Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

01.07.2014

ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ ПАН СИВАК ГОЛОВНИМ ЛІКАРЕМ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ЛІКАРНІ?

Знак окликуТермін дії контракту, на підставі якого головним лікарем Хмільницької районної лікарні працював пан Сивак, закінчився.

Про це повідомляє, з посиланням на Офіційний сайт вінницької обласної ради, інтернет-видання «Інформаційна Вінниччина».

В повідомленні, зокрема, йдеться про таке:

«Вінницька обласна Рада повідомляє про закінчення 31 липня 2014 року строку дії контрактів, укладених з керівниками таких закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області…». Далі йде перелік 23-х медичних закладів. Серед них – Комунальна установа «Хмільницька центральна районна лікарня».

Таким чином посада головного лікаря Хмільницької лікарні наразі є вакантною.

Як зазначається в оголошені, документи від претендентів на посади керівників медичних установ, в тому числі й Хмільницької лікарні, рада прийматиме до 11 липня 2014 року. Крім того, облрада пропонує громадським організаціям, трудовим колективам взяти участь в обговоренні кандидатур на посади керівників медичних закладів охорони здоров’я з 14 липня по 18 липня 2014 року та надати свої пропозиції в обласну Раду до 22 липня 2014 року.

9 Comments on “ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ ПАН СИВАК ГОЛОВНИМ ЛІКАРЕМ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ЛІКАРНІ?

Пронира
01.07.2014 at 21:51

Наступний має бути тіко з династії…))

володимир
02.07.2014 at 17:21

Грушкової?)))))

????
02.07.2014 at 21:38

наприклад вася ветеринар малий.Так як старший грушко брав хабарі за те що пропускав дохлий скот , так вася може потенційно брати хабарі за людей які можуть вмерти , але ще живі.

Щастячко
06.07.2014 at 12:55

Ще б у відставку начмеда і його дружину, то ще гірші хабарники!
І взагалі немає в Хмільнику жодного достойного лікаря на посаду головного лікаря, всі зажерливі хабарники. Будемо надіятися, що призначать когось з області, і він буде достойним головним лікарем! Що ж стосується цього Сивака, то це просто жах, він на роботу брав медпрацівників не дипломованих та неосвічених, причому навіть у “Дитяче відділення” тупих медсестер, через яких постраждала не одна дитина(((( Взагалі потрібна громадська експертиза ХРЦЛ!

справедлива
13.07.2014 at 04:18

А давайте обговорим не тільки Сивака та начмеда з дружиною. Шумигора Ніна Броніславівна – лікар,депутат облради.Виховала доньок також лікарі, побудувала будинок, купила новеньке авто. Доньки регулярно відпочивають на дорогих курортах. то в Дубаях, то на Кіпрі,постійні відвідувачки ресторану Маестро. То хто спонсор????

Ясноока
13.07.2014 at 06:50

Доречі про дитяче відділенн. Завідуюча – Щумигора,вона ж депутат облради. хатинку побудувала в 3 поверхи, авто новеньке купила, доньок на лікарів вивчила. Працюють доньки горя не знають.Регулярно відпочивають на дорогих курортах, то в Дубаях, то на Кіпрі. А спонсор хто? Невже за зарплату?

справедлива
13.07.2014 at 07:08

Так так. Та і в МАЕСТРО дівчатка дуже часті гості. Доречі це ж дешева столовка. І все за зарплату.

Дід Відун
14.07.2014 at 17:10

А чого обговорюється тільки дитяче відділення. Є в нас роддом завідуюча Вознюк О.В., яка постійно носить гроші Сиваку, бере за роди 2000-3000 грн, та вимагає їх в людей. Ось такі пироги, в ви говорите про доброго організатора та керівника Сивака. Хапуга він і хабарник.

LEON
14.07.2014 at 19:30

Побори проходять не лише в дитячому відділені. Скажіть в яких відділеннях вони відсутні? Починаючи від санітарки і до лікарів встановлена такса за лікування, операцію, догляд за хворим, направлення до бласної лікарні і.т.д, і.т.п., влаштування на роботу в лікарню. Сивак цю погань ніколи не знищить,чи причетний він чи ні до цих поборів, але він закрив на все це очі, він від цього живе і я, йому не заздрю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *