Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.10.2015

«ДАЙТЕ ШАНС ПРОЙТИ В МІСЬКРАДУ ЛЮДЯМ З СОВІСТЮ…»

11012461_870126089749048_7481883008979065217_nУкраїна та наш народ варті кращої долі, заможнішого життя. У нас є все, щоб життя кожного було мирним і щасливим, щоб наша Україна стала державою захищеного дитинства, реалізованої юності і забезпеченої старості.

Менше місяця лишилося до місцевих виборів. За наступні кілька тижнів нас закидають купою агітаційних матеріалів. І чим менше часу до вашого вибору, тим складніше його буде зробити.

Дуже хочеться, щоб ці вибори дійсно стали переломним моментом у долі міста Хмільника і більше не повторилася ситуація, коли виборці стануть об’єктами маніпуляцій, інформаційної блокади та дезінформації з боку кандидатів в депутати міської ради та кандидата на посаду міського голови, які банально обдурюють своїх прихильників та спотворюють їх волевиявлення лише для того, щоб лобіювати свої ж власні інтереси, для яких перемога – самоціль, а інтереси виборців – ніщо,

Ці вибори дуже важливі, бо вони – єдина можливість перезавантажити владу на рівні міста.

Революція Гідності, яка об’єднала активну частину хмільничан, була лише першим кроком. Наступним кроком мала стати заміна влади на місцях. Українці вже переобрали Президента ( хоч і не дуже вдало), обрали новий склад парламенту. Незмінними лишилися лише місцеві ради. Інакше той шанс на зміни, який подарував нам Майдан, буде даремно змарнований.

Будьте свідомими. Не забувайте, що наступний шанс змінити владу буде щонайменше через два роки. Не підете ви на вибори, або проголосуєте за “гречкосіїв” – наступні два роки будете нарікати все на ті ж самі проблеми з дорогами, сміттям, тощо. Але нарікати треба не тільки на депутатів, а ще й на тих, хто їх обрав!!!

Вибір Є! Перегляньте список кандидатів, і обов`язково знайдете достойного. Варто лише пошукати і розібратися хто кому ким приходиться. Обирайте не бізнесменів, а громадських активістів, волонтерів, свіжих людей. Дайте шанс пройти в міськраду людям з совістю. І хай вони не роблять великих піар-акцій, не підгодовують вас гречкою, не замальовують все в фіолетовий, але ж вони і не “кришували” бандитів, не грабували ваші кишені.  Подумайте ще раз, перш ніж віддати свій голос тому, хто вашим життям не цікавиться.

Пам’ятайте, що специфіка місцевих виборів, це насамперед, проблематика: благоустрою територій, бюджетів, кадрової політики, ЖКГ, соціально-економічного розвитку територій, права місцевого самоврядування, будівництво, інфраструктура і транспорт, залучення інвестицій, освіта, медицина, відпочинок та дозвілля.

Не бійтеся тиску адміністративного ресурсу. Навіть якщо керівник змушує Вас проголосувати за певного кандидата, він все рівно не зможе проконтролювати Ваше волевиявлення. Сказали – «так», а зробили, як вважаєте за потрібне. Якщо вимагають певних доказів волевиявлення – це вже юридична відповідальність.

Пам’ятайте, що вибори до органів місцевого самоврядування – це своєрідний суспільний договір між Вами та тими, кого Ви вважаєте достойними і гідними представляти власні інтереси!!!

Олександр Ніжельський

23 Comments on “«ДАЙТЕ ШАНС ПРОЙТИ В МІСЬКРАДУ ЛЮДЯМ З СОВІСТЮ…»

Вілія
08.10.2015 at 15:24

Саша – Ти є десь у списках???

Волошка
08.10.2015 at 15:42

Саша, респект! Вірно написав!

Віталій
08.10.2015 at 16:13

Балотується в депутати міської ради по округу № 32

ОгО
08.10.2015 at 16:13

Чуть не заплакав, яке лицемірство чути про Революцію Гідності від людини, яка служила вірою і правдої ПР, возила людей на антимайдан і до тепер носить портрет Януковича в нагрудній кишені. Саша, а кого з “достойних” людей ти взяв до нинішнього списку “Опіздаційного блоку”, чи може ти так скромно називаєш себе дорогого ?

Олександр Ніжельський
08.10.2015 at 16:46

Нічого дивного в тому, що я пишу про Революцію Гідності не має. Та й я висловив думку пересічного громадянина. І щодо ліцемірства – не перегибайте. Все, що сталося на майдані під час Революції – жах, якого можливо було б минути, якби не деякі політики, а наслідком стало загибель ні в чому не винних простих людей. І ніхто під прицілом не змушував іздити людей. Не шукайте винних в Хмільнику!!!
Цуратися Януковича я не буду, але завишати його також. Як і будь-яка влада, ПР наробила дуже багато помилок, але більш стабільнішої економічної ситуації в країні, не було при жодній владі… І не дивно, що наразі до влади йдуть бувші регіонали, які працювали при тій владі. За два останні роки, рівень життя населення тільки погіршився, а нинішня влада збагачується. Збагачується так, що Януковичу і не снилося (і всі мовчать про бізнес РОШЕН, про Вінницьких у владі, про масовий пресинг “неугодних”, про скорочення середнього бізнесу, тощо). Можливо, хоча б з місцевого рівня, ми почнемо міняти країну.

Сергій
08.10.2015 at 18:37

Цинізм. Ледь не вихваляє Яника. Що з такою мерзотою робити?

боб
08.10.2015 at 19:11

саша шо ти гоніш)))))

Виталий
08.10.2015 at 19:56

Ви хоч розумієте про що ви кажете це верх цинізму просто не має слів одні емоції

Олександр Ніжельський
08.10.2015 at 20:06

Шановні дописувачі! Я прошу пробачення, якщо когось зачепив!!!
Ще раз наголошую, я не вихваляю режим Януковича і, навідь, багато в чому засуджую, як і більшість з Вас!!! Ще жодна влада не була хорошою. Критикували і Кравчука, і Кучму, і Ющенка, і Янукович в цьому списку не виключення.
Але я також засуджую реалії сьогоднішнього життя! Невже після Революції Гідності ми стали жити краще? Невже Вам, шановні коментатори, стало спокійніше за майбутнє Ваших дітей? Якщо так, то ми живемо на різних планетах. Я бачу лише обурення та зневір’я людей у прийдешній владі, я бачу підвищення цін на товари, послуги тощо, але не бачу підвищення заробітних плат та пенсій, я бачу зниження рівня життя країни, я бачу неспокій, який панує в громаді, в решті решт я бачу ВІЙНУ!!! Невже саме цього очікували українці після Революції.
Я мав великі сподівання на зміни в Україні в цілому та місті Хмільнику, а маємо те, що маємо!!! Як говорить прислів’я “Хтіли як краще, а получили як завжди!”

смерть ворогам
08.10.2015 at 20:12

А хто це такий

Виталий
08.10.2015 at 20:38

Я мав великі сподівання на зміни в Україні в цілому та місті Хмільнику, а маємо те, що маємо!!! Як говорить прислів’я “Хтіли як краще, а получили як завжди!”Ви думаєте що після цих виборів щось почне змінюватись як у країні так і у нашому місті прокиньтесь це все лише пусті обіцянки все як завжди закінчаться вибори і все як було так і залишиться хоча звісно не хотілось би так думати але нажаль

Олександр Ніжельський
08.10.2015 at 20:46

Щодо цинізму. Цині́зм (грец. вчення кініків) — нігілістичне ставлення до людської культури та/або відверто зневажливе, зухвале ставлення до загальноприйнятих норм моралі, етики, до кого/чого-небудь, що має загальне визнання, повагу.Терміни цинік, циніки, цинізм походять із давньогрецької філософії. Висунувши ідеал безмежної духовної свободи індивіда та зведення до мінімуму потреб, кініки ставилися з демонстративною зневагою до соціальних інститутів, звичаїв і загальноприйнятих культурних норм.

Кого, кого, а мене звинувачувати у цинізмі не треба. В решті решт, Ви, шановні, критикуєте все і вся, а самі… Чому, коли в країні йде війна за територіальну цілісність країни, Ви просижуєтесь біля своїх ПК та обливаєте брудом всіх, хто щось і якось пише не так, як Ви собі намислили. Чому тікаєте від військоматів? Я вам відповім. Тому що Ви і є тими самими циніками. Тому, що Вам набагато легше сидіти дома і змагатися у красномовності, хто кого краще “обсере”. Інші хай мобілізуються, нехай воюють, нехай гинуть, а ви : “Моя хата з краю, мені і дома непогано воювати!”. От таке ваше ставлення до народу, до влади, до людей…
Я, доречі, не тікав і, маючи можливості “відкосити”, пішов до лав ЗСУ і проходжу службу, хоча я далеко не військова людина… Це мій обов’язок, як громадянина, по мірі своїх можливостей, захищати країну, в якій я прожив більше 30 років. І, можливо, із етичних норм, я віддаю свій борг за те, що сталося в Україні під час Революції!!!
А Ви, якби пішли до армії, просто в навчальну частину, почули, як рядові солдати та офіцери відгукуються про нашу владу і що вони про неї думають.
Шановні дописувачі! Я ніколи не був, не є, і дай Бог, не стану циніком! Я завжди говорив, те що думаю, при будь-якій владі, подобалось це, чи не подобалось комусь, за що, іноді, припадало від своїх же…

Олександр Ніжельський
08.10.2015 at 21:06

Пане Віталію! Я з Вами згоден. Але песимістичні настрої потрібно убирати. Надійтесь на краще, допомагайте не словами, а реальними справами і, можливо, врешті решт, наше місто все-таки зміниться. Годі жувати те, що не жується!
Мене звинувачують у причетності до минулої влади, але саме я з своїми колегами борюсь в місті з маршрутними перевізниками. Є перемоги, є поразки в боротьбі, є судові рішення, які не виконуються міською владою. Але ми хоча б намагаємось, щось зробити для жителів міста для покращення якості маршрутних перевезень, для зниження вартості маршрутних перевезень. Хоча можна було б сісти біля комп’ютера і чекати “а коли, і що зміниться”.
Не чекайте, а починайте щось робити, або хоча б організуйтесь. Ви, ваші знайомі та друзі, ще десяток та сотня людей підтянуться, і разом ми все-таки зможемо змінити життя в місті! І ці зміни будуть лише на краще!!!

Волошка
08.10.2015 at 21:37

Сашо, при Януковичу жилося стабільно в основному тим, хто був до нього наближений. А для простого люду то була лише ілюзія стабільності. як і тепер, живуть по-новому лише обрані, а народ затягнув паски. І те, що зараз колись патріотично налаштовані військові зневірюються у владі, теж факт. Зміни в країні будуть залежати від всіх громадян, бо пасивність породжує нове зло. Ти знаєш моє ставлення до ПР, але й серед противників ПР є бидло, яке розкрадає країну. Людину не судять по тому який в неї кумир чи керівник, її судять по вчинках.

Олександр Ніжельський
08.10.2015 at 22:38

Дякую Волошка. Саме це я і насагаюся донести! “Людину не судять по тому який в неї кумир чи керівник, її судять по вчинках”, а я, наче б то людей не ображав. І до сьогодні, я спілкуюсь зі всіма політичними партіями, з керівниками підприємств та організацій, з простими людьми, не зважаючи на політичну приналежність, за що я їм дуже вдячний. Це і є мудрість українського народу. І, як би хтілося, що б таких людей, як Ви, Волошка, було більше. Це і є демократія, до якої ми так прагнемо!!!

боб
09.10.2015 at 06:05

ніжельський хоче відбілити свою репутацію))ну так здається)))) був нікчема і нахал, тепер вояка патріот))))

леди
09.10.2015 at 11:40

а ти боб пішов добровольцем, а не сидів біля компа і базланив. Хоча писарчук і причетний до ПР та при них дійсно жилось всім краще! Бакс – то був по 8, а не 21-24! ЯНик це окрема історія але як не тринди при ньому багато чого будувалося,сіялося, а тепер??? Незабаром більшість вимушені будуть їхати закордон!А таких патріотів, які тільки трощать і тріщать ми вже побачили і кожен дав цьому оцінку!ДУМАЙТЕ добряче перш ніж голосувати!

ОгО
09.10.2015 at 11:54

А можна поцікавитись. де саме зараз Ніжельський проходе службу?

Ніжельський Олександр
09.10.2015 at 14:31

Шановний(на) ОгО! Я служу у Рівненській військовій частині В 1670 на посаді “Моторист навчально тактичного поля”. Військове звання – рядовий. Призваний до служби 24 квітня 2015 р. Маю надію, що демобілізуюсь в квітні 2016 року…

ОгО
09.10.2015 at 15:26

Я це знав, але хотів почути з твоїх уст. Твоя посада передбачає підняття мишеней для відпрацювання вправ з навчальних стрільб, тому я щось не розумію до чого тут хвалебні оди “доброволець”, “патріот”і тд. Наскільки я знаю, то хлопці які йшли разом з тобою в одній хвилі мобілізації, вже відправлені в бойові частини, а ти як завжди і там пристроївся.

Федір
10.10.2015 at 20:14

Ніжельский реальний непотріб, якщо ти щей тепер рекламуєш регіони .Натебе чекає смітєвий бак регіонал довбаний

Ramirez
12.10.2015 at 20:21

Як я і подумав з самого початку, текст топстартера не має ніякого стосунку до Ніжельського))) Це не його слова, це “сборна” з агітматеріалів інших кандидатів) А я вже бува подумав, що товаріщ колишній регіонал настільки володіє пером та так майстерно вміє подати власну думку)) Однак “пряма мова” призовника все розставила по своїх місцях)) Уві і ах))

Володимир
22.10.2015 at 12:49

Я взагалі не розумію про яку службу йде мова, надів форму і думає, що вже герой. Сидіти десь за сотні кілометрів від сходу, бути у Хмільнику більше ніж на службі і не соромно ж йому. А потім повернеться і буде розмахувати посвідченням учасника АТО. Пан Ніжельський доречі ще й являється державним службовцем, от тільки як йому вдається до цього часу працювати на такій посаді і хто його прикриває це дуже цікаво знати, особливо чи проходив він люстрацію? Йому взагалі не допустимо писати тут такі речі, а він почувається як рибка у воді. Ганьба і ще раз ганьба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *