “не погоджувалось, не проводилось, не видавалось і т.д.” здається вже була надана по іншому об”єкту (пам”ятнику), а тому якоїсь розумової віртуальності у цій відповіді теж не слід очікувати(минулого разу ж проканало). А на словаx відповідь теж всім знайома: це ж красіво і для людей…))

Небайдужий
17.10.2013 at 12:46

1. Пам’ятник мамі;
2. Зупинка Бойка;
3. Рибний магазин “Дари мера”… ой- моря ;);
4. Невідоме будівництво на кладовищі….
Чи не забагато самочинних об’єктів в місті за один рік? Навіщо в місті потрібен дармоїд на посаді інспектора ДАБК, який на всі ці незаконні будівництва просто-напросто широко закриває очі?

ХМІЛЬНИЧАНИН
17.10.2013 at 22:19

Будівництво відбувається незаконно ,але вася еаже ,що до нього примахуються ,бо він працьбвитий і не привик протирати штани.Я думаю .що він каже правду по відношенню до штанів.Нащо йому дірки в кишеннях ,куди він ложе незаконно зароблене бабло.

ігуанодон
20.10.2013 at 09:21

може це вони там мавзолей будують 

Умка
23.10.2013 at 22:20

гуанодон 20.10.2013
може це вони там мавзолей будують
 
 
 
 
Цікаво… Для кого???
 
 

Небайдужий
23.10.2013 at 22:23

Посадову усипальницю для міських голів і їхніх перших заступників 😆

Умка
23.10.2013 at 23:10

Дякую! В точу…
 

Умка
23.10.2013 at 23:11

Вибачте   В точку…

МирВан
16.12.2013 at 15:48

“Незаконне будівництво”)) магазин – може бути, а от памятник мамі кому не вгодив? – місце вибрали непогано…хіба в нас в районі виродились люди які люблять і шанують матір??

Пронира
16.12.2013 at 18:19

В нас в районі ще не виродились люди, що здатні бачити те чого не xочуть бачити інші, котрим варто поставити пам”ятник, ящик з ЙОлкою, загін козачат створити та купу ін. дурні робити водночас з розтягуванням бюджетниx коштів. А грають на звичайниx людськиx емоціяx, використовуючи такі святі поняття, як мама, діти, батьківщина, віра, релігія та ін.

МирВан
16.12.2013 at 18:46

поставити пам”ятник, ящик з ЙОлкою, загін козачат створити- це доволі такі непогані справи… А от за розтягування бютжетних коштів …))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *