Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.02.2011

Чи зігріє хмільничан «Гаряча лінія»?

На офіційному сайті міста Хмільника з’явилося оголошення про створення «Гарячої лінії». Ідея начебто гарна, але завдячуючи особливому хмільницькому підходу до вирішення проблем, ця ідея має реальний шанс перетворитися на фарс…

Ось згадане оголошення з міського сайту:

«Відповідно до розпорядження міського голови Василя Грушка від 31.01.2011р. №21-р на першому поверсі, у приміщенні Хмільницької міської ради, у приймальні громадян за тел.: 2-40-15 створена «Гаряча лінія».

Щоп’ятниці з 15.00 год. – 16.00 год. із городянами у телефонному режимі спілкуватимуться заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради».

Якщо Ви уважно читали, то звичайно звернули увагу на час, коли ця «Гаряча лінія» працюватиме. Хто не зрозумів – пояснюю: «Гаряча лінія» працюватиме «Щоп’ятниці з 15.00 год. – 16.00 год.!!!». Аж цілу годину в тиждень!!!

В моєму розумінні, та напевно це загальноприйнята практика, «Гаряча лінія» – це коли за консультацією, у разі виникнення потреби, можна звернутися цілодобово (для прикладу – «Гарячі лінії» мобільних операторів)., чи хоча б на протязі робочого дня. Тобто «Гаряча лінія» – це постійно діючий механізм консультування чи реагування. А в нашому випадку – одна година на тиждень…

Уявіть ситуацію, що виникає потреба звернутися до міської влади в понеділок… Наші громадяни люблять «залучати» до вирішення своїх проблем міську владу. Скаржаться на перевізників, на двірника, на ЖЕК… І ще на багато негараздів… Уявили? От і добре… От і чекаємо до п’ятниці… Бо – «Гаряча лінія»…

То чи варто сприймати як велике благо такі ініціативи місцевої влади? Чи справді «зігріє» порадою та допоможе оперативно вирішити проблему така аж дуже «Гаряча лінія»? Питання риторичне…

16 Comments on “Чи зігріє хмільничан «Гаряча лінія»?

Віктор
08.02.2011 at 09:02

Гаряча лінія має бути гарячою, а не так на часок, “тіпа на розогрєв”. Практично будо так:одна бабка “сяде на вуха”, то й усю ту годину буде виступати.

Віталій
08.02.2011 at 15:30

На мою думку “гаряча лінія” має бути присвячена якомусь питанню. Наприклад, нових тарифів за ЖКП, створення ОСББ чи якесь інше питання. А в такому випадку це просто піар та популізм. Мовляв, пасматрітє, какіє ми откритиє…

DC_Dent
09.02.2011 at 09:42

Дуже скоро (гадаю, вже до кінця року) мешканці міста відчують професійний рівень оновленої влади. Мельком почувши декілька розмов з працівниками комунальних підприємств, можу зробити висновок, що основний мотив керівників міста – мінімум обов’язків та відповідальності, зате максимум бізнеса та понтів.

Козарлюга
09.02.2011 at 10:06

Шановний дисиденте, вже судячи по вашому нікнейму можна припустити, що ви заангажовані по відношенню до жителів міста та його керівництва. Крім загальних фраз, нічим не підтверджених іншої інформації від Вас не чути. Це ніби а хай буде гірше бо я ж говорив )) Неправильний підхід, бо особисто я вірю що наше місто буде розвиватись і надалі

Козарлюга
09.02.2011 at 10:11

А щодо гарячої лінії, то це добре оскільки, крім прийому громадян існує можливість зателефонувати. Хтось іронічно зауважив що бабуся-пенсіонерка годину займе, якраз ця бабуся і не може попасти на прийом. А кому потрібно, той прийде на прийом. 24 години на добу створення колл центру реально, але фінансово неможливе, оскільки потребує значних коштів, та й якщо заступники нічого не робитимуть а тільки відповідатимуть на звінки, то у жителів з”явиться набагато більше питань пов”язаних з їх роботою. Критика це добре, але не коли критика заради самої критики.

Віталій
09.02.2011 at 11:48

Так, гаряча лінія – це добре, але коли дотримані певні моменти… До речі, в мене питання. А що, раніше не можна було зателефонувати? Вона була і не думаю, що такий формат “гарячої лінії” щось виправить. На мою думку це звичайні понти. Гаряча лінія має бути тематичною.
Щодо критики заради критики. Звичайно, якщо так підходити до справ, то користі від цього мало. Один мій знайомий не сприймає Партію регіонів тільки через те, що це Партія регіонів…))). А в Хмільнику саме Партія регіонів ініціюватиме демонтаж памятника .І. Леніну. Тож не варто критикувати заради самого процесу…
А щодо дій новообраної влади, то тут критикувати просто необхідно. Наприклад, не зовсім продумана політика щодо ЛСББзації міста, не до кінця продумані механізми відмови від певних послуг, який надає ЖЕК… Я можу назвати ще багато прикладів. До того ж ми висвітлюємо певні проблемні питання на нашому сайті. Так що – читайте й робіть висновки…

Віталій
09.02.2011 at 12:08

До речі, на міському сайті є інформація, що створена “Гаряча лінія”, але правда з іншої причини. Привожк цитату:

“У Хмільницькій міській раді цілодобово функціонує «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» щодо моніторингу надзвичайної ситуації (тел.: (04338) 2-23-18; 097-227-85-54 – керівник – Мазур Наталія Петрівна)…”.

А тепер поміркуймо, яка “гаряча” більш доречна, ефективна та професійно створена? Правильно, звичайно друга. Бо має головний компонент – тематична привязка… Правда дуже хочеться, щоб ТАКИХ “привязок” не було б взагалі… Кому цікаво:

http://hmilnyk.osp-ua.info/

Бо
09.02.2011 at 12:37

Не зовсім зрозуміла позиція пана Віталія в частині тематичності “гарячої лінії”. Що значить тематична? звонити лише по комунальним питанням? чи лише по земельним? А як же інші питання? Якась дискримінація… Все-таки коли орган місцевого самоврядування створює “гарячу лінію” то мабуть він має давати відповіді та вирішувати всі питання які входять до компетенції такого органу місцевого самоврядування. А до компетенції міської ради входить дуже багато питань. Це буде принаймні логічно.
Щодо професійності та часу роботи “гарячої лінії” від коментарів утримаюсь, оскільки професійність приходить з часом а години рооботи залежать від можливості органу, який створює “гарячу лінію”.

Віталій
09.02.2011 at 12:43

Перепрощую, ось вірне посилання:

http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=43454

Віктор
09.02.2011 at 13:01

Ініціює, але чомусь один з їх членів будучи ще при владі на себе відповідальність брати не хотів. Запитання просте: що стали патріотами? Не вірю (казав Станіславський). Горбатого могила… Піару захотіли? Вірю дещо більше.
Ти ж памятаєш Віталій, чим завершилася наша остання ініціатива щодо демонтажу памятника – відписками тіпа ми не знаєм шо він і хто він і кому належить

Віталій
09.02.2011 at 13:09

Звичайно памятаю… Більше того: свято бережу ті відписки… Думаю варто ініціювати “круглий стіл”, запросити “одного з її членів” і спитати, як казав Жванецький : “А собственно их-за чего?” Що, вже знають? Чи може щось змінилося… Але факт залишається фактом… Це питання ініціюють саме Регіони, а не КУН чи не дай боже ВО “Свобода”…)))

Віктор
09.02.2011 at 14:50

Чому не ці і не ці? Я десь на сторінках вже давав відповідь фактично на це питання. Тому що партії працюють під вибори і на вибори! Системності я не бачу в жодному місцевому осередку, навіть зважаючи на те що у них є штаби і там сидять дівчатка і розблять вигляд роботи. Партійна система в україні, гнила й, щоб там нам не вішали на вуха, вертикально орієнтована на лідера – “князька” чи “князівну”. Щодо “круглого столу” – можна але потрібно трішки зачекати…. Ленін нікуди не втече… нажаль)

Ester
10.02.2011 at 09:17

“Гаряча лінія” – це добре, але і в мене є декілька питань:
– чому в пятницю? адже деякі питання потрібно вирішувати швидко, а не чекати всі вихідні;
– Чому одна година? чому не на вихідні?
– чому дійсно не тематична, адже питання можуть бути різного характеру починаючи з жеку і закінчуєчи дітьми. Чи може одна людина знати всі питання і надати кваліфіковану консультацію по всіх питаннях якими займається міська рада?
– а чи не буде це своєрідною отмазкою в надані консультацій громадянам тим чи іншим відділом мол є гаряча лінія звоніть туди?
мені здається, що звертатися краще у відділ, який спеціалізується проблемним питанням.

Віталій
10.02.2011 at 12:11

Цілком згоден з Естер. Але вважаю пояснити свою, комусь незрозумілу, позицію… В оголошенні сказано, що відповідати бубуть заступники. Ви вважаєте їх спеціалістами в усіх сферах життєдіяльності громади? Я сумніваюся. Уявіть ситуацію, уоли “сидіти” на гарячій лінії буде заступник, який опікується питаннями ЖКГ, а дзвінок стосуватиметься медичної сфери чи проблем з дитиною. Як тоді? Вихід такий: для членів громади мають бути доступні телефони всіх управлінь та відділів виконавчих органів міської ради, а “гаряча лінія” все ж має бути тематичною…

Віталій
10.02.2011 at 12:53

Ось приклад ще одної “Гарячої лінії”…

Віталій
10.02.2011 at 12:56

Чи ось, наприклад… Думаю, що після цього моя позиція стане зрозумілою…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *