Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.04.2010

День сміху в радості і русі…

До Дня сміху у місті пройшла гра-квест «Сміх для всіх». Організатори Хмільницький відділ у справах сім’ї та молоді міської ради спільно з Вінницьким осередком Всеукраїнської громадської організації «Демократичний Альянс» вирішили провести захід на день раніше.

Участь брали молодь міста, були навіть молодші учасники. Кожна команда мала свій тотем і одяг, який відповідав назві команди. 16 команд зібралися біля кінотеатру «Дружба», звідки й почали боротьбу за призові місця. Захід розпочався виступом Антона Степанова та Алли Заєць.

Завдання були різноманітні й розраховані на кмітливість та комунікабельність учасників. Команди мали виконати завдання не лише самотужки, а й до деяких залучали випадкових перехожих. Інсценізувати гумореску з двома перехожими, затанцювати макарену, вальс, зіграти з перехожими в класики, продати квитки на неіснуючу подію… Ці та інші подібні завдання всі команди вправно виконали. Своєрідними супутниками до нових завдань і водночас суддями були слухачі школи розвитку для молоді «Провідник», які стояли по різних точках.

По завершенні квесту команди знову зібралися біля «Дружби». В перерві, доки визначали переможців, для активістів було влаштовано міні-концерт з участю Антона Лісіна і Діани Королюк. А діти мали змогу побавитися мильними бульбашками.

Результатом веселого дійства була перемога трьох команд: «Однокласники» (3 місце), Академіки (2-е) та «Файна Юкрайна» – перше. Всім командам-переможцям вручили солодкі призи і грамоти. За оригінальність відмітили команди «Світлячки» та гуртківців ЦДЮТ (гурток в’язання ) – команду «Капітошки».

Попри холодний пронизливий вітер всі учасники раділи й танцювали, звеселяючи своїм позитивним настроєм перехожих.

3 Comments on “День сміху в радості і русі…

Слободянська кішечка
15.04.2010 at 15:52

Так, квест і справді вдався, був веселим, учасники та волонтери задоволені! Молодці всі, і команди і волонтери, ну і звичайно організатори!)))

Волошка
17.04.2010 at 11:08

Так, квест нічого так! І Хмільник побачив нову зірку – талант!!! Антон, який співав. Здається, навіть без фонограми, ну в нього дуже непогано виходило:)))

Тигриця
02.05.2011 at 16:04

Так. Було весело. Щоправда на другий день дуже все боліло)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *